| Marka | HPE |
| Ortam türü | LTO |
| Sıkıştırılmış kapasite | 75 TB |
| Şerit ömrü | 30 Yıl |
| Dizi miktarı | 15104 |
| Kaydetme yoğunluğu | 545 kbit/inç |
| Ürün rengi | Siyah, Beyaz |
| Desteklenen ürünler | LTO-7 Ultrium RW |
| Şerit boyutu | 1,26 cm |
| Şerit uzunluğu | 1035 m |
| Şerit kalınlığı | 5,2 µm |
| Genişlik | 102 mm |
| Derinlik | 105,4 mm |
| Yükseklik | 21,5 mm |
| Ağırlık | 280 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Okuma hızı, ortam | 400 MB/s |
| Şerit ağırlığı | 1,26 cm |
| Kayıt teknolojisi | LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium, LTO-7 Ultrium, LTO-8 Ultrium, LTO-9 Ultrium, LTO-10 Ultrium |
| Basefilm | Metal Particle Barium Ferrite Strontium Ferrite Depending on media type |
| Doğruluk | 2850 Oe maximum, depending on model |
| Ortam biçimi | Rewritable and Write-once media |
| Ağırlık | 280 g |
| Basefilm | Metal Particle Barium Ferrite Strontium Ferrite Depending on media type |
| Derinlik | 105,4 mm |
| Desteklenen ürünler | LTO-7 Ultrium RW |
| Dizi miktarı | 15104 |
| Doğruluk | 2850 Oe maximum, depending on model |
| Genişlik | 102 mm |
| Kaydetme yoğunluğu | 545 kbit/inç |
| Kayıt teknolojisi | LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium, LTO-7 Ultrium, LTO-8 Ultrium, LTO-9 Ultrium, LTO-10 Ultrium |
| Marka | HPE |
| Okuma hızı, ortam | 400 MB/s |
| Ortam biçimi | Rewritable and Write-once media |
| Ortam türü | LTO |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Şerit ağırlığı | 1,26 cm |
| Şerit boyutu | 1,26 cm |
| Şerit kalınlığı | 5,2 µm |
| Şerit ömrü | 30 Yıl |
| Şerit uzunluğu | 1035 m |
| Sıkıştırılmış kapasite | 75 TB |
| Ürün rengi | Siyah, Beyaz |
| Yükseklik | 21,5 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 14.402,47 TL | 14.402,47 TL |
| 2 | 7.201,23 TL | 14.402,47 TL |
| 3 | 4.800,82 TL | 14.402,47 TL |
| 4 | 3.600,62 TL | 14.402,47 TL |
| 5 | 2.880,49 TL | 14.402,47 TL |
| 6 | 2.400,41 TL | 14.402,47 TL |
| 7 | 2.057,50 TL | 14.402,47 TL |
| 8 | 1.800,31 TL | 14.402,47 TL |
| 9 | 1.600,27 TL | 14.402,47 TL |
| 10 | 1.440,25 TL | 14.402,47 TL |
| 11 | 1.309,32 TL | 14.402,47 TL |
| 12 | 1.200,21 TL | 14.402,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 14.402,47 TL | 14.402,47 TL |
| 2 | 7.201,23 TL | 14.402,47 TL |
| 3 | 4.800,82 TL | 14.402,47 TL |
| 4 | 3.600,62 TL | 14.402,47 TL |
| 5 | 2.880,49 TL | 14.402,47 TL |
| 6 | 2.400,41 TL | 14.402,47 TL |
| 7 | 2.057,50 TL | 14.402,47 TL |
| 8 | 1.800,31 TL | 14.402,47 TL |
| 9 | 1.600,27 TL | 14.402,47 TL |
| 10 | 1.440,25 TL | 14.402,47 TL |
| 11 | 1.309,32 TL | 14.402,47 TL |
| 12 | 1.200,21 TL | 14.402,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 14.402,47 TL | 14.402,47 TL |
| 2 | 7.201,23 TL | 14.402,47 TL |
| 3 | 4.800,82 TL | 14.402,47 TL |
| 4 | 3.600,62 TL | 14.402,47 TL |
| 5 | 2.880,49 TL | 14.402,47 TL |
| 6 | 2.400,41 TL | 14.402,47 TL |
| 7 | 2.057,50 TL | 14.402,47 TL |
| 8 | 1.800,31 TL | 14.402,47 TL |
