| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 37 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet E60155, E60165, E62555, E62565 HP LaserJet Enterprise Flow M632 HP LaserJet Enterprise M607, M608, M609, M631, M632 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 11000 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF237A |
| Menşe ülkesi | Çin, Japonya |
| HP segmenti | Firma |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 380 mm |
| Derinlik | 180 mm |
| Yükseklik | 270 mm |
| Ağırlık | 1,9 kg |
| Ambalaj genişliği | 380 mm |
| Ambalaj derinliği | 180 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 270 mm |
| Paket ağırlığı | 2,6 kg |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 9,9 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 15 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 12 adet |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 adet |
| Palet başına miktar | 60 adet |
| Euro pallet sayısı | 36 adet |
| Palet ağırlığı | 176,5 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 114 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889899204207 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1146 x 946 x 1224 mm |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 16 adet |
| Aplet ağırlığı | 176,1 kg (388.2 lbs) |
| Palet boyutu (EU) | 1128 x 746 x 959 mm |
| Ağırlık | 1,9 kg |
| Ambalaj derinliği | 180 mm |
| Ambalaj genişliği | 380 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 270 mm |
| Aplet ağırlığı | 176,1 kg (388.2 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 30 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 180 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 114 kg |
| Euro pallet sayısı | 36 adet |
| Genişlik | 380 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889899204207 |
| HP segmenti | Firma |
| Katman başına karton sayısı | 15 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin, Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF237A |
| Paket ağırlığı | 2,6 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 176,5 kg |
| Palet başına miktar | 60 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1146 x 946 x 1224 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1128 x 746 x 959 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 12 adet |
| Paletteki karton sayısı | 60 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 4 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 11000 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 9,9 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 37 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet E60155, E60165, E62555, E62565 HP LaserJet Enterprise Flow M632 HP LaserJet Enterprise M607, M608, M609, M631, M632 |
| Yığınlanabilir palet sayısı | 16 adet |
| Yükseklik | 270 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.201,11 TL | 21.201,11 TL |
| 2 | 10.600,56 TL | 21.201,11 TL |
| 3 | 7.067,04 TL | 21.201,11 TL |
| 4 | 5.300,28 TL | 21.201,11 TL |
| 5 | 4.240,22 TL | 21.201,11 TL |
| 6 | 3.533,52 TL | 21.201,11 TL |
| 7 | 3.028,73 TL | 21.201,11 TL |
| 8 | 2.650,14 TL | 21.201,11 TL |
| 9 | 2.355,68 TL | 21.201,11 TL |
| 10 | 2.120,11 TL | 21.201,11 TL |
| 11 | 1.927,37 TL | 21.201,11 TL |
| 12 | 1.766,76 TL | 21.201,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.201,11 TL | 21.201,11 TL |
| 2 | 10.600,56 TL | 21.201,11 TL |
| 3 | 7.067,04 TL | 21.201,11 TL |
| 4 | 5.300,28 TL | 21.201,11 TL |
| 5 | 4.240,22 TL | 21.201,11 TL |
