| Ürün rengi | Siyah, Mavi, Beyaz |
| Uyumluluk | HP LaserJet Enterprise M551/M575, HP LaserJet Pro M570 |
| Tip | Orijinal |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu markalar | HP |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 70% |
| Paket ağırlığı | 1,74 kg |
| Ambalaj genişliği | 390 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 206 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| OEM kodu | CE400A |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Siyah toner sayfası verimi | 5500 Sayfa |
| Ambalaj uzunluğu | 16,4 cm |
| Ambalaj genişliği | 390 mm |
| Ambalaj uzunluğu | 16,4 cm |
| Ambalaj yüksekliği | 206 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 70% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CE400A |
| Paket ağırlığı | 1,74 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 5500 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Ürün rengi | Siyah, Mavi, Beyaz |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP LaserJet Enterprise M551/M575, HP LaserJet Pro M570 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.270,10 TL | 18.270,10 TL |
| 2 | 9.135,05 TL | 18.270,10 TL |
| 3 | 6.090,03 TL | 18.270,10 TL |
| 4 | 4.567,52 TL | 18.270,10 TL |
| 5 | 3.654,02 TL | 18.270,10 TL |
| 6 | 3.045,02 TL | 18.270,10 TL |
| 7 | 2.610,01 TL | 18.270,10 TL |
| 8 | 2.283,76 TL | 18.270,10 TL |
| 9 | 2.030,01 TL | 18.270,10 TL |
| 10 | 1.827,01 TL | 18.270,10 TL |
| 11 | 1.660,92 TL | 18.270,10 TL |
| 12 | 1.522,51 TL | 18.270,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.270,10 TL | 18.270,10 TL |
| 2 | 9.135,05 TL | 18.270,10 TL |
| 3 | 6.090,03 TL | 18.270,10 TL |
| 4 | 4.567,52 TL | 18.270,10 TL |
| 5 | 3.654,02 TL | 18.270,10 TL |
| 6 | 3.045,02 TL | 18.270,10 TL |
| 7 | 2.610,01 TL | 18.270,10 TL |
| 8 | 2.283,76 TL | 18.270,10 TL |
| 9 | 2.030,01 TL | 18.270,10 TL |
| 10 | 1.827,01 TL | 18.270,10 TL |
| 11 | 1.660,92 TL | 18.270,10 TL |
| 12 | 1.522,51 TL | 18.270,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.270,10 TL | 18.270,10 TL |
| 2 | 9.135,05 TL | 18.270,10 TL |
| 3 | 6.090,03 TL | 18.270,10 TL |
| 4 | 4.567,52 TL | 18.270,10 TL |
| 5 | 3.654,02 TL | 18.270,10 TL |
| 6 | 3.045,02 TL | 18.270,10 TL |
| 7 | 2.610,01 TL | 18.270,10 TL |
| 8 | 2.283,76 TL | 18.270,10 TL |
| 9 | 2.030,01 TL | 18.270,10 TL |
| 10 | 1.827,01 TL | 18.270,10 TL |
| 11 | 1.660,92 TL | 18.270,10 TL |
| 12 | 1.522,51 TL | 18.270,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.270,10 TL | 18.270,10 TL |
| 2 | 9.135,05 TL | 18.270,10 TL |
| 3 | 6.090,03 TL | 18.270,10 TL |
| 4 | 4.567,52 TL | 18.270,10 TL |
| 5 | 3.654,02 TL | 18.270,10 TL |
| 6 | 3.045,02 TL | 18.270,10 TL |
| 7 | 2.610,01 TL | 18.270,10 TL |
| 8 | 2.283,76 TL | 18.270,10 TL |
| 9 | 2.030,01 TL | 18.270,10 TL |
| 10 | 1.827,01 TL | 18.270,10 TL |
| 11 | 1.660,92 TL | 18.270,10 TL |
| 12 | 1.522,51 TL | 18.270,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.270,10 TL | 18.270,10 TL |
| 2 | 9.135,05 TL | 18.270,10 TL |
| 3 | 6.090,03 TL | 18.270,10 TL |
| 4 | 4.567,52 TL | 18.270,10 TL |
| 5 | 3.654,02 TL | 18.270,10 TL |
| 6 | 3.045,02 TL | 18.270,10 TL |
| 7 | 2.610,01 TL | 18.270,10 TL |
| 8 | 2.283,76 TL | 18.270,10 TL |
| 9 | 2.030,01 TL | 18.270,10 TL |
| 10 | 1.827,01 TL | 18.270,10 TL |
| 11 | 1.660,92 TL | 18.270,10 TL |
| 12 | 1.522,51 TL | 18.270,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.270,10 TL | 18.270,10 TL |
| 2 | 9.135,05 TL | 18.270,10 TL |
| 3 | 6.090,03 TL | 18.270,10 TL |
| 4 | 4.567,52 TL | 18.270,10 TL |
| 5 | 3.654,02 TL | 18.270,10 TL |
| 6 | 3.045,02 TL | 18.270,10 TL |
| 7 | 2.610,01 TL | 18.270,10 TL |
| 8 | 2.283,76 TL | 18.270,10 TL |
| 9 | 2.030,01 TL | 18.270,10 TL |
| 10 | 1.827,01 TL | 18.270,10 TL |
| 11 | 1.660,92 TL | 18.270,10 TL |
| 12 | 1.522,51 TL | 18.270,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.270,10 TL | 18.270,10 TL |
| 2 | 9.135,05 TL | 18.270,10 TL |
| 3 | 6.090,03 TL | 18.270,10 TL |
| 4 | 4.567,52 TL | 18.270,10 TL |
| 5 | 3.654,02 TL | 18.270,10 TL |
| 6 | 3.045,02 TL | 18.270,10 TL |
| 7 | 2.610,01 TL | 18.270,10 TL |
| 8 | 2.283,76 TL | 18.270,10 TL |
| 9 | 2.030,01 TL | 18.270,10 TL |
| 10 | 1.827,01 TL | 18.270,10 TL |
| 11 | 1.660,92 TL | 18.270,10 TL |
| 12 | 1.522,51 TL | 18.270,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.270,10 TL | 18.270,10 TL |
| 2 | 9.135,05 TL | 18.270,10 TL |
| 3 | 6.090,03 TL | 18.270,10 TL |
| 4 | 4.567,52 TL | 18.270,10 TL |
| 5 | 3.654,02 TL | 18.270,10 TL |
| 6 | 3.045,02 TL | 18.270,10 TL |
| 7 | 2.610,01 TL | 18.270,10 TL |
| 8 | 2.283,76 TL | 18.270,10 TL |
| 9 | 2.030,01 TL | 18.270,10 TL |
| 10 | 1.827,01 TL | 18.270,10 TL |
| 11 | 1.660,92 TL | 18.270,10 TL |
| 12 | 1.522,51 TL | 18.270,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 18.270,10 TL | 18.270,10 TL |
| 2 | 9.135,05 TL | 18.270,10 TL |
| 3 | 6.090,03 TL | 18.270,10 TL |
| 4 | 4.567,52 TL | 18.270,10 TL |
| 5 | 3.654,02 TL | 18.270,10 TL |
| 6 | 3.045,02 TL | 18.270,10 TL |
| 7 | 2.610,01 TL | 18.270,10 TL |
| 8 | 2.283,76 TL | 18.270,10 TL |
| 9 | 2.030,01 TL | 18.270,10 TL |
| 10 | 1.827,01 TL | 18.270,10 TL |
| 11 | 1.660,92 TL | 18.270,10 TL |
| 12 | 1.522,51 TL | 18.270,10 TL |





















