| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 106 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP Laser 107, 135, 137, 139 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 1000 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W1106A |
| Menşe ülkesi | Çin |
| HP segmenti | İş |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 30 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 277 mm |
| Derinlik | 104 mm |
| Yükseklik | 65 mm |
| Ağırlık | 690 g |
| Ambalaj genişliği | 363 mm |
| Ambalaj derinliği | 137 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 98 mm |
| Paket ağırlığı | 1,3 kg |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 2,7 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 19 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 21 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 25 adet |
| Paletteki karton sayısı | 525 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 25 adet |
| Palet başına miktar | 525 adet |
| Euro pallet sayısı | 525 adet |
| Palet genişliği | 120 cm |
| Palet uzunluğu | 100 cm |
| Palet yüksekliği | 2,45 m |
| Palet ağırlığı | 683 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 683 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193424172702 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 1000 x 2451 mm |
| Aplet ağırlığı | 683 kg (1505.8 lbs) |
| Palet boyutu (EU) | 1200 x 1000 x 2451 mm |
| Ağırlık | 690 g |
| Ambalaj derinliği | 137 mm |
| Ambalaj genişliği | 363 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 98 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 104 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 683 kg |
| Euro pallet sayısı | 525 adet |
| Genişlik | 277 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193424172702 |
| HP segmenti | İş |
| Katman başına karton sayısı | 21 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 19 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W1106A |
| Paket ağırlığı | 1,3 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 683 kg |
| Palet başına miktar | 525 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 1000 x 2451 mm |
| Palet genişliği | 120 cm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 25 adet |
| Palet uzunluğu | 100 cm |
| Palet yüksekliği | 2,45 m |
| Paletteki karton sayısı | 525 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 25 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 1000 Sayfa |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 2,7 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 106 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP Laser 107, 135, 137, 139 |
| Yükseklik | 65 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.168,69 TL | 5.168,69 TL |
| 2 | 2.584,34 TL | 5.168,69 TL |
| 3 | 1.722,90 TL | 5.168,69 TL |
| 4 | 1.292,17 TL | 5.168,69 TL |
| 5 | 1.033,74 TL | 5.168,69 TL |
| 6 | 861,45 TL | 5.168,69 TL |
| 7 | 738,38 TL | 5.168,69 TL |
| 8 | 646,09 TL | 5.168,69 TL |
| 9 | 574,30 TL | 5.168,69 TL |
| 10 | 516,87 TL | 5.168,69 TL |
| 11 | 469,88 TL | 5.168,69 TL |
| 12 | 430,72 TL | 5.168,69 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.168,69 TL | 5.168,69 TL |
| 2 | 2.584,34 TL | 5.168,69 TL |
| 3 | 1.722,90 TL | 5.168,69 TL |
| 4 | 1.292,17 TL | 5.168,69 TL |
| 5 | 1.033,74 TL | 5.168,69 TL |
