| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 85 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Pro P1102, P1109 |
| Paket başına miktar | 2 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 3200 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 2 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CE285AF |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 29% |
| Menşe ülkesi | Çin, Japonya |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 375 mm |
| Derinlik | 226 mm |
| Yükseklik | 125 mm |
| Ağırlık | 1,24 kg |
| Paket boyutları (GxDxY) | 375 x 226 x 125 mm |
| Ambalaj genişliği | 375 mm |
| Ambalaj derinliği | 226 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 125 mm |
| Paket ağırlığı | 1,66 kg |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,1 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Palet ağırlığı | 153,3 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 153,3 kg |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Palet başına miktar | 80 adet |
| Euro pallet sayısı | 80 adet |
| Katman başına karton sayısı | 10 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 8 adet |
| Paletteki karton sayısı | 80 adet |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112534189 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | 2 toner kartuşu Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1149 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1156 x 760 x 1149 mm |
| Ağırlık | 1,24 kg |
| Ambalaj derinliği | 226 mm |
| Ambalaj genişliği | 375 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 125 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 226 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 153,3 kg |
| Euro pallet sayısı | 80 adet |
| Genişlik | 375 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112534189 |
| HP segmenti | İş, Firma |
| Katman başına karton sayısı | 10 adet |
| Kutu içeriği | 2 toner kartuşu Geri dönüştürme kılavuzu |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin, Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CE285AF |
| Paket ağırlığı | 1,66 kg |
| Paket başına miktar | 2 adet |
| Paket boyutları (GxDxY) | 375 x 226 x 125 mm |
| Palet ağırlığı | 153,3 kg |
| Palet başına miktar | 80 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1149 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1156 x 760 x 1149 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 8 adet |
| Paletteki karton sayısı | 80 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 2 |
| Siyah toner sayfası verimi | 3200 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,1 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 29% |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 85 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Pro P1102, P1109 |
| Yükseklik | 125 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.881,46 TL | 15.881,46 TL |
| 2 | 7.940,73 TL | 15.881,46 TL |
| 3 | 5.293,82 TL | 15.881,46 TL |
| 4 | 3.970,37 TL | 15.881,46 TL |
| 5 | 3.176,29 TL | 15.881,46 TL |
| 6 | 2.646,91 TL | 15.881,46 TL |
| 7 | 2.268,78 TL | 15.881,46 TL |
| 8 | 1.985,18 TL | 15.881,46 TL |
| 9 | 1.764,61 TL | 15.881,46 TL |
| 10 | 1.588,15 TL | 15.881,46 TL |
| 11 | 1.443,77 TL | 15.881,46 TL |
| 12 | 1.323,46 TL | 15.881,46 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.881,46 TL | 15.881,46 TL |
| 2 | 7.940,73 TL | 15.881,46 TL |
| 3 | 5.293,82 TL | 15.881,46 TL |
| 4 | 3.970,37 TL | 15.881,46 TL |
| 5 | 3.176,29 TL | 15.881,46 TL |
