| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 925 mürekkep kartuşları şunlarla çalışır: HP OfficeJet Pro 8120e, 8130e, 8135e, HP OfficeJet Pro 8122 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8123 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8125 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8128 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8134 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8135 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8138 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8139 All-in-One Printer |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli mürekkep sayfa verimi | 400 Sayfa |
| Renkli mürekkep kartuş sayısı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| Menşe ülkesi | Malezya |
| HP segmenti | Premium Home |
| Çalıştırma nem aralığı | 5 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 70 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 5 - 80% |
| Genişlik | 114,8 mm |
| Derinlik | 23,9 mm |
| Yükseklik | 100,1 mm |
| Ağırlık | 40 g |
| Ambalaj genişliği | 114,8 mm |
| Ambalaj derinliği | 23,9 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 100,1 mm |
| Paket ağırlığı | 60 g |
| Tehlike diyagramları | GHS07: Zararlı |
| Palet başına miktar | 4224 adet |
| Paletteki karton sayısı | 176 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 11 adet |
| Katman başına karton sayısı | 16 adet |
| Palet ağırlığı | 326,6 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (LS1) 199764687623; (LS2) 199764687630; (LS3) 199764687647 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199764687623, 199764687630, 199764687647 |
| UNSPSC kodu | 44103105 |
| Kutu içeriği | 1 Kartuş |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Aplet ağırlığı | 326,3 kg (719.4 lbs) |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.223,90 TL | 1.223,90 TL |
| 2 | 611,95 TL | 1.223,90 TL |
| 3 | 407,97 TL | 1.223,90 TL |
| 4 | 305,97 TL | 1.223,90 TL |
| 5 | 244,78 TL | 1.223,90 TL |
| 6 | 203,98 TL | 1.223,90 TL |
| 7 | 174,84 TL | 1.223,90 TL |
| 8 | 152,99 TL | 1.223,90 TL |
| 9 | 135,99 TL | 1.223,90 TL |
| 10 | 122,39 TL | 1.223,90 TL |
| 11 | 111,26 TL | 1.223,90 TL |
| 12 | 101,99 TL | 1.223,90 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.223,90 TL | 1.223,90 TL |
| 2 | 611,95 TL | 1.223,90 TL |
| 3 | 407,97 TL | 1.223,90 TL |
| 4 | 305,97 TL | 1.223,90 TL |
| 5 | 244,78 TL | 1.223,90 TL |
| 6 | 203,98 TL | 1.223,90 TL |
| 7 | 174,84 TL | 1.223,90 TL |
| 8 | 152,99 TL | 1.223,90 TL |
| 9 | 135,99 TL | 1.223,90 TL |
| 10 | 122,39 TL | 1.223,90 TL |
| 11 | 111,26 TL | 1.223,90 TL |
| 12 | 101,99 TL | 1.223,90 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.223,90 TL | 1.223,90 TL |
| 2 | 611,95 TL | 1.223,90 TL |
| 3 | 407,97 TL | 1.223,90 TL |
| 4 | 305,97 TL | 1.223,90 TL |
