| Marka | GIGASET |
| Tip | DECT telefon |
| Entegre telesekreter | Hayır |
| Ahize türü | Kablosuz telefon |
| Maksimim kapalı alan aralığı | 50 m |
| Maksimim açık alan aralığı | 300 m |
| Melodi sayısı | 30 |
| Sabitleme tipi | Masa/Duvar |
| Ürün rengi | Siyah |
| Eski telefon | Hayır |
| Koruma özellikleri | Toza dayanıklı, şoka dayanıklı, Su geçirmez |
| Telefon defteri kapasitesi | 150 Kayıt |
| Çoklu tuş takımı yeteneği | 6 |
| VIP grup fonksiyonu | Evet |
| Titreşimli Alarm | Evet |
| Arayan kimliği | Evet |
| Çağrı günlüğü girişi | 20 |
| Hat tanımlama araması (CLIP) | Evet |
| Arama listesi kapasiteli telefon defteri | 20 |
| Arama süresi sayacı | Evet |
| Alarm saati | Evet |
| Ses kontrolü | Dijital |
| Pil kapasitesi göstergesi | Evet |
| Dahili ekran | Evet |
| Ekran özellikleri | TFT |
| Ekran boyutu | 4,57 cm (1.8") |
| Ekran çözünürlüğü | 128 x 160 Piksel |
| Arkadan aydınlatmalı ekran | Evet |
| Ekran kablo sayısı | 6 satırlar |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| Görüntülenen renk sayısı | 65536 renk |
| Kablosuz bağlantılar | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ahize bağlantısı | 2,5 mm |
| Pil türü | AAA |
| Desteklenen pil sayısı | 2 |
| Konuşma süresi | 14 Saat |
| Bekleme süresi | 300 Saat |
| Taban boyutları | 115 x 47 x 117 mm |
| Ahize boyutları (GxDxY) | 52 x 30 x 154 mm |
| Dahili ahize sayısı | 1 |
| Şarj istasyonu | Evet |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Hızlı başlangıç rehberi | Evet |
| SAR özel soğurma oranı (AB) | 0,1 W/kg |
| Ahize bağlantısı | 2,5 mm |
| Ahize boyutları (GxDxY) | 52 x 30 x 154 mm |
| Ahize türü | Kablosuz telefon |
| Alarm saati | Evet |
| Arama listesi kapasiteli telefon defteri | 20 |
| Arama süresi sayacı | Evet |
| Arayan kimliği | Evet |
| Arkadan aydınlatmalı ekran | Evet |
| Bekleme süresi | 300 Saat |
| Çağrı günlüğü girişi | 20 |
| Çoklu tuş takımı yeteneği | 6 |
| Dahili ahize sayısı | 1 |
| Dahili ekran | Evet |
| Desteklenen pil sayısı | 2 |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| Ekran boyutu | 4,57 cm (1.8") |
| Ekran çözünürlüğü | 128 x 160 Piksel |
| Ekran kablo sayısı | 6 satırlar |
| Ekran özellikleri | TFT |
| Entegre telesekreter | Hayır |
| Eski telefon | Hayır |
| Görüntülenen renk sayısı | 65536 renk |
| Hat tanımlama araması (CLIP) | Evet |
| Hızlı başlangıç rehberi | Evet |
| Kablosuz bağlantılar | Evet |
| Konuşma süresi | 14 Saat |
| Koruma özellikleri | Toza dayanıklı, şoka dayanıklı, Su geçirmez |
| Kullanım kılavuzu | Evet |
| Maksimim açık alan aralığı | 300 m |
| Maksimim kapalı alan aralığı | 50 m |
| Marka | GIGASET |
| Melodi sayısı | 30 |
| Pil kapasitesi göstergesi | Evet |
| Pil türü | AAA |
| Sabitleme tipi | Masa/Duvar |
| SAR özel soğurma oranı (AB) | 0,1 W/kg |
| Şarj istasyonu | Evet |
| Ses kontrolü | Dijital |
| Taban boyutları | 115 x 47 x 117 mm |
| Tak ve kullan | Evet |
| Telefon defteri kapasitesi | 150 Kayıt |
| Tip | DECT telefon |
| Titreşimli Alarm | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| VIP grup fonksiyonu | Evet |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.392,02 TL | 7.392,02 TL |
| 2 | 3.696,01 TL | 7.392,02 TL |
| 3 | 2.464,01 TL | 7.392,02 TL |
| 4 | 1.848,01 TL | 7.392,02 TL |
| 5 | 1.478,40 TL | 7.392,02 TL |
| 6 | 1.232,00 TL | 7.392,02 TL |
| 7 | 1.056,00 TL | 7.392,02 TL |
| 8 | 924,00 TL | 7.392,02 TL |
| 9 | 821,34 TL | 7.392,02 TL |
| 10 | 739,20 TL | 7.392,02 TL |
| 11 | 672,00 TL | 7.392,02 TL |
