| Ağırlık | 700 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 7,5 - 32,5 °C |
| Paket ağırlığı | 900 g |
| Ambalaj genişliği | 357 mm |
| Ambalaj derinliği | 105 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 134 mm |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Uyumluluk | HP LaserJet 1010/1012/1015/1018/1020/1022/3015/3020/3030/3050/3052/3055/M1005 MFP/M1319 MFP |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Palet ağırlığı | 234 kg |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Katman başına karton sayısı | 29 |
| Paletteki karton sayısı | 232 |
| Palet başına miktar | 232 adet |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | Q2612A |
| Euro pallet sayısı | 168 adet |
| EUR-palet ağırlığı | 176 kg |
| Siyah toner sayfası verimi | 2000 Sayfa |
| Palet yüksekliği | 121,6 cm |
| Palet genişliği | 118,4 cm |
| Palet uzunluğu | 96,3 cm |
| EUR-palet tabakası başına karton sayısı | 24 |
| Çoklu paket | Hayır |
| Boş ağırlık | 685 g |
| Ağırlık | 700 g |
| Ambalaj derinliği | 105 mm |
| Ambalaj genişliği | 357 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 134 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Boş ağırlık | 685 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 7,5 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Çoklu paket | Hayır |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| EUR-palet ağırlığı | 176 kg |
| EUR-palet tabakası başına karton sayısı | 24 |
| Euro pallet sayısı | 168 adet |
| Katman başına karton sayısı | 29 |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | Q2612A |
| Paket ağırlığı | 900 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 234 kg |
| Palet başına miktar | 232 adet |
| Palet genişliği | 118,4 cm |
| Palet uzunluğu | 96,3 cm |
| Palet yüksekliği | 121,6 cm |
| Paletteki karton sayısı | 232 |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 |
| Siyah toner sayfası verimi | 2000 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP LaserJet 1010/1012/1015/1018/1020/1022/3015/3020/3030/3050/3052/3055/M1005 MFP/M1319 MFP |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.246,17 TL | 10.246,17 TL |
| 2 | 5.123,09 TL | 10.246,17 TL |
| 3 | 3.415,39 TL | 10.246,17 TL |
| 4 | 2.561,54 TL | 10.246,17 TL |
| 5 | 2.049,23 TL | 10.246,17 TL |
| 6 | 1.707,70 TL | 10.246,17 TL |
| 7 | 1.463,74 TL | 10.246,17 TL |
| 8 | 1.280,77 TL | 10.246,17 TL |
| 9 | 1.138,46 TL | 10.246,17 TL |
| 10 | 1.024,62 TL | 10.246,17 TL |
| 11 | 931,47 TL | 10.246,17 TL |
| 12 | 853,85 TL | 10.246,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.246,17 TL | 10.246,17 TL |
| 2 | 5.123,09 TL | 10.246,17 TL |
| 3 | 3.415,39 TL | 10.246,17 TL |
| 4 | 2.561,54 TL | 10.246,17 TL |
| 5 | 2.049,23 TL | 10.246,17 TL |
| 6 | 1.707,70 TL | 10.246,17 TL |
| 7 | 1.463,74 TL | 10.246,17 TL |
| 8 | 1.280,77 TL | 10.246,17 TL |
| 9 | 1.138,46 TL | 10.246,17 TL |
| 10 | 1.024,62 TL | 10.246,17 TL |
| 11 | 931,47 TL | 10.246,17 TL |
| 12 | 853,85 TL | 10.246,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.246,17 TL | 10.246,17 TL |
| 2 | 5.123,09 TL | 10.246,17 TL |
