| Ağırlık | 1 kg |
| Genişlik | 122 mm |
| Yükseklik | 196 mm |
| Derinlik | 390 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Paket ağırlığı | 1,3 kg |
| Ambalaj genişliği | 390 mm |
| Ambalaj derinliği | 122 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 196 mm |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Uyumluluk | HP LaserJet 1160/1320/3390/3392 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Palet ağırlığı | 142 kg |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Paletteki karton sayısı | 18 |
| Palet başına miktar | 90 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 980 mm |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Paletteki tabaka sayısı | 5 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| OEM kodu | Q5949X |
| Euro pallet sayısı | 90 adet |
| Palet boyutu (EU) | 1200 x 800 x 980 mm |
| Siyah toner sayfası verimi | 6000 Sayfa |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 4 |
| Baskı kapasitesi (siyah beyaz, A4, ISO/IEC 19752) | 6000 Sayfa |
| Yığınlanabilir koli sayısı | 20 |
| Ağırlık | 1 kg |
| Ambalaj derinliği | 122 mm |
| Ambalaj genişliği | 390 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 196 mm |
| Baskı kapasitesi (siyah beyaz, A4, ISO/IEC 19752) | 6000 Sayfa |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 390 mm |
| Euro pallet sayısı | 90 adet |
| Genişlik | 122 mm |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Mürekkep kartuş tipi | Yüksek (XL) Verimli |
| OEM kodu | Q5949X |
| Paket ağırlığı | 1,3 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 142 kg |
| Palet başına miktar | 90 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 980 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1200 x 800 x 980 mm |
| Paletteki karton sayısı | 18 |
| Paletteki tabaka sayısı | 5 |
| Siyah toner sayfası verimi | 6000 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP LaserJet 1160/1320/3390/3392 |
| Yığınlanabilir koli sayısı | 20 |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 4 |
| Yükseklik | 196 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.459,73 TL | 23.459,73 TL |
| 2 | 11.729,87 TL | 23.459,73 TL |
| 3 | 7.819,91 TL | 23.459,73 TL |
| 4 | 5.864,93 TL | 23.459,73 TL |
| 5 | 4.691,95 TL | 23.459,73 TL |
| 6 | 3.909,96 TL | 23.459,73 TL |
| 7 | 3.351,39 TL | 23.459,73 TL |
| 8 | 2.932,47 TL | 23.459,73 TL |
| 9 | 2.606,64 TL | 23.459,73 TL |
| 10 | 2.345,97 TL | 23.459,73 TL |
| 11 | 2.132,70 TL | 23.459,73 TL |
| 12 | 1.954,98 TL | 23.459,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.459,73 TL | 23.459,73 TL |
| 2 | 11.729,87 TL | 23.459,73 TL |
| 3 | 7.819,91 TL | 23.459,73 TL |
| 4 | 5.864,93 TL | 23.459,73 TL |
| 5 | 4.691,95 TL | 23.459,73 TL |
| 6 | 3.909,96 TL | 23.459,73 TL |
| 7 | 3.351,39 TL | 23.459,73 TL |
| 8 | 2.932,47 TL | 23.459,73 TL |
| 9 | 2.606,64 TL | 23.459,73 TL |
| 10 | 2.345,97 TL | 23.459,73 TL |
| 11 | 2.132,70 TL | 23.459,73 TL |
| 12 | 1.954,98 TL | 23.459,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.459,73 TL | 23.459,73 TL |
| 2 | 11.729,87 TL | 23.459,73 TL |
| 3 | 7.819,91 TL | 23.459,73 TL |
