| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 85 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Pro P1102, P1109 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 1600 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CE285A |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 29% |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| HP segmenti | Firma |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 375 mm |
| Derinlik | 113 mm |
| Yükseklik | 125 mm |
| Ağırlık | 620 g |
| Ambalaj genişliği | 375 mm |
| Ambalaj derinliği | 113 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 125 mm |
| Paket ağırlığı | 830 g |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,1 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 36 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Palet ağırlığı | 159,9 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 168 kg |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Palet başına miktar | 168 adet |
| Euro pallet sayısı | 168 adet |
| Katman başına karton sayısı | 26 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 21 adet |
| Paletteki karton sayısı | 168 adet |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420588689 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 820 x 1149 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1170 x 820 x 1149 mm |
| Ağırlık | 620 g |
| Ambalaj derinliği | 113 mm |
| Ambalaj genişliği | 142 mm , 375 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 125 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 113 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 168 kg |
| Euro pallet sayısı | 168 adet |
| Genişlik | 375 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420588689 |
| HP segmenti | Firma |
| Katman başına karton sayısı | 26 adet |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 36 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CE285A |
| Paket ağırlığı | 830 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 159,9 kg |
| Palet başına miktar | 168 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 820 x 1149 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 21 adet |
| Paletteki karton sayısı | 168 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 1600 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,1 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Üretiminde kullanılan toplam geri dönüştürülmüş malzeme miktarı | 29% |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 85 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Pro P1102, P1109 |
| Yükseklik | 125 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.421,22 TL | 8.421,22 TL |
| 2 | 4.210,61 TL | 8.421,22 TL |
| 3 | 2.807,07 TL | 8.421,22 TL |
| 4 | 2.105,30 TL | 8.421,22 TL |
| 5 | 1.684,24 TL | 8.421,22 TL |
| 6 | 1.403,54 TL | 8.421,22 TL |
| 7 | 1.203,03 TL | 8.421,22 TL |
| 8 | 1.052,65 TL | 8.421,22 TL |
| 9 | 935,69 TL | 8.421,22 TL |
| 10 | 842,12 TL | 8.421,22 TL |
| 11 | 765,57 TL | 8.421,22 TL |
| 12 | 701,77 TL | 8.421,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.421,22 TL | 8.421,22 TL |
| 2 | 4.210,61 TL | 8.421,22 TL |
| 3 | 2.807,07 TL | 8.421,22 TL |
| 4 | 2.105,30 TL | 8.421,22 TL |
| 5 | 1.684,24 TL | 8.421,22 TL |
| 6 | 1.403,54 TL | 8.421,22 TL |
