| Marka | HPE |
| Ortam türü | LTO |
| Sıkıştırılmış kapasite | 75 TB |
| Şerit ömrü | 30 Yıl |
| Dizi miktarı | 15104 |
| Kaydetme yoğunluğu | 545 kbit/inç |
| Şerit boyutu | 1,26 cm |
| Şerit uzunluğu | 1035 m |
| Şerit kalınlığı | 5,2 µm |
| Ağırlık | 280 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Boyutlar (GxDxY) | 284,5 x 5,1 x 226,1 mm |
| Kutu başına miktar | 100 adet |
| Okuma hızı, ortam | 400 MB/s |
| Şerit ağırlığı | 1,26 cm |
| Kayıt teknolojisi | LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium, LTO-7 Ultrium, LTO-8 Ultrium, LTO-9 Ultrium, LTO-10 Ultrium |
| Basefilm | Depending on media type |
| Doğruluk | 2850 Oe maximum, depending on model |
| Ağırlık (imperiyal) | 0,113 kg (0.25 lbs) |
| Ortam biçimi | Rewritable and Write-once media |
| Ağırlık | 280 g |
| Ağırlık (imperiyal) | 0,113 kg (0.25 lbs) |
| Basefilm | Depending on media type |
| Boyutlar (GxDxY) | 284,5 x 5,1 x 226,1 mm |
| Dizi miktarı | 15104 |
| Doğruluk | 2850 Oe maximum, depending on model |
| Kaydetme yoğunluğu | 545 kbit/inç |
| Kayıt teknolojisi | LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium, LTO-7 Ultrium, LTO-8 Ultrium, LTO-9 Ultrium, LTO-10 Ultrium |
| Kutu başına miktar | 100 adet |
| Marka | HPE |
| Okuma hızı, ortam | 400 MB/s |
| Ortam biçimi | Rewritable and Write-once media |
| Ortam türü | LTO |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Şerit ağırlığı | 1,26 cm |
| Şerit boyutu | 1,26 cm |
| Şerit kalınlığı | 5,2 µm |
| Şerit ömrü | 30 Yıl |
| Şerit uzunluğu | 1035 m |
| Sıkıştırılmış kapasite | 75 TB |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.538,70 TL | 13.538,70 TL |
| 2 | 6.769,35 TL | 13.538,70 TL |
| 3 | 4.512,90 TL | 13.538,70 TL |
| 4 | 3.384,67 TL | 13.538,70 TL |
| 5 | 2.707,74 TL | 13.538,70 TL |
| 6 | 2.256,45 TL | 13.538,70 TL |
| 7 | 1.934,10 TL | 13.538,70 TL |
| 8 | 1.692,34 TL | 13.538,70 TL |
| 9 | 1.504,30 TL | 13.538,70 TL |
| 10 | 1.353,87 TL | 13.538,70 TL |
| 11 | 1.230,79 TL | 13.538,70 TL |
| 12 | 1.128,22 TL | 13.538,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.538,70 TL | 13.538,70 TL |
| 2 | 6.769,35 TL | 13.538,70 TL |
| 3 | 4.512,90 TL | 13.538,70 TL |
| 4 | 3.384,67 TL | 13.538,70 TL |
| 5 | 2.707,74 TL | 13.538,70 TL |
| 6 | 2.256,45 TL | 13.538,70 TL |
| 7 | 1.934,10 TL | 13.538,70 TL |
| 8 | 1.692,34 TL | 13.538,70 TL |
| 9 | 1.504,30 TL | 13.538,70 TL |
| 10 | 1.353,87 TL | 13.538,70 TL |
| 11 | 1.230,79 TL | 13.538,70 TL |
| 12 | 1.128,22 TL | 13.538,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.538,70 TL | 13.538,70 TL |
| 2 | 6.769,35 TL | 13.538,70 TL |
| 3 | 4.512,90 TL | 13.538,70 TL |
| 4 | 3.384,67 TL | 13.538,70 TL |
| 5 | 2.707,74 TL | 13.538,70 TL |
| 6 | 2.256,45 TL | 13.538,70 TL |
| 7 | 1.934,10 TL | 13.538,70 TL |
| 8 | 1.692,34 TL | 13.538,70 TL |
| 9 | 1.504,30 TL | 13.538,70 TL |