| 4 | 5.864,93 TL | 23.459,73 TL |
| 5 | 4.691,95 TL | 23.459,73 TL |
| 6 | 3.909,96 TL | 23.459,73 TL |
| 7 | 3.351,39 TL | 23.459,73 TL |
| 8 | 2.932,47 TL | 23.459,73 TL |
| 9 | 2.606,64 TL | 23.459,73 TL |
| 10 | 2.345,97 TL | 23.459,73 TL |
| 11 | 2.132,70 TL | 23.459,73 TL |
| 12 | 1.954,98 TL | 23.459,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.459,73 TL | 23.459,73 TL |
| 2 | 11.729,87 TL | 23.459,73 TL |
| 3 | 7.819,91 TL | 23.459,73 TL |
| 4 | 5.864,93 TL | 23.459,73 TL |
| 5 | 4.691,95 TL | 23.459,73 TL |
| 6 | 3.909,96 TL | 23.459,73 TL |
| 7 | 3.351,39 TL | 23.459,73 TL |
| 8 | 2.932,47 TL | 23.459,73 TL |
| 9 | 2.606,64 TL | 23.459,73 TL |
| 10 | 2.345,97 TL | 23.459,73 TL |
| 11 | 2.132,70 TL | 23.459,73 TL |
| 12 | 1.954,98 TL | 23.459,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.459,73 TL | 23.459,73 TL |
| 2 | 11.729,87 TL | 23.459,73 TL |
| 3 | 7.819,91 TL | 23.459,73 TL |
| 4 | 5.864,93 TL | 23.459,73 TL |
| 5 | 4.691,95 TL | 23.459,73 TL |
| 6 | 3.909,96 TL | 23.459,73 TL |
| 7 | 3.351,39 TL | 23.459,73 TL |
| 8 | 2.932,47 TL | 23.459,73 TL |
| 9 | 2.606,64 TL | 23.459,73 TL |
| 10 | 2.345,97 TL | 23.459,73 TL |
| 11 | 2.132,70 TL | 23.459,73 TL |
| 12 | 1.954,98 TL | 23.459,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.459,73 TL | 23.459,73 TL |
| 2 | 11.729,87 TL | 23.459,73 TL |
| 3 | 7.819,91 TL | 23.459,73 TL |
| 4 | 5.864,93 TL | 23.459,73 TL |
| 5 | 4.691,95 TL | 23.459,73 TL |
| 6 | 3.909,96 TL | 23.459,73 TL |
| 7 | 3.351,39 TL | 23.459,73 TL |
| 8 | 2.932,47 TL | 23.459,73 TL |
| 9 | 2.606,64 TL | 23.459,73 TL |
| 10 | 2.345,97 TL | 23.459,73 TL |
| 11 | 2.132,70 TL | 23.459,73 TL |
| 12 | 1.954,98 TL | 23.459,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.459,73 TL | 23.459,73 TL |
| 2 | 11.729,87 TL | 23.459,73 TL |
| 3 | 7.819,91 TL | 23.459,73 TL |
| 4 | 5.864,93 TL | 23.459,73 TL |
| 5 | 4.691,95 TL | 23.459,73 TL |
| 6 | 3.909,96 TL | 23.459,73 TL |
| 7 | 3.351,39 TL | 23.459,73 TL |
| 8 | 2.932,47 TL | 23.459,73 TL |
| 9 | 2.606,64 TL | 23.459,73 TL |
| 10 | 2.345,97 TL | 23.459,73 TL |
| 11 | 2.132,70 TL | 23.459,73 TL |
| 12 | 1.954,98 TL | 23.459,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.459,73 TL | 23.459,73 TL |
| 2 | 11.729,87 TL | 23.459,73 TL |
| 3 | 7.819,91 TL | 23.459,73 TL |
| 4 | 5.864,93 TL | 23.459,73 TL |
| 5 | 4.691,95 TL | 23.459,73 TL |
| 6 | 3.909,96 TL | 23.459,73 TL |
| 7 | 3.351,39 TL | 23.459,73 TL |
| 8 | 2.932,47 TL | 23.459,73 TL |
| 9 | 2.606,64 TL | 23.459,73 TL |
| 10 | 2.345,97 TL | 23.459,73 TL |
| 11 | 2.132,70 TL | 23.459,73 TL |
| 12 | 1.954,98 TL | 23.459,73 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 23.459,73 TL | 23.459,73 TL |
| 2 | 11.729,87 TL | 23.459,73 TL |
| 3 | 7.819,91 TL | 23.459,73 TL |
| 4 | 5.864,93 TL | 23.459,73 TL |
| 5 | 4.691,95 TL | 23.459,73 TL |
| 6 | 3.909,96 TL | 23.459,73 TL |
| 7 | 3.351,39 TL | 23.459,73 TL |
| 8 | 2.932,47 TL | 23.459,73 TL |
| 9 | 2.606,64 TL | 23.459,73 TL |
| 10 | 2.345,97 TL | 23.459,73 TL |
| 11 | 2.132,70 TL | 23.459,73 TL |
| 12 | 1.954,98 TL | 23.459,73 TL |





















