| Marka | HP |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 131 tonerler şu yazıcılarla çalışır: |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli toner sayfası verimi | 1800 Sayfa |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF213A |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 19% |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 25 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Genişlik | 365 mm |
| Derinlik | 100 mm |
| Yükseklik | 110 mm |
| Ağırlık | 600 g |
| Ambalaj genişliği | 365 mm |
| Ambalaj derinliği | 100 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 110 mm |
| Paket ağırlığı | 800 g |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,5 |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 40 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 24 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 24 adet |
| Paletteki karton sayısı | 216 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Palet başına miktar | 216 adet |
| Euro pallet sayısı | 216 adet |
| Palet ağırlığı | 193,3 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 193,3 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334995 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Ağırlık | 600 g |
| Ambalaj derinliği | 100 mm |
| Ambalaj genişliği | 365 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 110 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Macenta |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 25 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 100 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 193,3 kg |
| Euro pallet sayısı | 216 adet |
| Genişlik | 365 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334995 |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Katman başına karton sayısı | 24 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 40 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF213A |
| Paket ağırlığı | 800 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 193,3 kg |
| Palet başına miktar | 216 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 24 adet |
| Paletteki karton sayısı | 216 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Renkli toner sayfası verimi | 1800 Sayfa |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,5 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 19% |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 131 tonerler şu yazıcılarla çalışır: |
| Yükseklik | 110 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.317,65 TL | 11.317,65 TL |
| 2 | 5.658,83 TL | 11.317,65 TL |
| 3 | 3.772,55 TL | 11.317,65 TL |
| 4 | 2.829,41 TL | 11.317,65 TL |
| 5 | 2.263,53 TL | 11.317,65 TL |
| 6 | 1.886,28 TL | 11.317,65 TL |
| 7 | 1.616,81 TL | 11.317,65 TL |
| 8 | 1.414,71 TL | 11.317,65 TL |
| 9 | 1.257,52 TL | 11.317,65 TL |
| 10 | 1.131,77 TL | 11.317,65 TL |
| 11 | 1.028,88 TL | 11.317,65 TL |
| 12 | 943,14 TL | 11.317,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.317,65 TL | 11.317,65 TL |
| 2 | 5.658,83 TL | 11.317,65 TL |
| 3 | 3.772,55 TL | 11.317,65 TL |
| 4 | 2.829,41 TL | 11.317,65 TL |
| 5 | 2.263,53 TL | 11.317,65 TL |
| 6 | 1.886,28 TL | 11.317,65 TL |
| 7 | 1.616,81 TL | 11.317,65 TL |
| 8 | 1.414,71 TL | 11.317,65 TL |
| 9 | 1.257,52 TL | 11.317,65 TL |
| 10 | 1.131,77 TL | 11.317,65 TL |
