| Genişlik | 391 mm |
| Uyumluluk | HP LaserJet Enterprise M604/M605/M606/M630 |
| Yükseklik | 300 mm |
| Ağırlık | 1,71 kg |
| Derinlik | 193 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Tip | Orijinal |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu markalar | HP |
| Paket ağırlığı | 2,47 kg |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Ambalaj genişliği | 391 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 300 mm |
| Ambalaj derinliği | 193 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| OEM kodu | CF281A |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Siyah toner sayfası verimi | 10500 Sayfa |
| Ağırlık | 1,71 kg |
| Ambalaj derinliği | 193 mm |
| Ambalaj genişliği | 391 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 300 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 193 mm |
| Genişlik | 391 mm |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF281A |
| Paket ağırlığı | 2,47 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 10500 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP LaserJet Enterprise M604/M605/M606/M630 |
| Yükseklik | 300 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.005,18 TL | 21.005,18 TL |
| 2 | 10.502,59 TL | 21.005,18 TL |
| 3 | 7.001,73 TL | 21.005,18 TL |
| 4 | 5.251,29 TL | 21.005,18 TL |
| 5 | 4.201,04 TL | 21.005,18 TL |
| 6 | 3.500,86 TL | 21.005,18 TL |
| 7 | 3.000,74 TL | 21.005,18 TL |
| 8 | 2.625,65 TL | 21.005,18 TL |
| 9 | 2.333,91 TL | 21.005,18 TL |
| 10 | 2.100,52 TL | 21.005,18 TL |
| 11 | 1.909,56 TL | 21.005,18 TL |
| 12 | 1.750,43 TL | 21.005,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.005,18 TL | 21.005,18 TL |
| 2 | 10.502,59 TL | 21.005,18 TL |
| 3 | 7.001,73 TL | 21.005,18 TL |
| 4 | 5.251,29 TL | 21.005,18 TL |
| 5 | 4.201,04 TL | 21.005,18 TL |
| 6 | 3.500,86 TL | 21.005,18 TL |
| 7 | 3.000,74 TL | 21.005,18 TL |
| 8 | 2.625,65 TL | 21.005,18 TL |
| 9 | 2.333,91 TL | 21.005,18 TL |
| 10 | 2.100,52 TL | 21.005,18 TL |
| 11 | 1.909,56 TL | 21.005,18 TL |
| 12 | 1.750,43 TL | 21.005,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.005,18 TL | 21.005,18 TL |
| 2 | 10.502,59 TL | 21.005,18 TL |
| 3 | 7.001,73 TL | 21.005,18 TL |
| 4 | 5.251,29 TL | 21.005,18 TL |
| 5 | 4.201,04 TL | 21.005,18 TL |
| 6 | 3.500,86 TL | 21.005,18 TL |
| 7 | 3.000,74 TL | 21.005,18 TL |
| 8 | 2.625,65 TL | 21.005,18 TL |
| 9 | 2.333,91 TL | 21.005,18 TL |
| 10 | 2.100,52 TL | 21.005,18 TL |
| 11 | 1.909,56 TL | 21.005,18 TL |
| 12 | 1.750,43 TL | 21.005,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.005,18 TL | 21.005,18 TL |
| 2 | 10.502,59 TL | 21.005,18 TL |
| 3 | 7.001,73 TL | 21.005,18 TL |
| 4 | 5.251,29 TL | 21.005,18 TL |
| 5 | 4.201,04 TL | 21.005,18 TL |
| 6 | 3.500,86 TL | 21.005,18 TL |
| 7 | 3.000,74 TL | 21.005,18 TL |
| 8 | 2.625,65 TL | 21.005,18 TL |
| 9 | 2.333,91 TL | 21.005,18 TL |
| 10 | 2.100,52 TL | 21.005,18 TL |
| 11 | 1.909,56 TL | 21.005,18 TL |
| 12 | 1.750,43 TL | 21.005,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.005,18 TL | 21.005,18 TL |
| 2 | 10.502,59 TL | 21.005,18 TL |
| 3 | 7.001,73 TL | 21.005,18 TL |
| 4 | 5.251,29 TL | 21.005,18 TL |
| 5 | 4.201,04 TL | 21.005,18 TL |
| 6 | 3.500,86 TL | 21.005,18 TL |
| 7 | 3.000,74 TL | 21.005,18 TL |
| 8 | 2.625,65 TL | 21.005,18 TL |
| 9 | 2.333,91 TL | 21.005,18 TL |
| 10 | 2.100,52 TL | 21.005,18 TL |
| 11 | 1.909,56 TL | 21.005,18 TL |
| 12 | 1.750,43 TL | 21.005,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.005,18 TL | 21.005,18 TL |
| 2 | 10.502,59 TL | 21.005,18 TL |
| 3 | 7.001,73 TL | 21.005,18 TL |
| 4 | 5.251,29 TL | 21.005,18 TL |
| 5 | 4.201,04 TL | 21.005,18 TL |
| 6 | 3.500,86 TL | 21.005,18 TL |
| 7 | 3.000,74 TL | 21.005,18 TL |
| 8 | 2.625,65 TL | 21.005,18 TL |
| 9 | 2.333,91 TL | 21.005,18 TL |
| 10 | 2.100,52 TL | 21.005,18 TL |
| 11 | 1.909,56 TL | 21.005,18 TL |
| 12 | 1.750,43 TL | 21.005,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.005,18 TL | 21.005,18 TL |
| 2 | 10.502,59 TL | 21.005,18 TL |
| 3 | 7.001,73 TL | 21.005,18 TL |
| 4 | 5.251,29 TL | 21.005,18 TL |
| 5 | 4.201,04 TL | 21.005,18 TL |
| 6 | 3.500,86 TL | 21.005,18 TL |
| 7 | 3.000,74 TL | 21.005,18 TL |
| 8 | 2.625,65 TL | 21.005,18 TL |
| 9 | 2.333,91 TL | 21.005,18 TL |
| 10 | 2.100,52 TL | 21.005,18 TL |
| 11 | 1.909,56 TL | 21.005,18 TL |
| 12 | 1.750,43 TL | 21.005,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.005,18 TL | 21.005,18 TL |
| 2 | 10.502,59 TL | 21.005,18 TL |
| 3 | 7.001,73 TL | 21.005,18 TL |
| 4 | 5.251,29 TL | 21.005,18 TL |
| 5 | 4.201,04 TL | 21.005,18 TL |
| 6 | 3.500,86 TL | 21.005,18 TL |
| 7 | 3.000,74 TL | 21.005,18 TL |
| 8 | 2.625,65 TL | 21.005,18 TL |
| 9 | 2.333,91 TL | 21.005,18 TL |
| 10 | 2.100,52 TL | 21.005,18 TL |
| 11 | 1.909,56 TL | 21.005,18 TL |
| 12 | 1.750,43 TL | 21.005,18 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.005,18 TL | 21.005,18 TL |
| 2 | 10.502,59 TL | 21.005,18 TL |
| 3 | 7.001,73 TL | 21.005,18 TL |
| 4 | 5.251,29 TL | 21.005,18 TL |
| 5 | 4.201,04 TL | 21.005,18 TL |
| 6 | 3.500,86 TL | 21.005,18 TL |
| 7 | 3.000,74 TL | 21.005,18 TL |
| 8 | 2.625,65 TL | 21.005,18 TL |
| 9 | 2.333,91 TL | 21.005,18 TL |
| 10 | 2.100,52 TL | 21.005,18 TL |
| 11 | 1.909,56 TL | 21.005,18 TL |
| 12 | 1.750,43 TL | 21.005,18 TL |





















