| Marka | GIGASET |
| Tip | Analog/DECT telefon |
| Entegre telesekreter | Hayır |
| Ahize türü | Kablosuz telefon |
| Diyafon | Evet |
| Maksimim kapalı alan aralığı | 50 m |
| Maksimim açık alan aralığı | 300 m |
| Zil sesi | Polifonik |
| Melodi sayısı | 10 |
| Zil sesi düzey sayısı | 5 |
| El cihazı ses seviyesi sayısı | 5 |
| ECO modu | Evet |
| Açma/kapama tuşu | Evet |
| Sabitleme tipi | Masa/Duvar |
| Ürün rengi | Siyah |
| Eski telefon | Hayır |
| Tuş sayısı | 17 |
| Büyük tuşlar | Evet |
| Tuş takımı kilidi | Evet |
| Entegre anten | Evet |
| Kaymayan kavrama | Evet |
| Eller Serbest (HandsFree) | Hayır |
| Telefon defteri kapasitesi | 50 Kayıt |
| Mikrofon sessiz | Evet |
| Çoklu tuş takımı yeteneği | 4 |
| Ses azaltma | Evet |
| Arayan kimliği | Evet |
| Tekrar arama | Evet |
| Yeniden arama listesi kapasitesi | 10 |
| Konferans Görüşmesi | Evet |
| Çağrı yönlendirme yeteneği | Evet |
| Arama bekletme | Evet |
| Harici çağrı transferi | Evet |
| Hat tanımlama araması (CLIP) | Evet |
| Hızlı arama | Evet |
| Arama süresi sayacı | Evet |
| Navigasyon tuşu | Evet |
| Alarm saati | Evet |
| Ses kontrolü | Dijital |
| Takvimli saat | Evet |
| Programlanabilir kısayol tuşları | Evet |
| Rehber paylaşımı | Evet |
| Pil kapasitesi göstergesi | Evet |
| Pil şarjda ikazı | Evet |
| Pil dolu ikazı | Evet |
| Pil seviyesi düşük ikazı | Evet |
| Dahili ekran | Evet |
| Ekran özellikleri | LCD |
| Açma/kapama tuşu | Evet |
| Ahize türü | Kablosuz telefon |
| Alarm saati | Evet |
| Arama bekletme | Evet |
| Arama süresi sayacı | Evet |
| Arayan kimliği | Evet |
| Büyük tuşlar | Evet |
| Çağrı yönlendirme yeteneği | Evet |
| Çoklu tuş takımı yeteneği | 4 |
| Diyafon | Evet |
| ECO modu | Evet |
| El cihazı ses seviyesi sayısı | 5 |
| Eller Serbest (HandsFree) | Hayır |
| Entegre anten | Evet |
| Entegre telesekreter | Hayır |
| Eski telefon | Hayır |
| Harici çağrı transferi | Evet |
| Hat tanımlama araması (CLIP) | Evet |
| Hızlı arama | Evet |
| Kaymayan kavrama | Evet |
| Konferans Görüşmesi | Evet |
| Maksimim açık alan aralığı | 300 m |
| Maksimim kapalı alan aralığı | 50 m |
| Marka | GIGASET |
| Melodi sayısı | 10 |
| Mikrofon sessiz | Evet |
| Navigasyon tuşu | Evet |
| Pil kapasitesi göstergesi | Evet |
| Pil şarjda ikazı | Evet |
| Programlanabilir kısayol tuşları | Evet |
| Rehber paylaşımı | Evet |
| Sabitleme tipi | Masa/Duvar |
| Ses azaltma | Evet |
| Ses kontrolü | Dijital |
| Takvimli saat | Evet |
| Tekrar arama | Evet |
| Telefon defteri kapasitesi | 50 Kayıt |
| Tip | Analog/DECT telefon |
| Tuş sayısı | 17 |
| Tuş takımı kilidi | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Yeniden arama listesi kapasitesi | 10 |
| Zil sesi | Polifonik |
| Zil sesi düzey sayısı | 5 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.711,56 TL | 3.711,56 TL |
| 2 | 1.855,78 TL | 3.711,56 TL |
| 3 | 1.237,19 TL | 3.711,56 TL |
| 4 | 927,89 TL | 3.711,56 TL |
| 5 | 742,31 TL | 3.711,56 TL |
| 6 | 618,59 TL | 3.711,56 TL |
| 7 | 530,22 TL | 3.711,56 TL |
| 8 | 463,95 TL | 3.711,56 TL |
| 9 | 412,40 TL | 3.711,56 TL |
| 10 | 371,16 TL | 3.711,56 TL |
| 11 | 337,41 TL | 3.711,56 TL |
| 12 | 309,30 TL | 3.711,56 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.711,56 TL | 3.711,56 TL |
| 2 | 1.855,78 TL | 3.711,56 TL |
| 3 | 1.237,19 TL | 3.711,56 TL |