| 10 | 1.353,87 TL | 13.538,70 TL |
| 11 | 1.230,79 TL | 13.538,70 TL |
| 12 | 1.128,22 TL | 13.538,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.538,70 TL | 13.538,70 TL |
| 2 | 6.769,35 TL | 13.538,70 TL |
| 3 | 4.512,90 TL | 13.538,70 TL |
| 4 | 3.384,67 TL | 13.538,70 TL |
| 5 | 2.707,74 TL | 13.538,70 TL |
| 6 | 2.256,45 TL | 13.538,70 TL |
| 7 | 1.934,10 TL | 13.538,70 TL |
| 8 | 1.692,34 TL | 13.538,70 TL |
| 9 | 1.504,30 TL | 13.538,70 TL |
| 10 | 1.353,87 TL | 13.538,70 TL |
| 11 | 1.230,79 TL | 13.538,70 TL |
| 12 | 1.128,22 TL | 13.538,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.538,70 TL | 13.538,70 TL |
| 2 | 6.769,35 TL | 13.538,70 TL |
| 3 | 4.512,90 TL | 13.538,70 TL |
| 4 | 3.384,67 TL | 13.538,70 TL |
| 5 | 2.707,74 TL | 13.538,70 TL |
| 6 | 2.256,45 TL | 13.538,70 TL |
| 7 | 1.934,10 TL | 13.538,70 TL |
| 8 | 1.692,34 TL | 13.538,70 TL |
| 9 | 1.504,30 TL | 13.538,70 TL |
| 10 | 1.353,87 TL | 13.538,70 TL |
| 11 | 1.230,79 TL | 13.538,70 TL |
| 12 | 1.128,22 TL | 13.538,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.538,70 TL | 13.538,70 TL |
| 2 | 6.769,35 TL | 13.538,70 TL |
| 3 | 4.512,90 TL | 13.538,70 TL |
| 4 | 3.384,67 TL | 13.538,70 TL |
| 5 | 2.707,74 TL | 13.538,70 TL |
| 6 | 2.256,45 TL | 13.538,70 TL |
| 7 | 1.934,10 TL | 13.538,70 TL |
| 8 | 1.692,34 TL | 13.538,70 TL |
| 9 | 1.504,30 TL | 13.538,70 TL |
| 10 | 1.353,87 TL | 13.538,70 TL |
| 11 | 1.230,79 TL | 13.538,70 TL |
| 12 | 1.128,22 TL | 13.538,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.538,70 TL | 13.538,70 TL |
| 2 | 6.769,35 TL | 13.538,70 TL |
| 3 | 4.512,90 TL | 13.538,70 TL |
| 4 | 3.384,67 TL | 13.538,70 TL |
| 5 | 2.707,74 TL | 13.538,70 TL |
| 6 | 2.256,45 TL | 13.538,70 TL |
| 7 | 1.934,10 TL | 13.538,70 TL |
| 8 | 1.692,34 TL | 13.538,70 TL |
| 9 | 1.504,30 TL | 13.538,70 TL |
| 10 | 1.353,87 TL | 13.538,70 TL |
| 11 | 1.230,79 TL | 13.538,70 TL |
| 12 | 1.128,22 TL | 13.538,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.538,70 TL | 13.538,70 TL |
| 2 | 6.769,35 TL | 13.538,70 TL |
| 3 | 4.512,90 TL | 13.538,70 TL |
| 4 | 3.384,67 TL | 13.538,70 TL |
| 5 | 2.707,74 TL | 13.538,70 TL |
| 6 | 2.256,45 TL | 13.538,70 TL |
| 7 | 1.934,10 TL | 13.538,70 TL |
| 8 | 1.692,34 TL | 13.538,70 TL |
| 9 | 1.504,30 TL | 13.538,70 TL |
| 10 | 1.353,87 TL | 13.538,70 TL |
| 11 | 1.230,79 TL | 13.538,70 TL |
| 12 | 1.128,22 TL | 13.538,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.538,70 TL | 13.538,70 TL |
| 2 | 6.769,35 TL | 13.538,70 TL |
| 3 | 4.512,90 TL | 13.538,70 TL |
| 4 | 3.384,67 TL | 13.538,70 TL |
| 5 | 2.707,74 TL | 13.538,70 TL |
| 6 | 2.256,45 TL | 13.538,70 TL |
| 7 | 1.934,10 TL | 13.538,70 TL |
| 8 | 1.692,34 TL | 13.538,70 TL |
| 9 | 1.504,30 TL | 13.538,70 TL |
| 10 | 1.353,87 TL | 13.538,70 TL |
| 11 | 1.230,79 TL | 13.538,70 TL |
| 12 | 1.128,22 TL | 13.538,70 TL |

