| Marka | HP |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 131 tonerler şu yazıcılarla çalışır: |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 1520 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF210A |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 19% |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 25 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Genişlik | 365 mm |
| Derinlik | 100 mm |
| Yükseklik | 110 mm |
| Ağırlık | 600 g |
| Ambalaj genişliği | 365 mm |
| Ambalaj derinliği | 100 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 110 mm |
| Paket ağırlığı | 800 g |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,5 |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 40 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 24 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 24 adet |
| Paletteki karton sayısı | 216 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Palet başına miktar | 216 adet |
| Euro pallet sayısı | 216 adet |
| Palet ağırlığı | 193,3 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 193,3 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Ağırlık | 600 g |
| Ambalaj derinliği | 100 mm |
| Ambalaj genişliği | 365 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 110 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 25 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 100 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 193,3 kg |
| Euro pallet sayısı | 216 adet |
| Genişlik | 365 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Katman başına karton sayısı | 24 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 40 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CF210A |
| Paket ağırlığı | 800 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 193,3 kg |
| Palet başına miktar | 216 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 24 adet |
| Paletteki karton sayısı | 216 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 1520 Sayfa |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,5 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 19% |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 131 tonerler şu yazıcılarla çalışır: |
| Yükseklik | 110 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.055,03 TL | 9.055,03 TL |
| 2 | 4.527,52 TL | 9.055,03 TL |
| 3 | 3.018,34 TL | 9.055,03 TL |
| 4 | 2.263,76 TL | 9.055,03 TL |
| 5 | 1.811,01 TL | 9.055,03 TL |
| 6 | 1.509,17 TL | 9.055,03 TL |
| 7 | 1.293,58 TL | 9.055,03 TL |
| 8 | 1.131,88 TL | 9.055,03 TL |
| 9 | 1.006,11 TL | 9.055,03 TL |
| 10 | 905,50 TL | 9.055,03 TL |
| 11 | 823,18 TL | 9.055,03 TL |
| 12 | 754,59 TL | 9.055,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.055,03 TL | 9.055,03 TL |
| 2 | 4.527,52 TL | 9.055,03 TL |
| 3 | 3.018,34 TL | 9.055,03 TL |
| 4 | 2.263,76 TL | 9.055,03 TL |
| 5 | 1.811,01 TL | 9.055,03 TL |
| 6 | 1.509,17 TL | 9.055,03 TL |
| 7 | 1.293,58 TL | 9.055,03 TL |
| 8 | 1.131,88 TL | 9.055,03 TL |
| 9 | 1.006,11 TL | 9.055,03 TL |
| 10 | 905,50 TL | 9.055,03 TL |
| 11 | 823,18 TL | 9.055,03 TL |