| 6 | 3.533,52 TL | 21.201,11 TL |
| 7 | 3.028,73 TL | 21.201,11 TL |
| 8 | 2.650,14 TL | 21.201,11 TL |
| 9 | 2.355,68 TL | 21.201,11 TL |
| 10 | 2.120,11 TL | 21.201,11 TL |
| 11 | 1.927,37 TL | 21.201,11 TL |
| 12 | 1.766,76 TL | 21.201,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.201,11 TL | 21.201,11 TL |
| 2 | 10.600,56 TL | 21.201,11 TL |
| 3 | 7.067,04 TL | 21.201,11 TL |
| 4 | 5.300,28 TL | 21.201,11 TL |
| 5 | 4.240,22 TL | 21.201,11 TL |
| 6 | 3.533,52 TL | 21.201,11 TL |
| 7 | 3.028,73 TL | 21.201,11 TL |
| 8 | 2.650,14 TL | 21.201,11 TL |
| 9 | 2.355,68 TL | 21.201,11 TL |
| 10 | 2.120,11 TL | 21.201,11 TL |
| 11 | 1.927,37 TL | 21.201,11 TL |
| 12 | 1.766,76 TL | 21.201,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.201,11 TL | 21.201,11 TL |
| 2 | 10.600,56 TL | 21.201,11 TL |
| 3 | 7.067,04 TL | 21.201,11 TL |
| 4 | 5.300,28 TL | 21.201,11 TL |
| 5 | 4.240,22 TL | 21.201,11 TL |
| 6 | 3.533,52 TL | 21.201,11 TL |
| 7 | 3.028,73 TL | 21.201,11 TL |
| 8 | 2.650,14 TL | 21.201,11 TL |
| 9 | 2.355,68 TL | 21.201,11 TL |
| 10 | 2.120,11 TL | 21.201,11 TL |
| 11 | 1.927,37 TL | 21.201,11 TL |
| 12 | 1.766,76 TL | 21.201,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.201,11 TL | 21.201,11 TL |
| 2 | 10.600,56 TL | 21.201,11 TL |
| 3 | 7.067,04 TL | 21.201,11 TL |
| 4 | 5.300,28 TL | 21.201,11 TL |
| 5 | 4.240,22 TL | 21.201,11 TL |
| 6 | 3.533,52 TL | 21.201,11 TL |
| 7 | 3.028,73 TL | 21.201,11 TL |
| 8 | 2.650,14 TL | 21.201,11 TL |
| 9 | 2.355,68 TL | 21.201,11 TL |
| 10 | 2.120,11 TL | 21.201,11 TL |
| 11 | 1.927,37 TL | 21.201,11 TL |
| 12 | 1.766,76 TL | 21.201,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.201,11 TL | 21.201,11 TL |
| 2 | 10.600,56 TL | 21.201,11 TL |
| 3 | 7.067,04 TL | 21.201,11 TL |
| 4 | 5.300,28 TL | 21.201,11 TL |
| 5 | 4.240,22 TL | 21.201,11 TL |
| 6 | 3.533,52 TL | 21.201,11 TL |
| 7 | 3.028,73 TL | 21.201,11 TL |
| 8 | 2.650,14 TL | 21.201,11 TL |
| 9 | 2.355,68 TL | 21.201,11 TL |
| 10 | 2.120,11 TL | 21.201,11 TL |
| 11 | 1.927,37 TL | 21.201,11 TL |
| 12 | 1.766,76 TL | 21.201,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.201,11 TL | 21.201,11 TL |
| 2 | 10.600,56 TL | 21.201,11 TL |
| 3 | 7.067,04 TL | 21.201,11 TL |
| 4 | 5.300,28 TL | 21.201,11 TL |
| 5 | 4.240,22 TL | 21.201,11 TL |
| 6 | 3.533,52 TL | 21.201,11 TL |
| 7 | 3.028,73 TL | 21.201,11 TL |
| 8 | 2.650,14 TL | 21.201,11 TL |
| 9 | 2.355,68 TL | 21.201,11 TL |
| 10 | 2.120,11 TL | 21.201,11 TL |
| 11 | 1.927,37 TL | 21.201,11 TL |
| 12 | 1.766,76 TL | 21.201,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.201,11 TL | 21.201,11 TL |
| 2 | 10.600,56 TL | 21.201,11 TL |
| 3 | 7.067,04 TL | 21.201,11 TL |
| 4 | 5.300,28 TL | 21.201,11 TL |
| 5 | 4.240,22 TL | 21.201,11 TL |
| 6 | 3.533,52 TL | 21.201,11 TL |
| 7 | 3.028,73 TL | 21.201,11 TL |
| 8 | 2.650,14 TL | 21.201,11 TL |
| 9 | 2.355,68 TL | 21.201,11 TL |
| 10 | 2.120,11 TL | 21.201,11 TL |
| 11 | 1.927,37 TL | 21.201,11 TL |
| 12 | 1.766,76 TL | 21.201,11 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 21.201,11 TL | 21.201,11 TL |
| 2 | 10.600,56 TL | 21.201,11 TL |
| 3 | 7.067,04 TL | 21.201,11 TL |
| 4 | 5.300,28 TL | 21.201,11 TL |
| 5 | 4.240,22 TL | 21.201,11 TL |
| 6 | 3.533,52 TL | 21.201,11 TL |
| 7 | 3.028,73 TL | 21.201,11 TL |
| 8 | 2.650,14 TL | 21.201,11 TL |
| 9 | 2.355,68 TL | 21.201,11 TL |
| 10 | 2.120,11 TL | 21.201,11 TL |
| 11 | 1.927,37 TL | 21.201,11 TL |
| 12 | 1.766,76 TL | 21.201,11 TL |





