| 12 | 616,00 TL | 7.392,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.392,02 TL | 7.392,02 TL |
| 2 | 3.696,01 TL | 7.392,02 TL |
| 3 | 2.464,01 TL | 7.392,02 TL |
| 4 | 1.848,01 TL | 7.392,02 TL |
| 5 | 1.478,40 TL | 7.392,02 TL |
| 6 | 1.232,00 TL | 7.392,02 TL |
| 7 | 1.056,00 TL | 7.392,02 TL |
| 8 | 924,00 TL | 7.392,02 TL |
| 9 | 821,34 TL | 7.392,02 TL |
| 10 | 739,20 TL | 7.392,02 TL |
| 11 | 672,00 TL | 7.392,02 TL |
| 12 | 616,00 TL | 7.392,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.392,02 TL | 7.392,02 TL |
| 2 | 3.696,01 TL | 7.392,02 TL |
| 3 | 2.464,01 TL | 7.392,02 TL |
| 4 | 1.848,01 TL | 7.392,02 TL |
| 5 | 1.478,40 TL | 7.392,02 TL |
| 6 | 1.232,00 TL | 7.392,02 TL |
| 7 | 1.056,00 TL | 7.392,02 TL |
| 8 | 924,00 TL | 7.392,02 TL |
| 9 | 821,34 TL | 7.392,02 TL |
| 10 | 739,20 TL | 7.392,02 TL |
| 11 | 672,00 TL | 7.392,02 TL |
| 12 | 616,00 TL | 7.392,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.392,02 TL | 7.392,02 TL |
| 2 | 3.696,01 TL | 7.392,02 TL |
| 3 | 2.464,01 TL | 7.392,02 TL |
| 4 | 1.848,01 TL | 7.392,02 TL |
| 5 | 1.478,40 TL | 7.392,02 TL |
| 6 | 1.232,00 TL | 7.392,02 TL |
| 7 | 1.056,00 TL | 7.392,02 TL |
| 8 | 924,00 TL | 7.392,02 TL |
| 9 | 821,34 TL | 7.392,02 TL |
| 10 | 739,20 TL | 7.392,02 TL |
| 11 | 672,00 TL | 7.392,02 TL |
| 12 | 616,00 TL | 7.392,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.392,02 TL | 7.392,02 TL |
| 2 | 3.696,01 TL | 7.392,02 TL |
| 3 | 2.464,01 TL | 7.392,02 TL |
| 4 | 1.848,01 TL | 7.392,02 TL |
| 5 | 1.478,40 TL | 7.392,02 TL |
| 6 | 1.232,00 TL | 7.392,02 TL |
| 7 | 1.056,00 TL | 7.392,02 TL |
| 8 | 924,00 TL | 7.392,02 TL |
| 9 | 821,34 TL | 7.392,02 TL |
| 10 | 739,20 TL | 7.392,02 TL |
| 11 | 672,00 TL | 7.392,02 TL |
| 12 | 616,00 TL | 7.392,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.392,02 TL | 7.392,02 TL |
| 2 | 3.696,01 TL | 7.392,02 TL |
| 3 | 2.464,01 TL | 7.392,02 TL |
| 4 | 1.848,01 TL | 7.392,02 TL |
| 5 | 1.478,40 TL | 7.392,02 TL |
| 6 | 1.232,00 TL | 7.392,02 TL |
| 7 | 1.056,00 TL | 7.392,02 TL |
| 8 | 924,00 TL | 7.392,02 TL |
| 9 | 821,34 TL | 7.392,02 TL |
| 10 | 739,20 TL | 7.392,02 TL |
| 11 | 672,00 TL | 7.392,02 TL |
| 12 | 616,00 TL | 7.392,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.392,02 TL | 7.392,02 TL |
| 2 | 3.696,01 TL | 7.392,02 TL |
| 3 | 2.464,01 TL | 7.392,02 TL |
| 4 | 1.848,01 TL | 7.392,02 TL |
| 5 | 1.478,40 TL | 7.392,02 TL |
| 6 | 1.232,00 TL | 7.392,02 TL |
| 7 | 1.056,00 TL | 7.392,02 TL |
| 8 | 924,00 TL | 7.392,02 TL |
| 9 | 821,34 TL | 7.392,02 TL |
| 10 | 739,20 TL | 7.392,02 TL |
| 11 | 672,00 TL | 7.392,02 TL |
| 12 | 616,00 TL | 7.392,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.392,02 TL | 7.392,02 TL |
| 2 | 3.696,01 TL | 7.392,02 TL |
| 3 | 2.464,01 TL | 7.392,02 TL |
| 4 | 1.848,01 TL | 7.392,02 TL |
| 5 | 1.478,40 TL | 7.392,02 TL |
| 6 | 1.232,00 TL | 7.392,02 TL |
| 7 | 1.056,00 TL | 7.392,02 TL |
| 8 | 924,00 TL | 7.392,02 TL |
| 9 | 821,34 TL | 7.392,02 TL |
| 10 | 739,20 TL | 7.392,02 TL |
| 11 | 672,00 TL | 7.392,02 TL |
| 12 | 616,00 TL | 7.392,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.392,02 TL | 7.392,02 TL |
| 2 | 3.696,01 TL | 7.392,02 TL |
| 3 | 2.464,01 TL | 7.392,02 TL |
| 4 | 1.848,01 TL | 7.392,02 TL |
| 5 | 1.478,40 TL | 7.392,02 TL |
| 6 | 1.232,00 TL | 7.392,02 TL |
| 7 | 1.056,00 TL | 7.392,02 TL |
| 8 | 924,00 TL | 7.392,02 TL |
| 9 | 821,34 TL | 7.392,02 TL |
| 10 | 739,20 TL | 7.392,02 TL |
| 11 | 672,00 TL | 7.392,02 TL |
| 12 | 616,00 TL | 7.392,02 TL |