| 9 | 1.600,27 TL | 14.402,47 TL |
| 10 | 1.440,25 TL | 14.402,47 TL |
| 11 | 1.309,32 TL | 14.402,47 TL |
| 12 | 1.200,21 TL | 14.402,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 14.402,47 TL | 14.402,47 TL |
| 2 | 7.201,23 TL | 14.402,47 TL |
| 3 | 4.800,82 TL | 14.402,47 TL |
| 4 | 3.600,62 TL | 14.402,47 TL |
| 5 | 2.880,49 TL | 14.402,47 TL |
| 6 | 2.400,41 TL | 14.402,47 TL |
| 7 | 2.057,50 TL | 14.402,47 TL |
| 8 | 1.800,31 TL | 14.402,47 TL |
| 9 | 1.600,27 TL | 14.402,47 TL |
| 10 | 1.440,25 TL | 14.402,47 TL |
| 11 | 1.309,32 TL | 14.402,47 TL |
| 12 | 1.200,21 TL | 14.402,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 14.402,47 TL | 14.402,47 TL |
| 2 | 7.201,23 TL | 14.402,47 TL |
| 3 | 4.800,82 TL | 14.402,47 TL |
| 4 | 3.600,62 TL | 14.402,47 TL |
| 5 | 2.880,49 TL | 14.402,47 TL |
| 6 | 2.400,41 TL | 14.402,47 TL |
| 7 | 2.057,50 TL | 14.402,47 TL |
| 8 | 1.800,31 TL | 14.402,47 TL |
| 9 | 1.600,27 TL | 14.402,47 TL |
| 10 | 1.440,25 TL | 14.402,47 TL |
| 11 | 1.309,32 TL | 14.402,47 TL |
| 12 | 1.200,21 TL | 14.402,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 14.402,47 TL | 14.402,47 TL |
| 2 | 7.201,23 TL | 14.402,47 TL |
| 3 | 4.800,82 TL | 14.402,47 TL |
| 4 | 3.600,62 TL | 14.402,47 TL |
| 5 | 2.880,49 TL | 14.402,47 TL |
| 6 | 2.400,41 TL | 14.402,47 TL |
| 7 | 2.057,50 TL | 14.402,47 TL |
| 8 | 1.800,31 TL | 14.402,47 TL |
| 9 | 1.600,27 TL | 14.402,47 TL |
| 10 | 1.440,25 TL | 14.402,47 TL |
| 11 | 1.309,32 TL | 14.402,47 TL |
| 12 | 1.200,21 TL | 14.402,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 14.402,47 TL | 14.402,47 TL |
| 2 | 7.201,23 TL | 14.402,47 TL |
| 3 | 4.800,82 TL | 14.402,47 TL |
| 4 | 3.600,62 TL | 14.402,47 TL |
| 5 | 2.880,49 TL | 14.402,47 TL |
| 6 | 2.400,41 TL | 14.402,47 TL |
| 7 | 2.057,50 TL | 14.402,47 TL |
| 8 | 1.800,31 TL | 14.402,47 TL |
| 9 | 1.600,27 TL | 14.402,47 TL |
| 10 | 1.440,25 TL | 14.402,47 TL |
| 11 | 1.309,32 TL | 14.402,47 TL |
| 12 | 1.200,21 TL | 14.402,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 14.402,47 TL | 14.402,47 TL |
| 2 | 7.201,23 TL | 14.402,47 TL |
| 3 | 4.800,82 TL | 14.402,47 TL |
| 4 | 3.600,62 TL | 14.402,47 TL |
| 5 | 2.880,49 TL | 14.402,47 TL |
| 6 | 2.400,41 TL | 14.402,47 TL |
| 7 | 2.057,50 TL | 14.402,47 TL |
| 8 | 1.800,31 TL | 14.402,47 TL |
| 9 | 1.600,27 TL | 14.402,47 TL |
| 10 | 1.440,25 TL | 14.402,47 TL |
| 11 | 1.309,32 TL | 14.402,47 TL |
| 12 | 1.200,21 TL | 14.402,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 14.402,47 TL | 14.402,47 TL |
| 2 | 7.201,23 TL | 14.402,47 TL |
| 3 | 4.800,82 TL | 14.402,47 TL |
| 4 | 3.600,62 TL | 14.402,47 TL |
| 5 | 2.880,49 TL | 14.402,47 TL |
| 6 | 2.400,41 TL | 14.402,47 TL |
| 7 | 2.057,50 TL | 14.402,47 TL |
| 8 | 1.800,31 TL | 14.402,47 TL |
| 9 | 1.600,27 TL | 14.402,47 TL |
| 10 | 1.440,25 TL | 14.402,47 TL |
| 11 | 1.309,32 TL | 14.402,47 TL |
| 12 | 1.200,21 TL | 14.402,47 TL |


