| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 203 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Pro M254, M280, M281 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli toner sayfası verimi | 1300 Sayfa |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF543A |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| HP segmenti | Küçük ve orta ölçekli işletmeler |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 363 mm |
| Derinlik | 96 mm |
| Yükseklik | 111 mm |
| Ağırlık | 530 g |
| Ambalaj genişliği | 363 mm |
| Ambalaj derinliği | 96 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 111 mm |
| Paket ağırlığı | 750 g |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,5 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Yeniden dönüşüm rehberi | Evet |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 40 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 30 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 24 adet |
| Paletteki karton sayısı | 300 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Palet başına miktar | 300 adet |
| Euro pallet sayısı | 216 adet |
| Palet genişliği | 110 cm |
| Palet uzunluğu | 98,6 cm |
| Palet yüksekliği | 125,4 cm |
| Palet ağırlığı | 246 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 183 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190781107118 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Aplet ağırlığı | 244,9 kg (540 lbs) |
| Palet boyutu (EU) | 1100 x 790 x 1148 mm |
| Ağırlık | 530 g |
| Ambalaj derinliği | 96 mm |
| Ambalaj genişliği | 363 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 111 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 96 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 183 kg |
| Euro pallet sayısı | 216 adet |
| Genişlik | 363 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190781107118 |
| HP segmenti | Küçük ve orta ölçekli işletmeler |
| Katman başına karton sayısı | 30 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 40 adet |
| Marka | HP , HP POLY |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF543A |
| Paket ağırlığı | 750 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 246 kg |
| Palet başına miktar | 300 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Palet genişliği | 110 cm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 24 adet |
| Palet uzunluğu | 98,6 cm |
| Palet yüksekliği | 125,4 cm |
| Paletteki karton sayısı | 300 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 10 adet |
| Renkli toner sayfası verimi | 1300 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,5 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 203 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Pro M254, M280, M281 |
| Yeniden dönüşüm rehberi | Evet |
| Yükseklik | 111 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.212,37 TL | 8.212,37 TL |
| 2 | 4.106,19 TL | 8.212,37 TL |
| 3 | 2.737,46 TL | 8.212,37 TL |
| 4 | 2.053,09 TL | 8.212,37 TL |
| 5 | 1.642,47 TL | 8.212,37 TL |
| 6 | 1.368,73 TL | 8.212,37 TL |
| 7 | 1.173,20 TL | 8.212,37 TL |
| 8 | 1.026,55 TL | 8.212,37 TL |
| 9 | 912,49 TL | 8.212,37 TL |
| 10 | 821,24 TL | 8.212,37 TL |
| 11 | 746,58 TL | 8.212,37 TL |
| 12 | 684,36 TL | 8.212,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.212,37 TL | 8.212,37 TL |
| 2 | 4.106,19 TL | 8.212,37 TL |
| 3 | 2.737,46 TL | 8.212,37 TL |