| 3 | 3.415,39 TL | 10.246,17 TL |
| 4 | 2.561,54 TL | 10.246,17 TL |
| 5 | 2.049,23 TL | 10.246,17 TL |
| 6 | 1.707,70 TL | 10.246,17 TL |
| 7 | 1.463,74 TL | 10.246,17 TL |
| 8 | 1.280,77 TL | 10.246,17 TL |
| 9 | 1.138,46 TL | 10.246,17 TL |
| 10 | 1.024,62 TL | 10.246,17 TL |
| 11 | 931,47 TL | 10.246,17 TL |
| 12 | 853,85 TL | 10.246,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.246,17 TL | 10.246,17 TL |
| 2 | 5.123,09 TL | 10.246,17 TL |
| 3 | 3.415,39 TL | 10.246,17 TL |
| 4 | 2.561,54 TL | 10.246,17 TL |
| 5 | 2.049,23 TL | 10.246,17 TL |
| 6 | 1.707,70 TL | 10.246,17 TL |
| 7 | 1.463,74 TL | 10.246,17 TL |
| 8 | 1.280,77 TL | 10.246,17 TL |
| 9 | 1.138,46 TL | 10.246,17 TL |
| 10 | 1.024,62 TL | 10.246,17 TL |
| 11 | 931,47 TL | 10.246,17 TL |
| 12 | 853,85 TL | 10.246,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.246,17 TL | 10.246,17 TL |
| 2 | 5.123,09 TL | 10.246,17 TL |
| 3 | 3.415,39 TL | 10.246,17 TL |
| 4 | 2.561,54 TL | 10.246,17 TL |
| 5 | 2.049,23 TL | 10.246,17 TL |
| 6 | 1.707,70 TL | 10.246,17 TL |
| 7 | 1.463,74 TL | 10.246,17 TL |
| 8 | 1.280,77 TL | 10.246,17 TL |
| 9 | 1.138,46 TL | 10.246,17 TL |
| 10 | 1.024,62 TL | 10.246,17 TL |
| 11 | 931,47 TL | 10.246,17 TL |
| 12 | 853,85 TL | 10.246,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.246,17 TL | 10.246,17 TL |
| 2 | 5.123,09 TL | 10.246,17 TL |
| 3 | 3.415,39 TL | 10.246,17 TL |
| 4 | 2.561,54 TL | 10.246,17 TL |
| 5 | 2.049,23 TL | 10.246,17 TL |
| 6 | 1.707,70 TL | 10.246,17 TL |
| 7 | 1.463,74 TL | 10.246,17 TL |
| 8 | 1.280,77 TL | 10.246,17 TL |
| 9 | 1.138,46 TL | 10.246,17 TL |
| 10 | 1.024,62 TL | 10.246,17 TL |
| 11 | 931,47 TL | 10.246,17 TL |
| 12 | 853,85 TL | 10.246,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.246,17 TL | 10.246,17 TL |
| 2 | 5.123,09 TL | 10.246,17 TL |
| 3 | 3.415,39 TL | 10.246,17 TL |
| 4 | 2.561,54 TL | 10.246,17 TL |
| 5 | 2.049,23 TL | 10.246,17 TL |
| 6 | 1.707,70 TL | 10.246,17 TL |
| 7 | 1.463,74 TL | 10.246,17 TL |
| 8 | 1.280,77 TL | 10.246,17 TL |
| 9 | 1.138,46 TL | 10.246,17 TL |
| 10 | 1.024,62 TL | 10.246,17 TL |
| 11 | 931,47 TL | 10.246,17 TL |
| 12 | 853,85 TL | 10.246,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.246,17 TL | 10.246,17 TL |
| 2 | 5.123,09 TL | 10.246,17 TL |
| 3 | 3.415,39 TL | 10.246,17 TL |
| 4 | 2.561,54 TL | 10.246,17 TL |
| 5 | 2.049,23 TL | 10.246,17 TL |
| 6 | 1.707,70 TL | 10.246,17 TL |
| 7 | 1.463,74 TL | 10.246,17 TL |
| 8 | 1.280,77 TL | 10.246,17 TL |
| 9 | 1.138,46 TL | 10.246,17 TL |
| 10 | 1.024,62 TL | 10.246,17 TL |
| 11 | 931,47 TL | 10.246,17 TL |
| 12 | 853,85 TL | 10.246,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.246,17 TL | 10.246,17 TL |
| 2 | 5.123,09 TL | 10.246,17 TL |
| 3 | 3.415,39 TL | 10.246,17 TL |
| 4 | 2.561,54 TL | 10.246,17 TL |
| 5 | 2.049,23 TL | 10.246,17 TL |
| 6 | 1.707,70 TL | 10.246,17 TL |
| 7 | 1.463,74 TL | 10.246,17 TL |
| 8 | 1.280,77 TL | 10.246,17 TL |
| 9 | 1.138,46 TL | 10.246,17 TL |
| 10 | 1.024,62 TL | 10.246,17 TL |
| 11 | 931,47 TL | 10.246,17 TL |
| 12 | 853,85 TL | 10.246,17 TL |





