| 7 | 1.203,03 TL | 8.421,22 TL |
| 8 | 1.052,65 TL | 8.421,22 TL |
| 9 | 935,69 TL | 8.421,22 TL |
| 10 | 842,12 TL | 8.421,22 TL |
| 11 | 765,57 TL | 8.421,22 TL |
| 12 | 701,77 TL | 8.421,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.421,22 TL | 8.421,22 TL |
| 2 | 4.210,61 TL | 8.421,22 TL |
| 3 | 2.807,07 TL | 8.421,22 TL |
| 4 | 2.105,30 TL | 8.421,22 TL |
| 5 | 1.684,24 TL | 8.421,22 TL |
| 6 | 1.403,54 TL | 8.421,22 TL |
| 7 | 1.203,03 TL | 8.421,22 TL |
| 8 | 1.052,65 TL | 8.421,22 TL |
| 9 | 935,69 TL | 8.421,22 TL |
| 10 | 842,12 TL | 8.421,22 TL |
| 11 | 765,57 TL | 8.421,22 TL |
| 12 | 701,77 TL | 8.421,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.421,22 TL | 8.421,22 TL |
| 2 | 4.210,61 TL | 8.421,22 TL |
| 3 | 2.807,07 TL | 8.421,22 TL |
| 4 | 2.105,30 TL | 8.421,22 TL |
| 5 | 1.684,24 TL | 8.421,22 TL |
| 6 | 1.403,54 TL | 8.421,22 TL |
| 7 | 1.203,03 TL | 8.421,22 TL |
| 8 | 1.052,65 TL | 8.421,22 TL |
| 9 | 935,69 TL | 8.421,22 TL |
| 10 | 842,12 TL | 8.421,22 TL |
| 11 | 765,57 TL | 8.421,22 TL |
| 12 | 701,77 TL | 8.421,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.421,22 TL | 8.421,22 TL |
| 2 | 4.210,61 TL | 8.421,22 TL |
| 3 | 2.807,07 TL | 8.421,22 TL |
| 4 | 2.105,30 TL | 8.421,22 TL |
| 5 | 1.684,24 TL | 8.421,22 TL |
| 6 | 1.403,54 TL | 8.421,22 TL |
| 7 | 1.203,03 TL | 8.421,22 TL |
| 8 | 1.052,65 TL | 8.421,22 TL |
| 9 | 935,69 TL | 8.421,22 TL |
| 10 | 842,12 TL | 8.421,22 TL |
| 11 | 765,57 TL | 8.421,22 TL |
| 12 | 701,77 TL | 8.421,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.421,22 TL | 8.421,22 TL |
| 2 | 4.210,61 TL | 8.421,22 TL |
| 3 | 2.807,07 TL | 8.421,22 TL |
| 4 | 2.105,30 TL | 8.421,22 TL |
| 5 | 1.684,24 TL | 8.421,22 TL |
| 6 | 1.403,54 TL | 8.421,22 TL |
| 7 | 1.203,03 TL | 8.421,22 TL |
| 8 | 1.052,65 TL | 8.421,22 TL |
| 9 | 935,69 TL | 8.421,22 TL |
| 10 | 842,12 TL | 8.421,22 TL |
| 11 | 765,57 TL | 8.421,22 TL |
| 12 | 701,77 TL | 8.421,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.421,22 TL | 8.421,22 TL |
| 2 | 4.210,61 TL | 8.421,22 TL |
| 3 | 2.807,07 TL | 8.421,22 TL |
| 4 | 2.105,30 TL | 8.421,22 TL |
| 5 | 1.684,24 TL | 8.421,22 TL |
| 6 | 1.403,54 TL | 8.421,22 TL |
| 7 | 1.203,03 TL | 8.421,22 TL |
| 8 | 1.052,65 TL | 8.421,22 TL |
| 9 | 935,69 TL | 8.421,22 TL |
| 10 | 842,12 TL | 8.421,22 TL |
| 11 | 765,57 TL | 8.421,22 TL |
| 12 | 701,77 TL | 8.421,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.421,22 TL | 8.421,22 TL |
| 2 | 4.210,61 TL | 8.421,22 TL |
| 3 | 2.807,07 TL | 8.421,22 TL |
| 4 | 2.105,30 TL | 8.421,22 TL |
| 5 | 1.684,24 TL | 8.421,22 TL |
| 6 | 1.403,54 TL | 8.421,22 TL |
| 7 | 1.203,03 TL | 8.421,22 TL |
| 8 | 1.052,65 TL | 8.421,22 TL |
| 9 | 935,69 TL | 8.421,22 TL |
| 10 | 842,12 TL | 8.421,22 TL |
| 11 | 765,57 TL | 8.421,22 TL |
| 12 | 701,77 TL | 8.421,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.421,22 TL | 8.421,22 TL |
| 2 | 4.210,61 TL | 8.421,22 TL |
| 3 | 2.807,07 TL | 8.421,22 TL |
| 4 | 2.105,30 TL | 8.421,22 TL |
| 5 | 1.684,24 TL | 8.421,22 TL |
| 6 | 1.403,54 TL | 8.421,22 TL |
| 7 | 1.203,03 TL | 8.421,22 TL |
| 8 | 1.052,65 TL | 8.421,22 TL |
| 9 | 935,69 TL | 8.421,22 TL |
| 10 | 842,12 TL | 8.421,22 TL |
| 11 | 765,57 TL | 8.421,22 TL |
| 12 | 701,77 TL | 8.421,22 TL |





