| 11 | 1.028,88 TL | 11.317,65 TL |
| 12 | 943,14 TL | 11.317,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.317,65 TL | 11.317,65 TL |
| 2 | 5.658,83 TL | 11.317,65 TL |
| 3 | 3.772,55 TL | 11.317,65 TL |
| 4 | 2.829,41 TL | 11.317,65 TL |
| 5 | 2.263,53 TL | 11.317,65 TL |
| 6 | 1.886,28 TL | 11.317,65 TL |
| 7 | 1.616,81 TL | 11.317,65 TL |
| 8 | 1.414,71 TL | 11.317,65 TL |
| 9 | 1.257,52 TL | 11.317,65 TL |
| 10 | 1.131,77 TL | 11.317,65 TL |
| 11 | 1.028,88 TL | 11.317,65 TL |
| 12 | 943,14 TL | 11.317,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.317,65 TL | 11.317,65 TL |
| 2 | 5.658,83 TL | 11.317,65 TL |
| 3 | 3.772,55 TL | 11.317,65 TL |
| 4 | 2.829,41 TL | 11.317,65 TL |
| 5 | 2.263,53 TL | 11.317,65 TL |
| 6 | 1.886,28 TL | 11.317,65 TL |
| 7 | 1.616,81 TL | 11.317,65 TL |
| 8 | 1.414,71 TL | 11.317,65 TL |
| 9 | 1.257,52 TL | 11.317,65 TL |
| 10 | 1.131,77 TL | 11.317,65 TL |
| 11 | 1.028,88 TL | 11.317,65 TL |
| 12 | 943,14 TL | 11.317,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.317,65 TL | 11.317,65 TL |
| 2 | 5.658,83 TL | 11.317,65 TL |
| 3 | 3.772,55 TL | 11.317,65 TL |
| 4 | 2.829,41 TL | 11.317,65 TL |
| 5 | 2.263,53 TL | 11.317,65 TL |
| 6 | 1.886,28 TL | 11.317,65 TL |
| 7 | 1.616,81 TL | 11.317,65 TL |
| 8 | 1.414,71 TL | 11.317,65 TL |
| 9 | 1.257,52 TL | 11.317,65 TL |
| 10 | 1.131,77 TL | 11.317,65 TL |
| 11 | 1.028,88 TL | 11.317,65 TL |
| 12 | 943,14 TL | 11.317,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.317,65 TL | 11.317,65 TL |
| 2 | 5.658,83 TL | 11.317,65 TL |
| 3 | 3.772,55 TL | 11.317,65 TL |
| 4 | 2.829,41 TL | 11.317,65 TL |
| 5 | 2.263,53 TL | 11.317,65 TL |
| 6 | 1.886,28 TL | 11.317,65 TL |
| 7 | 1.616,81 TL | 11.317,65 TL |
| 8 | 1.414,71 TL | 11.317,65 TL |
| 9 | 1.257,52 TL | 11.317,65 TL |
| 10 | 1.131,77 TL | 11.317,65 TL |
| 11 | 1.028,88 TL | 11.317,65 TL |
| 12 | 943,14 TL | 11.317,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.317,65 TL | 11.317,65 TL |
| 2 | 5.658,83 TL | 11.317,65 TL |
| 3 | 3.772,55 TL | 11.317,65 TL |
| 4 | 2.829,41 TL | 11.317,65 TL |
| 5 | 2.263,53 TL | 11.317,65 TL |
| 6 | 1.886,28 TL | 11.317,65 TL |
| 7 | 1.616,81 TL | 11.317,65 TL |
| 8 | 1.414,71 TL | 11.317,65 TL |
| 9 | 1.257,52 TL | 11.317,65 TL |
| 10 | 1.131,77 TL | 11.317,65 TL |
| 11 | 1.028,88 TL | 11.317,65 TL |
| 12 | 943,14 TL | 11.317,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.317,65 TL | 11.317,65 TL |
| 2 | 5.658,83 TL | 11.317,65 TL |
| 3 | 3.772,55 TL | 11.317,65 TL |
| 4 | 2.829,41 TL | 11.317,65 TL |
| 5 | 2.263,53 TL | 11.317,65 TL |
| 6 | 1.886,28 TL | 11.317,65 TL |
| 7 | 1.616,81 TL | 11.317,65 TL |
| 8 | 1.414,71 TL | 11.317,65 TL |
| 9 | 1.257,52 TL | 11.317,65 TL |
| 10 | 1.131,77 TL | 11.317,65 TL |
| 11 | 1.028,88 TL | 11.317,65 TL |
| 12 | 943,14 TL | 11.317,65 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 11.317,65 TL | 11.317,65 TL |
| 2 | 5.658,83 TL | 11.317,65 TL |
| 3 | 3.772,55 TL | 11.317,65 TL |
| 4 | 2.829,41 TL | 11.317,65 TL |
| 5 | 2.263,53 TL | 11.317,65 TL |
| 6 | 1.886,28 TL | 11.317,65 TL |
| 7 | 1.616,81 TL | 11.317,65 TL |
| 8 | 1.414,71 TL | 11.317,65 TL |
| 9 | 1.257,52 TL | 11.317,65 TL |
| 10 | 1.131,77 TL | 11.317,65 TL |
| 11 | 1.028,88 TL | 11.317,65 TL |
| 12 | 943,14 TL | 11.317,65 TL |





















