| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP LaserJet Pro M106, M134 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 2300 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Menşe ülkesi | Vietnam |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Genişlik | 365 mm |
| Derinlik | 85 mm |
| Yükseklik | 120 mm |
| Ağırlık | 150 g |
| Ambalaj genişliği | 365 mm |
| Ambalaj derinliği | 85 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 120 mm |
| Paket ağırlığı | 400 g |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,1 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 36 adet |
| Katman başına karton sayısı | 35 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 27 adet |
| Paletteki karton sayısı | 315 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Palet başına miktar | 315 adet |
| Euro pallet sayısı | 216 adet |
| Palet ağırlığı | 107,1 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 89,6 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894797438 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1131 x 995 x 1224 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1100 x 800 x 1109 mm |
| Ağırlık | 150 g |
| Ambalaj derinliği | 85 mm |
| Ambalaj genişliği | 365 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 120 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 0 - 95% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 85 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 89,6 kg |
| Euro pallet sayısı | 216 adet |
| Genişlik | 365 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894797438 |
| Katman başına karton sayısı | 35 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 36 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Vietnam |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Paket ağırlığı | 400 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 107,1 kg |
| Palet başına miktar | 315 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1131 x 995 x 1224 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1100 x 800 x 1109 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 27 adet |
| Paletteki karton sayısı | 315 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 2300 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,1 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP LaserJet Pro M106, M134 |
| Yükseklik | 120 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.941,99 TL | 1.941,99 TL |
| 2 | 970,99 TL | 1.941,99 TL |
| 3 | 647,33 TL | 1.941,99 TL |
| 4 | 485,50 TL | 1.941,99 TL |
| 5 | 388,40 TL | 1.941,99 TL |
| 6 | 323,66 TL | 1.941,99 TL |
| 7 | 277,43 TL | 1.941,99 TL |
| 8 | 242,75 TL | 1.941,99 TL |
| 9 | 215,78 TL | 1.941,99 TL |
| 10 | 194,20 TL | 1.941,99 TL |
| 11 | 176,54 TL | 1.941,99 TL |
| 12 | 161,83 TL | 1.941,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.941,99 TL | 1.941,99 TL |
| 2 | 970,99 TL | 1.941,99 TL |
| 3 | 647,33 TL | 1.941,99 TL |
| 4 | 485,50 TL | 1.941,99 TL |
| 5 | 388,40 TL | 1.941,99 TL |
| 6 | 323,66 TL | 1.941,99 TL |
| 7 | 277,43 TL | 1.941,99 TL |
| 8 | 242,75 TL | 1.941,99 TL |
| 9 | 215,78 TL | 1.941,99 TL |