| 4 | 927,89 TL | 3.711,56 TL |
| 5 | 742,31 TL | 3.711,56 TL |
| 6 | 618,59 TL | 3.711,56 TL |
| 7 | 530,22 TL | 3.711,56 TL |
| 8 | 463,95 TL | 3.711,56 TL |
| 9 | 412,40 TL | 3.711,56 TL |
| 10 | 371,16 TL | 3.711,56 TL |
| 11 | 337,41 TL | 3.711,56 TL |
| 12 | 309,30 TL | 3.711,56 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.711,56 TL | 3.711,56 TL |
| 2 | 1.855,78 TL | 3.711,56 TL |
| 3 | 1.237,19 TL | 3.711,56 TL |
| 4 | 927,89 TL | 3.711,56 TL |
| 5 | 742,31 TL | 3.711,56 TL |
| 6 | 618,59 TL | 3.711,56 TL |
| 7 | 530,22 TL | 3.711,56 TL |
| 8 | 463,95 TL | 3.711,56 TL |
| 9 | 412,40 TL | 3.711,56 TL |
| 10 | 371,16 TL | 3.711,56 TL |
| 11 | 337,41 TL | 3.711,56 TL |
| 12 | 309,30 TL | 3.711,56 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.711,56 TL | 3.711,56 TL |
| 2 | 1.855,78 TL | 3.711,56 TL |
| 3 | 1.237,19 TL | 3.711,56 TL |
| 4 | 927,89 TL | 3.711,56 TL |
| 5 | 742,31 TL | 3.711,56 TL |
| 6 | 618,59 TL | 3.711,56 TL |
| 7 | 530,22 TL | 3.711,56 TL |
| 8 | 463,95 TL | 3.711,56 TL |
| 9 | 412,40 TL | 3.711,56 TL |
| 10 | 371,16 TL | 3.711,56 TL |
| 11 | 337,41 TL | 3.711,56 TL |
| 12 | 309,30 TL | 3.711,56 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.711,56 TL | 3.711,56 TL |
| 2 | 1.855,78 TL | 3.711,56 TL |
| 3 | 1.237,19 TL | 3.711,56 TL |
| 4 | 927,89 TL | 3.711,56 TL |
| 5 | 742,31 TL | 3.711,56 TL |
| 6 | 618,59 TL | 3.711,56 TL |
| 7 | 530,22 TL | 3.711,56 TL |
| 8 | 463,95 TL | 3.711,56 TL |
| 9 | 412,40 TL | 3.711,56 TL |
| 10 | 371,16 TL | 3.711,56 TL |
| 11 | 337,41 TL | 3.711,56 TL |
| 12 | 309,30 TL | 3.711,56 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.711,56 TL | 3.711,56 TL |
| 2 | 1.855,78 TL | 3.711,56 TL |
| 3 | 1.237,19 TL | 3.711,56 TL |
| 4 | 927,89 TL | 3.711,56 TL |
| 5 | 742,31 TL | 3.711,56 TL |
| 6 | 618,59 TL | 3.711,56 TL |
| 7 | 530,22 TL | 3.711,56 TL |
| 8 | 463,95 TL | 3.711,56 TL |
| 9 | 412,40 TL | 3.711,56 TL |
| 10 | 371,16 TL | 3.711,56 TL |
| 11 | 337,41 TL | 3.711,56 TL |
| 12 | 309,30 TL | 3.711,56 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.711,56 TL | 3.711,56 TL |
| 2 | 1.855,78 TL | 3.711,56 TL |
| 3 | 1.237,19 TL | 3.711,56 TL |
| 4 | 927,89 TL | 3.711,56 TL |
| 5 | 742,31 TL | 3.711,56 TL |
| 6 | 618,59 TL | 3.711,56 TL |
| 7 | 530,22 TL | 3.711,56 TL |
| 8 | 463,95 TL | 3.711,56 TL |
| 9 | 412,40 TL | 3.711,56 TL |
| 10 | 371,16 TL | 3.711,56 TL |
| 11 | 337,41 TL | 3.711,56 TL |
| 12 | 309,30 TL | 3.711,56 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.711,56 TL | 3.711,56 TL |
| 2 | 1.855,78 TL | 3.711,56 TL |
| 3 | 1.237,19 TL | 3.711,56 TL |
| 4 | 927,89 TL | 3.711,56 TL |
| 5 | 742,31 TL | 3.711,56 TL |
| 6 | 618,59 TL | 3.711,56 TL |
| 7 | 530,22 TL | 3.711,56 TL |
| 8 | 463,95 TL | 3.711,56 TL |
| 9 | 412,40 TL | 3.711,56 TL |
| 10 | 371,16 TL | 3.711,56 TL |
| 11 | 337,41 TL | 3.711,56 TL |
| 12 | 309,30 TL | 3.711,56 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.711,56 TL | 3.711,56 TL |
| 2 | 1.855,78 TL | 3.711,56 TL |
| 3 | 1.237,19 TL | 3.711,56 TL |
| 4 | 927,89 TL | 3.711,56 TL |
| 5 | 742,31 TL | 3.711,56 TL |
| 6 | 618,59 TL | 3.711,56 TL |
| 7 | 530,22 TL | 3.711,56 TL |
| 8 | 463,95 TL | 3.711,56 TL |
| 9 | 412,40 TL | 3.711,56 TL |
| 10 | 371,16 TL | 3.711,56 TL |
| 11 | 337,41 TL | 3.711,56 TL |
| 12 | 309,30 TL | 3.711,56 TL |










