| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP LaserJet M433, M436 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 7400 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF256A |
| Menşe ülkesi | Çin |
| HP segmenti | İş |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 30 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 0 - 35 °C |
| Çalışmama nemi | 15 - 80% |
| Genişlik | 507 mm |
| Derinlik | 222 mm |
| Yükseklik | 160 mm |
| Ağırlık | 690 g |
| Ambalaj genişliği | 507 mm |
| Ambalaj derinliği | 222 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 160 mm |
| Paket ağırlığı | 1,09 kg |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,3 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Mastır karton başına miktar | 4 adet |
| Mastır karton ağırlığı | 5,89 kg |
| Katman başına karton sayısı | 6 adet |
| Paletteki karton sayısı | 42 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 7 adet |
| Palet başına miktar | 168 adet |
| Palet ağırlığı | 250 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894325457 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1395 x 1050 x 2533 mm |
| Aplet ağırlığı | 249,5 kg (550 lbs) |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 5,88 kg (13 lbs) |
| Ağırlık | 690 g |
| Ambalaj derinliği | 222 mm |
| Ambalaj genişliği | 507 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 160 mm |
| Ana (dış) kasa brüt ağırlığı (İngiliz ölçü birimi) | 5,88 kg (13 lbs) |
| Aplet ağırlığı | 249,5 kg (550 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 15 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | 0 - 35 °C |
| Derinlik | 222 mm |
| Genişlik | 507 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894325457 |
| HP segmenti | İş |
| Katman başına karton sayısı | 6 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Marka | HP |
| Mastır karton ağırlığı | 5,89 kg |
| Mastır karton başına miktar | 4 adet |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF256A |
| Paket ağırlığı | 1,09 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 250 kg |
| Palet başına miktar | 168 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1395 x 1050 x 2533 mm |
| Paletteki karton sayısı | 42 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 7 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 7400 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,3 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP LaserJet M433, M436 |
| Yükseklik | 160 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.022,47 TL | 4.022,47 TL |
| 2 | 2.011,23 TL | 4.022,47 TL |
| 3 | 1.340,82 TL | 4.022,47 TL |
| 4 | 1.005,62 TL | 4.022,47 TL |
| 5 | 804,49 TL | 4.022,47 TL |
| 6 | 670,41 TL | 4.022,47 TL |
| 7 | 574,64 TL | 4.022,47 TL |
| 8 | 502,81 TL | 4.022,47 TL |
| 9 | 446,94 TL | 4.022,47 TL |
| 10 | 402,25 TL | 4.022,47 TL |
| 11 | 365,68 TL | 4.022,47 TL |
| 12 | 335,21 TL | 4.022,47 TL |





















