| Marka | HP |
| Önerilen kullanım | Evrensel |
| Bağlantı teknolojisi | Kablosuz |
| Araç arayüzü | RF kablosuz |
| İşaret aygıtı | Hayır |
| Klavye şekli faktörü | Tam boy |
| Sayısal tuş takımı | Evet |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Arkaışık | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah |
| HP segmenti | Ev |
| Güç kaynağı türü | Pil |
| Klavye pil türü | AAA |
| Fare dahil | Evet |
| Form faktörü | İki elini de kullanabilen |
| Tuş sayısı | 2 |
| Buton tipi | Basmalı butonlar |
| Dönen teker | Evet |
| Dönüş türü | Tekerlek |
| Mouse pil türü | AAA |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10, Windows 11 |
| Klavye boyutları (E x D x Y) | 425,8 x 146,1 x 26,8 mm |
| Klavye ağırlığı | 420 g |
| Fare boyutları (DxGxU) | 103 x 61,1 x 34 mm |
| Fare ağırlığı | 50 g |
| Ağırlık | 420 g |
| Ambalaj genişliği | 505 mm |
| Ambalaj derinliği | 150 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 40 mm |
| Paket ağırlığı | 720 g |
| İçerikteki ürün sayısı | 2 adet |
| Garanti kartı | Evet |
| Genel Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 11; Windows 10 |
| Derinlik | 146,1 mm |
| Yükseklik | 26,8 mm |
| Genişlik | 425,9 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (AB8) 197029648785; (ABB) 195161923722 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029648785, 195161923722 |
| UNSPSC kodu | 43211733 |
| Ağırlık | 420 g |
| Ambalaj derinliği | 150 mm |
| Ambalaj genişliği | 505 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 40 mm |
| Araç arayüzü | RF kablosuz |
| Arkaışık | Hayır |
| Bağlantı teknolojisi | Kablosuz |
| Buton tipi | Basmalı butonlar |
| Derinlik | 146,1 mm |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10, Windows 11 |
| Dönen teker | Evet |
| Dönüş türü | Tekerlek |
| Fare ağırlığı | 50 g |
| Fare boyutları (DxGxU) | 103 x 61,1 x 34 mm |
| Fare dahil | Evet |
| Form faktörü | İki elini de kullanabilen |
| Garanti kartı | Evet |
| Genel Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Genişlik | 425,9 mm |
| Güç kaynağı türü | Pil |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029648785, 195161923722 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (AB8) 197029648785; (ABB) 195161923722 |
| HP segmenti | Ev |
| İçerikteki ürün sayısı | 2 adet |
| İşaret aygıtı | Hayır |
| Klavye ağırlığı | 420 g |
| Klavye boyutları (E x D x Y) | 425,8 x 146,1 x 26,8 mm |
| Klavye pil türü | AAA |
| Klavye şekli faktörü | Tam boy |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Mouse pil türü | AAA |
| Önerilen kullanım | Evrensel |
| Paket ağırlığı | 720 g |
| Sayısal tuş takımı | Evet |
| Tuş sayısı | 2 |
| UNSPSC kodu | 43211733 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 11; Windows 10 |
| Yükseklik | 26,8 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.788,36 TL | 2.788,36 TL |
| 2 | 1.394,18 TL | 2.788,36 TL |
| 3 | 929,45 TL | 2.788,36 TL |
| 4 | 697,09 TL | 2.788,36 TL |
| 5 | 557,67 TL | 2.788,36 TL |
| 6 | 464,73 TL | 2.788,36 TL |
| 7 | 398,34 TL | 2.788,36 TL |
| 8 | 348,55 TL | 2.788,36 TL |
| 9 | 309,82 TL | 2.788,36 TL |
| 10 | 278,84 TL | 2.788,36 TL |
| 11 | 253,49 TL | 2.788,36 TL |
| 12 | 232,36 TL | 2.788,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.788,36 TL | 2.788,36 TL |
| 2 | 1.394,18 TL | 2.788,36 TL |