| 5 | 244,78 TL | 1.223,90 TL |
| 6 | 203,98 TL | 1.223,90 TL |
| 7 | 174,84 TL | 1.223,90 TL |
| 8 | 152,99 TL | 1.223,90 TL |
| 9 | 135,99 TL | 1.223,90 TL |
| 10 | 122,39 TL | 1.223,90 TL |
| 11 | 111,26 TL | 1.223,90 TL |
| 12 | 101,99 TL | 1.223,90 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.223,90 TL | 1.223,90 TL |
| 2 | 611,95 TL | 1.223,90 TL |
| 3 | 407,97 TL | 1.223,90 TL |
| 4 | 305,97 TL | 1.223,90 TL |
| 5 | 244,78 TL | 1.223,90 TL |
| 6 | 203,98 TL | 1.223,90 TL |
| 7 | 174,84 TL | 1.223,90 TL |
| 8 | 152,99 TL | 1.223,90 TL |
| 9 | 135,99 TL | 1.223,90 TL |
| 10 | 122,39 TL | 1.223,90 TL |
| 11 | 111,26 TL | 1.223,90 TL |
| 12 | 101,99 TL | 1.223,90 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.223,90 TL | 1.223,90 TL |
| 2 | 611,95 TL | 1.223,90 TL |
| 3 | 407,97 TL | 1.223,90 TL |
| 4 | 305,97 TL | 1.223,90 TL |
| 5 | 244,78 TL | 1.223,90 TL |
| 6 | 203,98 TL | 1.223,90 TL |
| 7 | 174,84 TL | 1.223,90 TL |
| 8 | 152,99 TL | 1.223,90 TL |
| 9 | 135,99 TL | 1.223,90 TL |
| 10 | 122,39 TL | 1.223,90 TL |
| 11 | 111,26 TL | 1.223,90 TL |
| 12 | 101,99 TL | 1.223,90 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.223,90 TL | 1.223,90 TL |
| 2 | 611,95 TL | 1.223,90 TL |
| 3 | 407,97 TL | 1.223,90 TL |
| 4 | 305,97 TL | 1.223,90 TL |
| 5 | 244,78 TL | 1.223,90 TL |
| 6 | 203,98 TL | 1.223,90 TL |
| 7 | 174,84 TL | 1.223,90 TL |
| 8 | 152,99 TL | 1.223,90 TL |
| 9 | 135,99 TL | 1.223,90 TL |
| 10 | 122,39 TL | 1.223,90 TL |
| 11 | 111,26 TL | 1.223,90 TL |
| 12 | 101,99 TL | 1.223,90 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.223,90 TL | 1.223,90 TL |
| 2 | 611,95 TL | 1.223,90 TL |
| 3 | 407,97 TL | 1.223,90 TL |
| 4 | 305,97 TL | 1.223,90 TL |
| 5 | 244,78 TL | 1.223,90 TL |
| 6 | 203,98 TL | 1.223,90 TL |
| 7 | 174,84 TL | 1.223,90 TL |
| 8 | 152,99 TL | 1.223,90 TL |
| 9 | 135,99 TL | 1.223,90 TL |
| 10 | 122,39 TL | 1.223,90 TL |
| 11 | 111,26 TL | 1.223,90 TL |
| 12 | 101,99 TL | 1.223,90 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.223,90 TL | 1.223,90 TL |
| 2 | 611,95 TL | 1.223,90 TL |
| 3 | 407,97 TL | 1.223,90 TL |
| 4 | 305,97 TL | 1.223,90 TL |
| 5 | 244,78 TL | 1.223,90 TL |
| 6 | 203,98 TL | 1.223,90 TL |
| 7 | 174,84 TL | 1.223,90 TL |
| 8 | 152,99 TL | 1.223,90 TL |
| 9 | 135,99 TL | 1.223,90 TL |
| 10 | 122,39 TL | 1.223,90 TL |
| 11 | 111,26 TL | 1.223,90 TL |
| 12 | 101,99 TL | 1.223,90 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.223,90 TL | 1.223,90 TL |
| 2 | 611,95 TL | 1.223,90 TL |
| 3 | 407,97 TL | 1.223,90 TL |
| 4 | 305,97 TL | 1.223,90 TL |
| 5 | 244,78 TL | 1.223,90 TL |
| 6 | 203,98 TL | 1.223,90 TL |
| 7 | 174,84 TL | 1.223,90 TL |
| 8 | 152,99 TL | 1.223,90 TL |
| 9 | 135,99 TL | 1.223,90 TL |
| 10 | 122,39 TL | 1.223,90 TL |
| 11 | 111,26 TL | 1.223,90 TL |
| 12 | 101,99 TL | 1.223,90 TL |





















