| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Uyumlu markalar | HP |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Uyumluluk | HP 150A toneri şunlarla çalışır: HP LaserJet HP LaserJet MFP M141ca Printer, HP LaserJet MFP M141cw Printer, M109-M112, M111, M139e-M142e , M141 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Siyah toner sayfası verimi | 975 Sayfa |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W1500A |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Genişlik | 375 mm |
| Derinlik | 108 mm |
| Yükseklik | 125 mm |
| Ağırlık | 510 g |
| Ambalaj genişliği | 375 mm |
| Ambalaj derinliği | 108 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 125 mm |
| Paket ağırlığı | 810 g |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,1 |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 32 adet |
| Katman başına karton sayısı | 27 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 21 adet |
| Paletteki karton sayısı | 243 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Palet başına miktar | 243 adet |
| Euro pallet sayısı | 168 adet |
| Palet ağırlığı | 217,3 kg |
| EUR-palet ağırlığı | 156,6 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850740633 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1147 x 990 x 1269 mm |
| Aplet ağırlığı | 216,8 kg (478 lbs) |
| Palet boyutu (EU) | 1131 x 770 x 1149 mm |
| Ağırlık | 510 g |
| Ambalaj derinliği | 108 mm |
| Ambalaj genişliği | 375 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Ambalaj yüksekliği | 125 mm |
| Aplet ağırlığı | 216,8 kg (478 lbs) |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Çalışma ısısı aralığı | 15 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 108 mm |
| EUR-palet ağırlığı | 156,6 kg |
| Euro pallet sayısı | 168 adet |
| Genişlik | 375 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850740633 |
| Katman başına karton sayısı | 27 adet |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 32 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W1500A |
| Paket ağırlığı | 810 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 217,3 kg |
| Palet başına miktar | 243 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1147 x 990 x 1269 mm |
| Palet boyutu (EU) | 1131 x 770 x 1149 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kasalar (AB) | 21 adet |
| Paletteki karton sayısı | 243 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 9 adet |
| Siyah toner kartuşu miktarı | 1 |
| Siyah toner sayfası verimi | 975 Sayfa |
| Tedarik türü | Tekli paket |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,1 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 150A toneri şunlarla çalışır: HP LaserJet HP LaserJet MFP M141ca Printer, HP LaserJet MFP M141cw Printer, M109-M112, M111, M139e-M142e , M141 |
| Yükseklik | 125 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.737,63 TL | 4.737,63 TL |
| 2 | 2.368,82 TL | 4.737,63 TL |
| 3 | 1.579,21 TL | 4.737,63 TL |
| 4 | 1.184,41 TL | 4.737,63 TL |
| 5 | 947,53 TL | 4.737,63 TL |
| 6 | 789,61 TL | 4.737,63 TL |
| 7 | 676,80 TL | 4.737,63 TL |
| 8 | 592,20 TL | 4.737,63 TL |
| 9 | 526,40 TL | 4.737,63 TL |
| 10 | 473,76 TL | 4.737,63 TL |
| 11 | 430,69 TL | 4.737,63 TL |
| 12 | 394,80 TL | 4.737,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.737,63 TL | 4.737,63 TL |
| 2 | 2.368,82 TL | 4.737,63 TL |