| 6 | 861,45 TL | 5.168,69 TL |
| 7 | 738,38 TL | 5.168,69 TL |
| 8 | 646,09 TL | 5.168,69 TL |
| 9 | 574,30 TL | 5.168,69 TL |
| 10 | 516,87 TL | 5.168,69 TL |
| 11 | 469,88 TL | 5.168,69 TL |
| 12 | 430,72 TL | 5.168,69 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.168,69 TL | 5.168,69 TL |
| 2 | 2.584,34 TL | 5.168,69 TL |
| 3 | 1.722,90 TL | 5.168,69 TL |
| 4 | 1.292,17 TL | 5.168,69 TL |
| 5 | 1.033,74 TL | 5.168,69 TL |
| 6 | 861,45 TL | 5.168,69 TL |
| 7 | 738,38 TL | 5.168,69 TL |
| 8 | 646,09 TL | 5.168,69 TL |
| 9 | 574,30 TL | 5.168,69 TL |
| 10 | 516,87 TL | 5.168,69 TL |
| 11 | 469,88 TL | 5.168,69 TL |
| 12 | 430,72 TL | 5.168,69 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.168,69 TL | 5.168,69 TL |
| 2 | 2.584,34 TL | 5.168,69 TL |
| 3 | 1.722,90 TL | 5.168,69 TL |
| 4 | 1.292,17 TL | 5.168,69 TL |
| 5 | 1.033,74 TL | 5.168,69 TL |
| 6 | 861,45 TL | 5.168,69 TL |
| 7 | 738,38 TL | 5.168,69 TL |
| 8 | 646,09 TL | 5.168,69 TL |
| 9 | 574,30 TL | 5.168,69 TL |
| 10 | 516,87 TL | 5.168,69 TL |
| 11 | 469,88 TL | 5.168,69 TL |
| 12 | 430,72 TL | 5.168,69 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.168,69 TL | 5.168,69 TL |
| 2 | 2.584,34 TL | 5.168,69 TL |
| 3 | 1.722,90 TL | 5.168,69 TL |
| 4 | 1.292,17 TL | 5.168,69 TL |
| 5 | 1.033,74 TL | 5.168,69 TL |
| 6 | 861,45 TL | 5.168,69 TL |
| 7 | 738,38 TL | 5.168,69 TL |
| 8 | 646,09 TL | 5.168,69 TL |
| 9 | 574,30 TL | 5.168,69 TL |
| 10 | 516,87 TL | 5.168,69 TL |
| 11 | 469,88 TL | 5.168,69 TL |
| 12 | 430,72 TL | 5.168,69 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.168,69 TL | 5.168,69 TL |
| 2 | 2.584,34 TL | 5.168,69 TL |
| 3 | 1.722,90 TL | 5.168,69 TL |
| 4 | 1.292,17 TL | 5.168,69 TL |
| 5 | 1.033,74 TL | 5.168,69 TL |
| 6 | 861,45 TL | 5.168,69 TL |
| 7 | 738,38 TL | 5.168,69 TL |
| 8 | 646,09 TL | 5.168,69 TL |
| 9 | 574,30 TL | 5.168,69 TL |
| 10 | 516,87 TL | 5.168,69 TL |
| 11 | 469,88 TL | 5.168,69 TL |
| 12 | 430,72 TL | 5.168,69 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.168,69 TL | 5.168,69 TL |
| 2 | 2.584,34 TL | 5.168,69 TL |
| 3 | 1.722,90 TL | 5.168,69 TL |
| 4 | 1.292,17 TL | 5.168,69 TL |
| 5 | 1.033,74 TL | 5.168,69 TL |
| 6 | 861,45 TL | 5.168,69 TL |
| 7 | 738,38 TL | 5.168,69 TL |
| 8 | 646,09 TL | 5.168,69 TL |
| 9 | 574,30 TL | 5.168,69 TL |
| 10 | 516,87 TL | 5.168,69 TL |
| 11 | 469,88 TL | 5.168,69 TL |
| 12 | 430,72 TL | 5.168,69 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.168,69 TL | 5.168,69 TL |
| 2 | 2.584,34 TL | 5.168,69 TL |
| 3 | 1.722,90 TL | 5.168,69 TL |
| 4 | 1.292,17 TL | 5.168,69 TL |
| 5 | 1.033,74 TL | 5.168,69 TL |
| 6 | 861,45 TL | 5.168,69 TL |
| 7 | 738,38 TL | 5.168,69 TL |
| 8 | 646,09 TL | 5.168,69 TL |
| 9 | 574,30 TL | 5.168,69 TL |
| 10 | 516,87 TL | 5.168,69 TL |
| 11 | 469,88 TL | 5.168,69 TL |
| 12 | 430,72 TL | 5.168,69 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.168,69 TL | 5.168,69 TL |
| 2 | 2.584,34 TL | 5.168,69 TL |
| 3 | 1.722,90 TL | 5.168,69 TL |
| 4 | 1.292,17 TL | 5.168,69 TL |
| 5 | 1.033,74 TL | 5.168,69 TL |
| 6 | 861,45 TL | 5.168,69 TL |
| 7 | 738,38 TL | 5.168,69 TL |
| 8 | 646,09 TL | 5.168,69 TL |
| 9 | 574,30 TL | 5.168,69 TL |
| 10 | 516,87 TL | 5.168,69 TL |
| 11 | 469,88 TL | 5.168,69 TL |
| 12 | 430,72 TL | 5.168,69 TL |





















