| Marka | HP |
| Bağlantı teknolojisi | Kablosuz |
| Araç arayüzü | RF kablosuz |
| Klavye tuşu anahtarı | Zar anahtarlı tuş |
| Klavye düzeni | QWERTY |
| İşaret aygıtı | Hayır |
| Klavye şekli faktörü | Tam boyut |
| Sayısal tuş takımı | Evet |
| Frekans bandı ve işletim kanalları | 2.4 GHz |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Arkaışık | Hayır |
| Ürün rengi | Beyaz |
| HP segmenti | Ev |
| USB Type-C şarj portu | Evet |
| Gerekli şarj gücü (min.) | 5 W |
| Gerekli şarj gücü (maks.) | 15 W |
| USB Güç Dağıtımı | Hayır |
| Fare dahil | Evet |
| Hareket çözünürlüğü | 1600 DPI |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10, Windows 11 |
| Klavye boyutları (E x D x Y) | 440 x 146,2 x 27,6 mm |
| Klavye ağırlığı | 500 g |
| Fare boyutları (DxGxU) | 63,3 x 115 x 36,2 mm |
| Fare ağırlığı | 60 g |
| Ağırlık | 500 g |
| Ambalaj genişliği | 456 mm |
| Ambalaj derinliği | 220 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 44 mm |
| Paket ağırlığı | 840 g |
| İçerikteki ürün sayısı | 2 adet |
| AC sarma adaptör | Hayır |
| Garanti kartı | Evet |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 11; Windows 10 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84716060 |
| Palet başına miktar | 320 adet |
| Palet ağırlığı | 316,5 kg |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| UNSPSC kodu | 43211733 |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1000 x 1200 x 2100 mm |
| AC sarma adaptör | Hayır |
| Ağırlık | 500 g |
| Ambalaj derinliği | 220 mm |
| Ambalaj genişliği | 456 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 44 mm |
| Araç arayüzü | RF kablosuz |
| Arkaışık | Hayır |
| Bağlantı teknolojisi | Kablosuz |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10, Windows 11 |
| Fare ağırlığı | 60 g |
| Fare boyutları (DxGxU) | 63,3 x 115 x 36,2 mm |
| Fare dahil | Evet |
| Frekans bandı ve işletim kanalları | 2.4 GHz |
| Garanti kartı | Evet |
| Gerekli şarj gücü (maks.) | 15 W |
| Gerekli şarj gücü (min.) | 5 W |
| Hareket çözünürlüğü | 1600 DPI |
| HP segmenti | Ev |
| İçerikteki ürün sayısı | 2 adet |
| İşaret aygıtı | Hayır |
| Klavye ağırlığı | 500 g |
| Klavye boyutları (E x D x Y) | 440 x 146,2 x 27,6 mm |
| Klavye düzeni | QWERTY |
| Klavye şekli faktörü | Tam boyut |
| Klavye tuşu anahtarı | Zar anahtarlı tuş |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Paket ağırlığı | 840 g |
| Palet ağırlığı | 316,5 kg |
| Palet başına miktar | 320 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1000 x 1200 x 2100 mm |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Sayısal tuş takımı | Evet |
| UNSPSC kodu | 43211733 |
| Ürün rengi | Beyaz |
| USB Güç Dağıtımı | Hayır |
| USB Type-C şarj portu | Evet |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 11; Windows 10 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84716060 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.564,86 TL | 3.564,86 TL |
| 2 | 1.782,43 TL | 3.564,86 TL |
| 3 | 1.188,29 TL | 3.564,86 TL |
| 4 | 891,22 TL | 3.564,86 TL |
| 5 | 712,97 TL | 3.564,86 TL |
| 6 | 594,14 TL | 3.564,86 TL |
| 7 | 509,27 TL | 3.564,86 TL |
| 8 | 445,61 TL | 3.564,86 TL |
| 9 | 396,10 TL | 3.564,86 TL |
| 10 | 356,49 TL | 3.564,86 TL |
| 11 | 324,08 TL | 3.564,86 TL |
| 12 | 297,07 TL | 3.564,86 TL |