| 6 | 2.646,91 TL | 15.881,46 TL |
| 7 | 2.268,78 TL | 15.881,46 TL |
| 8 | 1.985,18 TL | 15.881,46 TL |
| 9 | 1.764,61 TL | 15.881,46 TL |
| 10 | 1.588,15 TL | 15.881,46 TL |
| 11 | 1.443,77 TL | 15.881,46 TL |
| 12 | 1.323,46 TL | 15.881,46 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.881,46 TL | 15.881,46 TL |
| 2 | 7.940,73 TL | 15.881,46 TL |
| 3 | 5.293,82 TL | 15.881,46 TL |
| 4 | 3.970,37 TL | 15.881,46 TL |
| 5 | 3.176,29 TL | 15.881,46 TL |
| 6 | 2.646,91 TL | 15.881,46 TL |
| 7 | 2.268,78 TL | 15.881,46 TL |
| 8 | 1.985,18 TL | 15.881,46 TL |
| 9 | 1.764,61 TL | 15.881,46 TL |
| 10 | 1.588,15 TL | 15.881,46 TL |
| 11 | 1.443,77 TL | 15.881,46 TL |
| 12 | 1.323,46 TL | 15.881,46 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.881,46 TL | 15.881,46 TL |
| 2 | 7.940,73 TL | 15.881,46 TL |
| 3 | 5.293,82 TL | 15.881,46 TL |
| 4 | 3.970,37 TL | 15.881,46 TL |
| 5 | 3.176,29 TL | 15.881,46 TL |
| 6 | 2.646,91 TL | 15.881,46 TL |
| 7 | 2.268,78 TL | 15.881,46 TL |
| 8 | 1.985,18 TL | 15.881,46 TL |
| 9 | 1.764,61 TL | 15.881,46 TL |
| 10 | 1.588,15 TL | 15.881,46 TL |
| 11 | 1.443,77 TL | 15.881,46 TL |
| 12 | 1.323,46 TL | 15.881,46 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.881,46 TL | 15.881,46 TL |
| 2 | 7.940,73 TL | 15.881,46 TL |
| 3 | 5.293,82 TL | 15.881,46 TL |
| 4 | 3.970,37 TL | 15.881,46 TL |
| 5 | 3.176,29 TL | 15.881,46 TL |
| 6 | 2.646,91 TL | 15.881,46 TL |
| 7 | 2.268,78 TL | 15.881,46 TL |
| 8 | 1.985,18 TL | 15.881,46 TL |
| 9 | 1.764,61 TL | 15.881,46 TL |
| 10 | 1.588,15 TL | 15.881,46 TL |
| 11 | 1.443,77 TL | 15.881,46 TL |
| 12 | 1.323,46 TL | 15.881,46 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.881,46 TL | 15.881,46 TL |
| 2 | 7.940,73 TL | 15.881,46 TL |
| 3 | 5.293,82 TL | 15.881,46 TL |
| 4 | 3.970,37 TL | 15.881,46 TL |
| 5 | 3.176,29 TL | 15.881,46 TL |
| 6 | 2.646,91 TL | 15.881,46 TL |
| 7 | 2.268,78 TL | 15.881,46 TL |
| 8 | 1.985,18 TL | 15.881,46 TL |
| 9 | 1.764,61 TL | 15.881,46 TL |
| 10 | 1.588,15 TL | 15.881,46 TL |
| 11 | 1.443,77 TL | 15.881,46 TL |
| 12 | 1.323,46 TL | 15.881,46 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.881,46 TL | 15.881,46 TL |
| 2 | 7.940,73 TL | 15.881,46 TL |
| 3 | 5.293,82 TL | 15.881,46 TL |
| 4 | 3.970,37 TL | 15.881,46 TL |
| 5 | 3.176,29 TL | 15.881,46 TL |
| 6 | 2.646,91 TL | 15.881,46 TL |
| 7 | 2.268,78 TL | 15.881,46 TL |
| 8 | 1.985,18 TL | 15.881,46 TL |
| 9 | 1.764,61 TL | 15.881,46 TL |
| 10 | 1.588,15 TL | 15.881,46 TL |
| 11 | 1.443,77 TL | 15.881,46 TL |
| 12 | 1.323,46 TL | 15.881,46 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.881,46 TL | 15.881,46 TL |
| 2 | 7.940,73 TL | 15.881,46 TL |
| 3 | 5.293,82 TL | 15.881,46 TL |
| 4 | 3.970,37 TL | 15.881,46 TL |
| 5 | 3.176,29 TL | 15.881,46 TL |
| 6 | 2.646,91 TL | 15.881,46 TL |
| 7 | 2.268,78 TL | 15.881,46 TL |
| 8 | 1.985,18 TL | 15.881,46 TL |
| 9 | 1.764,61 TL | 15.881,46 TL |
| 10 | 1.588,15 TL | 15.881,46 TL |
| 11 | 1.443,77 TL | 15.881,46 TL |
| 12 | 1.323,46 TL | 15.881,46 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 15.881,46 TL | 15.881,46 TL |
| 2 | 7.940,73 TL | 15.881,46 TL |
| 3 | 5.293,82 TL | 15.881,46 TL |
| 4 | 3.970,37 TL | 15.881,46 TL |
| 5 | 3.176,29 TL | 15.881,46 TL |
| 6 | 2.646,91 TL | 15.881,46 TL |
| 7 | 2.268,78 TL | 15.881,46 TL |
| 8 | 1.985,18 TL | 15.881,46 TL |
| 9 | 1.764,61 TL | 15.881,46 TL |
| 10 | 1.588,15 TL | 15.881,46 TL |
| 11 | 1.443,77 TL | 15.881,46 TL |
| 12 | 1.323,46 TL | 15.881,46 TL |





