| 12 | 754,59 TL | 9.055,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.055,03 TL | 9.055,03 TL |
| 2 | 4.527,52 TL | 9.055,03 TL |
| 3 | 3.018,34 TL | 9.055,03 TL |
| 4 | 2.263,76 TL | 9.055,03 TL |
| 5 | 1.811,01 TL | 9.055,03 TL |
| 6 | 1.509,17 TL | 9.055,03 TL |
| 7 | 1.293,58 TL | 9.055,03 TL |
| 8 | 1.131,88 TL | 9.055,03 TL |
| 9 | 1.006,11 TL | 9.055,03 TL |
| 10 | 905,50 TL | 9.055,03 TL |
| 11 | 823,18 TL | 9.055,03 TL |
| 12 | 754,59 TL | 9.055,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.055,03 TL | 9.055,03 TL |
| 2 | 4.527,52 TL | 9.055,03 TL |
| 3 | 3.018,34 TL | 9.055,03 TL |
| 4 | 2.263,76 TL | 9.055,03 TL |
| 5 | 1.811,01 TL | 9.055,03 TL |
| 6 | 1.509,17 TL | 9.055,03 TL |
| 7 | 1.293,58 TL | 9.055,03 TL |
| 8 | 1.131,88 TL | 9.055,03 TL |
| 9 | 1.006,11 TL | 9.055,03 TL |
| 10 | 905,50 TL | 9.055,03 TL |
| 11 | 823,18 TL | 9.055,03 TL |
| 12 | 754,59 TL | 9.055,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.055,03 TL | 9.055,03 TL |
| 2 | 4.527,52 TL | 9.055,03 TL |
| 3 | 3.018,34 TL | 9.055,03 TL |
| 4 | 2.263,76 TL | 9.055,03 TL |
| 5 | 1.811,01 TL | 9.055,03 TL |
| 6 | 1.509,17 TL | 9.055,03 TL |
| 7 | 1.293,58 TL | 9.055,03 TL |
| 8 | 1.131,88 TL | 9.055,03 TL |
| 9 | 1.006,11 TL | 9.055,03 TL |
| 10 | 905,50 TL | 9.055,03 TL |
| 11 | 823,18 TL | 9.055,03 TL |
| 12 | 754,59 TL | 9.055,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.055,03 TL | 9.055,03 TL |
| 2 | 4.527,52 TL | 9.055,03 TL |
| 3 | 3.018,34 TL | 9.055,03 TL |
| 4 | 2.263,76 TL | 9.055,03 TL |
| 5 | 1.811,01 TL | 9.055,03 TL |
| 6 | 1.509,17 TL | 9.055,03 TL |
| 7 | 1.293,58 TL | 9.055,03 TL |
| 8 | 1.131,88 TL | 9.055,03 TL |
| 9 | 1.006,11 TL | 9.055,03 TL |
| 10 | 905,50 TL | 9.055,03 TL |
| 11 | 823,18 TL | 9.055,03 TL |
| 12 | 754,59 TL | 9.055,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.055,03 TL | 9.055,03 TL |
| 2 | 4.527,52 TL | 9.055,03 TL |
| 3 | 3.018,34 TL | 9.055,03 TL |
| 4 | 2.263,76 TL | 9.055,03 TL |
| 5 | 1.811,01 TL | 9.055,03 TL |
| 6 | 1.509,17 TL | 9.055,03 TL |
| 7 | 1.293,58 TL | 9.055,03 TL |
| 8 | 1.131,88 TL | 9.055,03 TL |
| 9 | 1.006,11 TL | 9.055,03 TL |
| 10 | 905,50 TL | 9.055,03 TL |
| 11 | 823,18 TL | 9.055,03 TL |
| 12 | 754,59 TL | 9.055,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.055,03 TL | 9.055,03 TL |
| 2 | 4.527,52 TL | 9.055,03 TL |
| 3 | 3.018,34 TL | 9.055,03 TL |
| 4 | 2.263,76 TL | 9.055,03 TL |
| 5 | 1.811,01 TL | 9.055,03 TL |
| 6 | 1.509,17 TL | 9.055,03 TL |
| 7 | 1.293,58 TL | 9.055,03 TL |
| 8 | 1.131,88 TL | 9.055,03 TL |
| 9 | 1.006,11 TL | 9.055,03 TL |
| 10 | 905,50 TL | 9.055,03 TL |
| 11 | 823,18 TL | 9.055,03 TL |
| 12 | 754,59 TL | 9.055,03 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.055,03 TL | 9.055,03 TL |
| 2 | 4.527,52 TL | 9.055,03 TL |
| 3 | 3.018,34 TL | 9.055,03 TL |
| 4 | 2.263,76 TL | 9.055,03 TL |
| 5 | 1.811,01 TL | 9.055,03 TL |
| 6 | 1.509,17 TL | 9.055,03 TL |
| 7 | 1.293,58 TL | 9.055,03 TL |
| 8 | 1.131,88 TL | 9.055,03 TL |
| 9 | 1.006,11 TL | 9.055,03 TL |
| 10 | 905,50 TL | 9.055,03 TL |
| 11 | 823,18 TL | 9.055,03 TL |
| 12 | 754,59 TL | 9.055,03 TL |





















