| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumluluk | HP LaserJet Enterprise M525/P3015/Pro M521 |
| Ağırlık | 1,25 kg |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Tip | Orijinal |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu markalar | HP |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Paket ağırlığı | 1,82 kg |
| Çalışmama nemi | 10 - 80% |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Boyutlar (GxDxY) | 395 x 160 x 261 mm |
| Palet başına miktar | 56 adet |
| OEM kodu | CE255A |
| Renk | Hayır |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Paket boyutları (GxDxY) | 395 x 160 x 261 mm |
| Siyah toner sayfası verimi | 6000 Sayfa |
| Palet ağırlığı | 122,4 kg |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1193 mm |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Boş ağırlık | 1,24 kg |
| Euro pallet ağırlığı | 122,4 kg |
| Palet boyutu (EU) | 1200 x 800 x 1193 mm |
| Euro pallet sayısı | 56 adet |
| Ağırlık | 1,25 kg |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Boş ağırlık | 1,24 kg |
| Boyutlar (GxDxY) | 395 x 160 x 261 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 80% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Euro pallet ağırlığı | 122,4 kg |
| Euro pallet sayısı | 56 adet |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | CE255A |
| Paket ağırlığı | 1,82 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Paket boyutları (GxDxY) | 395 x 160 x 261 mm |
| Palet ağırlığı | 122,4 kg |
| Palet başına miktar | 56 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1193 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1200 x 800 x 1193 mm |
| Renk | Hayır |
| Siyah toner sayfası verimi | 6000 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP LaserJet Enterprise M525/P3015/Pro M521 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 17.990,00 TL | 17.990,00 TL |
| 2 | 8.995,00 TL | 17.990,00 TL |
| 3 | 5.996,67 TL | 17.990,00 TL |
| 4 | 4.497,50 TL | 17.990,00 TL |
| 5 | 3.598,00 TL | 17.990,00 TL |
| 6 | 2.998,33 TL | 17.990,00 TL |
| 7 | 2.570,00 TL | 17.990,00 TL |
| 8 | 2.248,75 TL | 17.990,00 TL |
| 9 | 1.998,89 TL | 17.990,00 TL |
| 10 | 1.799,00 TL | 17.990,00 TL |
| 11 | 1.635,45 TL | 17.990,00 TL |
| 12 | 1.499,17 TL | 17.990,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 17.990,00 TL | 17.990,00 TL |
| 2 | 8.995,00 TL | 17.990,00 TL |
| 3 | 5.996,67 TL | 17.990,00 TL |
| 4 | 4.497,50 TL | 17.990,00 TL |
| 5 | 3.598,00 TL | 17.990,00 TL |
| 6 | 2.998,33 TL | 17.990,00 TL |
| 7 | 2.570,00 TL | 17.990,00 TL |
| 8 | 2.248,75 TL | 17.990,00 TL |
| 9 | 1.998,89 TL | 17.990,00 TL |
| 10 | 1.799,00 TL | 17.990,00 TL |
| 11 | 1.635,45 TL | 17.990,00 TL |
| 12 | 1.499,17 TL | 17.990,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 17.990,00 TL | 17.990,00 TL |
| 2 | 8.995,00 TL | 17.990,00 TL |
| 3 | 5.996,67 TL | 17.990,00 TL |
| 4 | 4.497,50 TL | 17.990,00 TL |
| 5 | 3.598,00 TL | 17.990,00 TL |
| 6 | 2.998,33 TL | 17.990,00 TL |