| 4 | 2.053,09 TL | 8.212,37 TL |
| 5 | 1.642,47 TL | 8.212,37 TL |
| 6 | 1.368,73 TL | 8.212,37 TL |
| 7 | 1.173,20 TL | 8.212,37 TL |
| 8 | 1.026,55 TL | 8.212,37 TL |
| 9 | 912,49 TL | 8.212,37 TL |
| 10 | 821,24 TL | 8.212,37 TL |
| 11 | 746,58 TL | 8.212,37 TL |
| 12 | 684,36 TL | 8.212,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.212,37 TL | 8.212,37 TL |
| 2 | 4.106,19 TL | 8.212,37 TL |
| 3 | 2.737,46 TL | 8.212,37 TL |
| 4 | 2.053,09 TL | 8.212,37 TL |
| 5 | 1.642,47 TL | 8.212,37 TL |
| 6 | 1.368,73 TL | 8.212,37 TL |
| 7 | 1.173,20 TL | 8.212,37 TL |
| 8 | 1.026,55 TL | 8.212,37 TL |
| 9 | 912,49 TL | 8.212,37 TL |
| 10 | 821,24 TL | 8.212,37 TL |
| 11 | 746,58 TL | 8.212,37 TL |
| 12 | 684,36 TL | 8.212,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.212,37 TL | 8.212,37 TL |
| 2 | 4.106,19 TL | 8.212,37 TL |
| 3 | 2.737,46 TL | 8.212,37 TL |
| 4 | 2.053,09 TL | 8.212,37 TL |
| 5 | 1.642,47 TL | 8.212,37 TL |
| 6 | 1.368,73 TL | 8.212,37 TL |
| 7 | 1.173,20 TL | 8.212,37 TL |
| 8 | 1.026,55 TL | 8.212,37 TL |
| 9 | 912,49 TL | 8.212,37 TL |
| 10 | 821,24 TL | 8.212,37 TL |
| 11 | 746,58 TL | 8.212,37 TL |
| 12 | 684,36 TL | 8.212,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.212,37 TL | 8.212,37 TL |
| 2 | 4.106,19 TL | 8.212,37 TL |
| 3 | 2.737,46 TL | 8.212,37 TL |
| 4 | 2.053,09 TL | 8.212,37 TL |
| 5 | 1.642,47 TL | 8.212,37 TL |
| 6 | 1.368,73 TL | 8.212,37 TL |
| 7 | 1.173,20 TL | 8.212,37 TL |
| 8 | 1.026,55 TL | 8.212,37 TL |
| 9 | 912,49 TL | 8.212,37 TL |
| 10 | 821,24 TL | 8.212,37 TL |
| 11 | 746,58 TL | 8.212,37 TL |
| 12 | 684,36 TL | 8.212,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.212,37 TL | 8.212,37 TL |
| 2 | 4.106,19 TL | 8.212,37 TL |
| 3 | 2.737,46 TL | 8.212,37 TL |
| 4 | 2.053,09 TL | 8.212,37 TL |
| 5 | 1.642,47 TL | 8.212,37 TL |
| 6 | 1.368,73 TL | 8.212,37 TL |
| 7 | 1.173,20 TL | 8.212,37 TL |
| 8 | 1.026,55 TL | 8.212,37 TL |
| 9 | 912,49 TL | 8.212,37 TL |
| 10 | 821,24 TL | 8.212,37 TL |
| 11 | 746,58 TL | 8.212,37 TL |
| 12 | 684,36 TL | 8.212,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.212,37 TL | 8.212,37 TL |
| 2 | 4.106,19 TL | 8.212,37 TL |
| 3 | 2.737,46 TL | 8.212,37 TL |
| 4 | 2.053,09 TL | 8.212,37 TL |
| 5 | 1.642,47 TL | 8.212,37 TL |
| 6 | 1.368,73 TL | 8.212,37 TL |
| 7 | 1.173,20 TL | 8.212,37 TL |
| 8 | 1.026,55 TL | 8.212,37 TL |
| 9 | 912,49 TL | 8.212,37 TL |
| 10 | 821,24 TL | 8.212,37 TL |
| 11 | 746,58 TL | 8.212,37 TL |
| 12 | 684,36 TL | 8.212,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.212,37 TL | 8.212,37 TL |
| 2 | 4.106,19 TL | 8.212,37 TL |
| 3 | 2.737,46 TL | 8.212,37 TL |
| 4 | 2.053,09 TL | 8.212,37 TL |
| 5 | 1.642,47 TL | 8.212,37 TL |
| 6 | 1.368,73 TL | 8.212,37 TL |
| 7 | 1.173,20 TL | 8.212,37 TL |
| 8 | 1.026,55 TL | 8.212,37 TL |
| 9 | 912,49 TL | 8.212,37 TL |
| 10 | 821,24 TL | 8.212,37 TL |
| 11 | 746,58 TL | 8.212,37 TL |
| 12 | 684,36 TL | 8.212,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.212,37 TL | 8.212,37 TL |
| 2 | 4.106,19 TL | 8.212,37 TL |
| 3 | 2.737,46 TL | 8.212,37 TL |
| 4 | 2.053,09 TL | 8.212,37 TL |
| 5 | 1.642,47 TL | 8.212,37 TL |
| 6 | 1.368,73 TL | 8.212,37 TL |
| 7 | 1.173,20 TL | 8.212,37 TL |
| 8 | 1.026,55 TL | 8.212,37 TL |
| 9 | 912,49 TL | 8.212,37 TL |
| 10 | 821,24 TL | 8.212,37 TL |
| 11 | 746,58 TL | 8.212,37 TL |
| 12 | 684,36 TL | 8.212,37 TL |





