| 3 | 1.579,21 TL | 4.737,63 TL |
| 4 | 1.184,41 TL | 4.737,63 TL |
| 5 | 947,53 TL | 4.737,63 TL |
| 6 | 789,61 TL | 4.737,63 TL |
| 7 | 676,80 TL | 4.737,63 TL |
| 8 | 592,20 TL | 4.737,63 TL |
| 9 | 526,40 TL | 4.737,63 TL |
| 10 | 473,76 TL | 4.737,63 TL |
| 11 | 430,69 TL | 4.737,63 TL |
| 12 | 394,80 TL | 4.737,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.737,63 TL | 4.737,63 TL |
| 2 | 2.368,82 TL | 4.737,63 TL |
| 3 | 1.579,21 TL | 4.737,63 TL |
| 4 | 1.184,41 TL | 4.737,63 TL |
| 5 | 947,53 TL | 4.737,63 TL |
| 6 | 789,61 TL | 4.737,63 TL |
| 7 | 676,80 TL | 4.737,63 TL |
| 8 | 592,20 TL | 4.737,63 TL |
| 9 | 526,40 TL | 4.737,63 TL |
| 10 | 473,76 TL | 4.737,63 TL |
| 11 | 430,69 TL | 4.737,63 TL |
| 12 | 394,80 TL | 4.737,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.737,63 TL | 4.737,63 TL |
| 2 | 2.368,82 TL | 4.737,63 TL |
| 3 | 1.579,21 TL | 4.737,63 TL |
| 4 | 1.184,41 TL | 4.737,63 TL |
| 5 | 947,53 TL | 4.737,63 TL |
| 6 | 789,61 TL | 4.737,63 TL |
| 7 | 676,80 TL | 4.737,63 TL |
| 8 | 592,20 TL | 4.737,63 TL |
| 9 | 526,40 TL | 4.737,63 TL |
| 10 | 473,76 TL | 4.737,63 TL |
| 11 | 430,69 TL | 4.737,63 TL |
| 12 | 394,80 TL | 4.737,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.737,63 TL | 4.737,63 TL |
| 2 | 2.368,82 TL | 4.737,63 TL |
| 3 | 1.579,21 TL | 4.737,63 TL |
| 4 | 1.184,41 TL | 4.737,63 TL |
| 5 | 947,53 TL | 4.737,63 TL |
| 6 | 789,61 TL | 4.737,63 TL |
| 7 | 676,80 TL | 4.737,63 TL |
| 8 | 592,20 TL | 4.737,63 TL |
| 9 | 526,40 TL | 4.737,63 TL |
| 10 | 473,76 TL | 4.737,63 TL |
| 11 | 430,69 TL | 4.737,63 TL |
| 12 | 394,80 TL | 4.737,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.737,63 TL | 4.737,63 TL |
| 2 | 2.368,82 TL | 4.737,63 TL |
| 3 | 1.579,21 TL | 4.737,63 TL |
| 4 | 1.184,41 TL | 4.737,63 TL |
| 5 | 947,53 TL | 4.737,63 TL |
| 6 | 789,61 TL | 4.737,63 TL |
| 7 | 676,80 TL | 4.737,63 TL |
| 8 | 592,20 TL | 4.737,63 TL |
| 9 | 526,40 TL | 4.737,63 TL |
| 10 | 473,76 TL | 4.737,63 TL |
| 11 | 430,69 TL | 4.737,63 TL |
| 12 | 394,80 TL | 4.737,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.737,63 TL | 4.737,63 TL |
| 2 | 2.368,82 TL | 4.737,63 TL |
| 3 | 1.579,21 TL | 4.737,63 TL |
| 4 | 1.184,41 TL | 4.737,63 TL |
| 5 | 947,53 TL | 4.737,63 TL |
| 6 | 789,61 TL | 4.737,63 TL |
| 7 | 676,80 TL | 4.737,63 TL |
| 8 | 592,20 TL | 4.737,63 TL |
| 9 | 526,40 TL | 4.737,63 TL |
| 10 | 473,76 TL | 4.737,63 TL |
| 11 | 430,69 TL | 4.737,63 TL |
| 12 | 394,80 TL | 4.737,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.737,63 TL | 4.737,63 TL |
| 2 | 2.368,82 TL | 4.737,63 TL |
| 3 | 1.579,21 TL | 4.737,63 TL |
| 4 | 1.184,41 TL | 4.737,63 TL |
| 5 | 947,53 TL | 4.737,63 TL |
| 6 | 789,61 TL | 4.737,63 TL |
| 7 | 676,80 TL | 4.737,63 TL |
| 8 | 592,20 TL | 4.737,63 TL |
| 9 | 526,40 TL | 4.737,63 TL |
| 10 | 473,76 TL | 4.737,63 TL |
| 11 | 430,69 TL | 4.737,63 TL |
| 12 | 394,80 TL | 4.737,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.737,63 TL | 4.737,63 TL |
| 2 | 2.368,82 TL | 4.737,63 TL |
| 3 | 1.579,21 TL | 4.737,63 TL |
| 4 | 1.184,41 TL | 4.737,63 TL |
| 5 | 947,53 TL | 4.737,63 TL |
| 6 | 789,61 TL | 4.737,63 TL |
| 7 | 676,80 TL | 4.737,63 TL |
| 8 | 592,20 TL | 4.737,63 TL |
| 9 | 526,40 TL | 4.737,63 TL |
| 10 | 473,76 TL | 4.737,63 TL |
| 11 | 430,69 TL | 4.737,63 TL |
| 12 | 394,80 TL | 4.737,63 TL |





















