| Uyumluluk | HP LaserJet Pro M501, HP LaserJet Enterprise M506/M527 |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Tip | Orijinal |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu markalar | HP |
| Paket ağırlığı | 1,3 kg |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Ambalaj genişliği | 362 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 227 mm |
| Ambalaj derinliği | 102 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| OEM kodu | CF287A |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Siyah toner sayfası verimi | 8550 Sayfa |
| Ambalaj derinliği | 102 mm |
| Ambalaj genişliği | 362 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 227 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF287A |
| Paket ağırlığı | 1,3 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 8550 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP LaserJet Pro M501, HP LaserJet Enterprise M506/M527 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 26.439,72 TL | 26.439,72 TL |
| 2 | 13.219,86 TL | 26.439,72 TL |
| 3 | 8.813,24 TL | 26.439,72 TL |
| 4 | 6.609,93 TL | 26.439,72 TL |
| 5 | 5.287,94 TL | 26.439,72 TL |
| 6 | 4.406,62 TL | 26.439,72 TL |
| 7 | 3.777,10 TL | 26.439,72 TL |
| 8 | 3.304,96 TL | 26.439,72 TL |
| 9 | 2.937,75 TL | 26.439,72 TL |
| 10 | 2.643,97 TL | 26.439,72 TL |
| 11 | 2.403,61 TL | 26.439,72 TL |
| 12 | 2.203,31 TL | 26.439,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 26.439,72 TL | 26.439,72 TL |
| 2 | 13.219,86 TL | 26.439,72 TL |
| 3 | 8.813,24 TL | 26.439,72 TL |
| 4 | 6.609,93 TL | 26.439,72 TL |
| 5 | 5.287,94 TL | 26.439,72 TL |
| 6 | 4.406,62 TL | 26.439,72 TL |
| 7 | 3.777,10 TL | 26.439,72 TL |
| 8 | 3.304,96 TL | 26.439,72 TL |
| 9 | 2.937,75 TL | 26.439,72 TL |
| 10 | 2.643,97 TL | 26.439,72 TL |
| 11 | 2.403,61 TL | 26.439,72 TL |
| 12 | 2.203,31 TL | 26.439,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 26.439,72 TL | 26.439,72 TL |
| 2 | 13.219,86 TL | 26.439,72 TL |
| 3 | 8.813,24 TL | 26.439,72 TL |
| 4 | 6.609,93 TL | 26.439,72 TL |
| 5 | 5.287,94 TL | 26.439,72 TL |
| 6 | 4.406,62 TL | 26.439,72 TL |
| 7 | 3.777,10 TL | 26.439,72 TL |
| 8 | 3.304,96 TL | 26.439,72 TL |
| 9 | 2.937,75 TL | 26.439,72 TL |
| 10 | 2.643,97 TL | 26.439,72 TL |
| 11 | 2.403,61 TL | 26.439,72 TL |
| 12 | 2.203,31 TL | 26.439,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 26.439,72 TL | 26.439,72 TL |
| 2 | 13.219,86 TL | 26.439,72 TL |
| 3 | 8.813,24 TL | 26.439,72 TL |
| 4 | 6.609,93 TL | 26.439,72 TL |
| 5 | 5.287,94 TL | 26.439,72 TL |
| 6 | 4.406,62 TL | 26.439,72 TL |
| 7 | 3.777,10 TL | 26.439,72 TL |
| 8 | 3.304,96 TL | 26.439,72 TL |
| 9 | 2.937,75 TL | 26.439,72 TL |
| 10 | 2.643,97 TL | 26.439,72 TL |
| 11 | 2.403,61 TL | 26.439,72 TL |
| 12 | 2.203,31 TL | 26.439,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 26.439,72 TL | 26.439,72 TL |
| 2 | 13.219,86 TL | 26.439,72 TL |
| 3 | 8.813,24 TL | 26.439,72 TL |
| 4 | 6.609,93 TL | 26.439,72 TL |
| 5 | 5.287,94 TL | 26.439,72 TL |
| 6 | 4.406,62 TL | 26.439,72 TL |
| 7 | 3.777,10 TL | 26.439,72 TL |
| 8 | 3.304,96 TL | 26.439,72 TL |
| 9 | 2.937,75 TL | 26.439,72 TL |
| 10 | 2.643,97 TL | 26.439,72 TL |
| 11 | 2.403,61 TL | 26.439,72 TL |
| 12 | 2.203,31 TL | 26.439,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 26.439,72 TL | 26.439,72 TL |
| 2 | 13.219,86 TL | 26.439,72 TL |
| 3 | 8.813,24 TL | 26.439,72 TL |
| 4 | 6.609,93 TL | 26.439,72 TL |
| 5 | 5.287,94 TL | 26.439,72 TL |
| 6 | 4.406,62 TL | 26.439,72 TL |
| 7 | 3.777,10 TL | 26.439,72 TL |
| 8 | 3.304,96 TL | 26.439,72 TL |
| 9 | 2.937,75 TL | 26.439,72 TL |
| 10 | 2.643,97 TL | 26.439,72 TL |
| 11 | 2.403,61 TL | 26.439,72 TL |
| 12 | 2.203,31 TL | 26.439,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 26.439,72 TL | 26.439,72 TL |
| 2 | 13.219,86 TL | 26.439,72 TL |
| 3 | 8.813,24 TL | 26.439,72 TL |
| 4 | 6.609,93 TL | 26.439,72 TL |
| 5 | 5.287,94 TL | 26.439,72 TL |
| 6 | 4.406,62 TL | 26.439,72 TL |
| 7 | 3.777,10 TL | 26.439,72 TL |
| 8 | 3.304,96 TL | 26.439,72 TL |
| 9 | 2.937,75 TL | 26.439,72 TL |
| 10 | 2.643,97 TL | 26.439,72 TL |
| 11 | 2.403,61 TL | 26.439,72 TL |
| 12 | 2.203,31 TL | 26.439,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 26.439,72 TL | 26.439,72 TL |
| 2 | 13.219,86 TL | 26.439,72 TL |
| 3 | 8.813,24 TL | 26.439,72 TL |
| 4 | 6.609,93 TL | 26.439,72 TL |
| 5 | 5.287,94 TL | 26.439,72 TL |
| 6 | 4.406,62 TL | 26.439,72 TL |
| 7 | 3.777,10 TL | 26.439,72 TL |
| 8 | 3.304,96 TL | 26.439,72 TL |
| 9 | 2.937,75 TL | 26.439,72 TL |
| 10 | 2.643,97 TL | 26.439,72 TL |
| 11 | 2.403,61 TL | 26.439,72 TL |
| 12 | 2.203,31 TL | 26.439,72 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 26.439,72 TL | 26.439,72 TL |
| 2 | 13.219,86 TL | 26.439,72 TL |
| 3 | 8.813,24 TL | 26.439,72 TL |
| 4 | 6.609,93 TL | 26.439,72 TL |
| 5 | 5.287,94 TL | 26.439,72 TL |
| 6 | 4.406,62 TL | 26.439,72 TL |
| 7 | 3.777,10 TL | 26.439,72 TL |
| 8 | 3.304,96 TL | 26.439,72 TL |
| 9 | 2.937,75 TL | 26.439,72 TL |
| 10 | 2.643,97 TL | 26.439,72 TL |
| 11 | 2.403,61 TL | 26.439,72 TL |
| 12 | 2.203,31 TL | 26.439,72 TL |





