| 10 | 194,20 TL | 1.941,99 TL |
| 11 | 176,54 TL | 1.941,99 TL |
| 12 | 161,83 TL | 1.941,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.941,99 TL | 1.941,99 TL |
| 2 | 970,99 TL | 1.941,99 TL |
| 3 | 647,33 TL | 1.941,99 TL |
| 4 | 485,50 TL | 1.941,99 TL |
| 5 | 388,40 TL | 1.941,99 TL |
| 6 | 323,66 TL | 1.941,99 TL |
| 7 | 277,43 TL | 1.941,99 TL |
| 8 | 242,75 TL | 1.941,99 TL |
| 9 | 215,78 TL | 1.941,99 TL |
| 10 | 194,20 TL | 1.941,99 TL |
| 11 | 176,54 TL | 1.941,99 TL |
| 12 | 161,83 TL | 1.941,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.941,99 TL | 1.941,99 TL |
| 2 | 970,99 TL | 1.941,99 TL |
| 3 | 647,33 TL | 1.941,99 TL |
| 4 | 485,50 TL | 1.941,99 TL |
| 5 | 388,40 TL | 1.941,99 TL |
| 6 | 323,66 TL | 1.941,99 TL |
| 7 | 277,43 TL | 1.941,99 TL |
| 8 | 242,75 TL | 1.941,99 TL |
| 9 | 215,78 TL | 1.941,99 TL |
| 10 | 194,20 TL | 1.941,99 TL |
| 11 | 176,54 TL | 1.941,99 TL |
| 12 | 161,83 TL | 1.941,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.941,99 TL | 1.941,99 TL |
| 2 | 970,99 TL | 1.941,99 TL |
| 3 | 647,33 TL | 1.941,99 TL |
| 4 | 485,50 TL | 1.941,99 TL |
| 5 | 388,40 TL | 1.941,99 TL |
| 6 | 323,66 TL | 1.941,99 TL |
| 7 | 277,43 TL | 1.941,99 TL |
| 8 | 242,75 TL | 1.941,99 TL |
| 9 | 215,78 TL | 1.941,99 TL |
| 10 | 194,20 TL | 1.941,99 TL |
| 11 | 176,54 TL | 1.941,99 TL |
| 12 | 161,83 TL | 1.941,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.941,99 TL | 1.941,99 TL |
| 2 | 970,99 TL | 1.941,99 TL |
| 3 | 647,33 TL | 1.941,99 TL |
| 4 | 485,50 TL | 1.941,99 TL |
| 5 | 388,40 TL | 1.941,99 TL |
| 6 | 323,66 TL | 1.941,99 TL |
| 7 | 277,43 TL | 1.941,99 TL |
| 8 | 242,75 TL | 1.941,99 TL |
| 9 | 215,78 TL | 1.941,99 TL |
| 10 | 194,20 TL | 1.941,99 TL |
| 11 | 176,54 TL | 1.941,99 TL |
| 12 | 161,83 TL | 1.941,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.941,99 TL | 1.941,99 TL |
| 2 | 970,99 TL | 1.941,99 TL |
| 3 | 647,33 TL | 1.941,99 TL |
| 4 | 485,50 TL | 1.941,99 TL |
| 5 | 388,40 TL | 1.941,99 TL |
| 6 | 323,66 TL | 1.941,99 TL |
| 7 | 277,43 TL | 1.941,99 TL |
| 8 | 242,75 TL | 1.941,99 TL |
| 9 | 215,78 TL | 1.941,99 TL |
| 10 | 194,20 TL | 1.941,99 TL |
| 11 | 176,54 TL | 1.941,99 TL |
| 12 | 161,83 TL | 1.941,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.941,99 TL | 1.941,99 TL |
| 2 | 970,99 TL | 1.941,99 TL |
| 3 | 647,33 TL | 1.941,99 TL |
| 4 | 485,50 TL | 1.941,99 TL |
| 5 | 388,40 TL | 1.941,99 TL |
| 6 | 323,66 TL | 1.941,99 TL |
| 7 | 277,43 TL | 1.941,99 TL |
| 8 | 242,75 TL | 1.941,99 TL |
| 9 | 215,78 TL | 1.941,99 TL |
| 10 | 194,20 TL | 1.941,99 TL |
| 11 | 176,54 TL | 1.941,99 TL |
| 12 | 161,83 TL | 1.941,99 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.941,99 TL | 1.941,99 TL |
| 2 | 970,99 TL | 1.941,99 TL |
| 3 | 647,33 TL | 1.941,99 TL |
| 4 | 485,50 TL | 1.941,99 TL |
| 5 | 388,40 TL | 1.941,99 TL |
| 6 | 323,66 TL | 1.941,99 TL |
| 7 | 277,43 TL | 1.941,99 TL |
| 8 | 242,75 TL | 1.941,99 TL |
| 9 | 215,78 TL | 1.941,99 TL |
| 10 | 194,20 TL | 1.941,99 TL |
| 11 | 176,54 TL | 1.941,99 TL |
| 12 | 161,83 TL | 1.941,99 TL |





