| 7 | 2.570,00 TL | 17.990,00 TL |
| 8 | 2.248,75 TL | 17.990,00 TL |
| 9 | 1.998,89 TL | 17.990,00 TL |
| 10 | 1.799,00 TL | 17.990,00 TL |
| 11 | 1.635,45 TL | 17.990,00 TL |
| 12 | 1.499,17 TL | 17.990,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 17.990,00 TL | 17.990,00 TL |
| 2 | 8.995,00 TL | 17.990,00 TL |
| 3 | 5.996,67 TL | 17.990,00 TL |
| 4 | 4.497,50 TL | 17.990,00 TL |
| 5 | 3.598,00 TL | 17.990,00 TL |
| 6 | 2.998,33 TL | 17.990,00 TL |
| 7 | 2.570,00 TL | 17.990,00 TL |
| 8 | 2.248,75 TL | 17.990,00 TL |
| 9 | 1.998,89 TL | 17.990,00 TL |
| 10 | 1.799,00 TL | 17.990,00 TL |
| 11 | 1.635,45 TL | 17.990,00 TL |
| 12 | 1.499,17 TL | 17.990,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 17.990,00 TL | 17.990,00 TL |
| 2 | 8.995,00 TL | 17.990,00 TL |
| 3 | 5.996,67 TL | 17.990,00 TL |
| 4 | 4.497,50 TL | 17.990,00 TL |
| 5 | 3.598,00 TL | 17.990,00 TL |
| 6 | 2.998,33 TL | 17.990,00 TL |
| 7 | 2.570,00 TL | 17.990,00 TL |
| 8 | 2.248,75 TL | 17.990,00 TL |
| 9 | 1.998,89 TL | 17.990,00 TL |
| 10 | 1.799,00 TL | 17.990,00 TL |
| 11 | 1.635,45 TL | 17.990,00 TL |
| 12 | 1.499,17 TL | 17.990,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 17.990,00 TL | 17.990,00 TL |
| 2 | 8.995,00 TL | 17.990,00 TL |
| 3 | 5.996,67 TL | 17.990,00 TL |
| 4 | 4.497,50 TL | 17.990,00 TL |
| 5 | 3.598,00 TL | 17.990,00 TL |
| 6 | 2.998,33 TL | 17.990,00 TL |
| 7 | 2.570,00 TL | 17.990,00 TL |
| 8 | 2.248,75 TL | 17.990,00 TL |
| 9 | 1.998,89 TL | 17.990,00 TL |
| 10 | 1.799,00 TL | 17.990,00 TL |
| 11 | 1.635,45 TL | 17.990,00 TL |
| 12 | 1.499,17 TL | 17.990,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 17.990,00 TL | 17.990,00 TL |
| 2 | 8.995,00 TL | 17.990,00 TL |
| 3 | 5.996,67 TL | 17.990,00 TL |
| 4 | 4.497,50 TL | 17.990,00 TL |
| 5 | 3.598,00 TL | 17.990,00 TL |
| 6 | 2.998,33 TL | 17.990,00 TL |
| 7 | 2.570,00 TL | 17.990,00 TL |
| 8 | 2.248,75 TL | 17.990,00 TL |
| 9 | 1.998,89 TL | 17.990,00 TL |
| 10 | 1.799,00 TL | 17.990,00 TL |
| 11 | 1.635,45 TL | 17.990,00 TL |
| 12 | 1.499,17 TL | 17.990,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 17.990,00 TL | 17.990,00 TL |
| 2 | 8.995,00 TL | 17.990,00 TL |
| 3 | 5.996,67 TL | 17.990,00 TL |
| 4 | 4.497,50 TL | 17.990,00 TL |
| 5 | 3.598,00 TL | 17.990,00 TL |
| 6 | 2.998,33 TL | 17.990,00 TL |
| 7 | 2.570,00 TL | 17.990,00 TL |
| 8 | 2.248,75 TL | 17.990,00 TL |
| 9 | 1.998,89 TL | 17.990,00 TL |
| 10 | 1.799,00 TL | 17.990,00 TL |
| 11 | 1.635,45 TL | 17.990,00 TL |
| 12 | 1.499,17 TL | 17.990,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 17.990,00 TL | 17.990,00 TL |
| 2 | 8.995,00 TL | 17.990,00 TL |
| 3 | 5.996,67 TL | 17.990,00 TL |
| 4 | 4.497,50 TL | 17.990,00 TL |
| 5 | 3.598,00 TL | 17.990,00 TL |
| 6 | 2.998,33 TL | 17.990,00 TL |
| 7 | 2.570,00 TL | 17.990,00 TL |
| 8 | 2.248,75 TL | 17.990,00 TL |
| 9 | 1.998,89 TL | 17.990,00 TL |
| 10 | 1.799,00 TL | 17.990,00 TL |
| 11 | 1.635,45 TL | 17.990,00 TL |
| 12 | 1.499,17 TL | 17.990,00 TL |





