| 3 | 929,45 TL | 2.788,36 TL |
| 4 | 697,09 TL | 2.788,36 TL |
| 5 | 557,67 TL | 2.788,36 TL |
| 6 | 464,73 TL | 2.788,36 TL |
| 7 | 398,34 TL | 2.788,36 TL |
| 8 | 348,55 TL | 2.788,36 TL |
| 9 | 309,82 TL | 2.788,36 TL |
| 10 | 278,84 TL | 2.788,36 TL |
| 11 | 253,49 TL | 2.788,36 TL |
| 12 | 232,36 TL | 2.788,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.788,36 TL | 2.788,36 TL |
| 2 | 1.394,18 TL | 2.788,36 TL |
| 3 | 929,45 TL | 2.788,36 TL |
| 4 | 697,09 TL | 2.788,36 TL |
| 5 | 557,67 TL | 2.788,36 TL |
| 6 | 464,73 TL | 2.788,36 TL |
| 7 | 398,34 TL | 2.788,36 TL |
| 8 | 348,55 TL | 2.788,36 TL |
| 9 | 309,82 TL | 2.788,36 TL |
| 10 | 278,84 TL | 2.788,36 TL |
| 11 | 253,49 TL | 2.788,36 TL |
| 12 | 232,36 TL | 2.788,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.788,36 TL | 2.788,36 TL |
| 2 | 1.394,18 TL | 2.788,36 TL |
| 3 | 929,45 TL | 2.788,36 TL |
| 4 | 697,09 TL | 2.788,36 TL |
| 5 | 557,67 TL | 2.788,36 TL |
| 6 | 464,73 TL | 2.788,36 TL |
| 7 | 398,34 TL | 2.788,36 TL |
| 8 | 348,55 TL | 2.788,36 TL |
| 9 | 309,82 TL | 2.788,36 TL |
| 10 | 278,84 TL | 2.788,36 TL |
| 11 | 253,49 TL | 2.788,36 TL |
| 12 | 232,36 TL | 2.788,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.788,36 TL | 2.788,36 TL |
| 2 | 1.394,18 TL | 2.788,36 TL |
| 3 | 929,45 TL | 2.788,36 TL |
| 4 | 697,09 TL | 2.788,36 TL |
| 5 | 557,67 TL | 2.788,36 TL |
| 6 | 464,73 TL | 2.788,36 TL |
| 7 | 398,34 TL | 2.788,36 TL |
| 8 | 348,55 TL | 2.788,36 TL |
| 9 | 309,82 TL | 2.788,36 TL |
| 10 | 278,84 TL | 2.788,36 TL |
| 11 | 253,49 TL | 2.788,36 TL |
| 12 | 232,36 TL | 2.788,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.788,36 TL | 2.788,36 TL |
| 2 | 1.394,18 TL | 2.788,36 TL |
| 3 | 929,45 TL | 2.788,36 TL |
| 4 | 697,09 TL | 2.788,36 TL |
| 5 | 557,67 TL | 2.788,36 TL |
| 6 | 464,73 TL | 2.788,36 TL |
| 7 | 398,34 TL | 2.788,36 TL |
| 8 | 348,55 TL | 2.788,36 TL |
| 9 | 309,82 TL | 2.788,36 TL |
| 10 | 278,84 TL | 2.788,36 TL |
| 11 | 253,49 TL | 2.788,36 TL |
| 12 | 232,36 TL | 2.788,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.788,36 TL | 2.788,36 TL |
| 2 | 1.394,18 TL | 2.788,36 TL |
| 3 | 929,45 TL | 2.788,36 TL |
| 4 | 697,09 TL | 2.788,36 TL |
| 5 | 557,67 TL | 2.788,36 TL |
| 6 | 464,73 TL | 2.788,36 TL |
| 7 | 398,34 TL | 2.788,36 TL |
| 8 | 348,55 TL | 2.788,36 TL |
| 9 | 309,82 TL | 2.788,36 TL |
| 10 | 278,84 TL | 2.788,36 TL |
| 11 | 253,49 TL | 2.788,36 TL |
| 12 | 232,36 TL | 2.788,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.788,36 TL | 2.788,36 TL |
| 2 | 1.394,18 TL | 2.788,36 TL |
| 3 | 929,45 TL | 2.788,36 TL |
| 4 | 697,09 TL | 2.788,36 TL |
| 5 | 557,67 TL | 2.788,36 TL |
| 6 | 464,73 TL | 2.788,36 TL |
| 7 | 398,34 TL | 2.788,36 TL |
| 8 | 348,55 TL | 2.788,36 TL |
| 9 | 309,82 TL | 2.788,36 TL |
| 10 | 278,84 TL | 2.788,36 TL |
| 11 | 253,49 TL | 2.788,36 TL |
| 12 | 232,36 TL | 2.788,36 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.788,36 TL | 2.788,36 TL |
| 2 | 1.394,18 TL | 2.788,36 TL |
| 3 | 929,45 TL | 2.788,36 TL |
| 4 | 697,09 TL | 2.788,36 TL |
| 5 | 557,67 TL | 2.788,36 TL |
| 6 | 464,73 TL | 2.788,36 TL |
| 7 | 398,34 TL | 2.788,36 TL |
| 8 | 348,55 TL | 2.788,36 TL |
| 9 | 309,82 TL | 2.788,36 TL |
| 10 | 278,84 TL | 2.788,36 TL |
| 11 | 253,49 TL | 2.788,36 TL |
| 12 | 232,36 TL | 2.788,36 TL |





