| Marka | DEXIM |
| Ekran boyutu | 23.8 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Görüntüleme teknolojisi | LED |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Panel tipi | Fast IPS |
| Ekran şekli | Düz |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Maksimum yenileme hızı | 144 Hz |
| Görüntülenen renk sayısı | 16.7 milyon renk |
| NVIDIA G-SYNC | Evet |
| AMD FreeSync | Evet |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Dahili kamera | Hayır |
| Pazar konumlandırması | İş |
| Ürün rengi | Siyah |
| HDMI | Evet |
| Kulaklık çıkışı | Evet |
| HDMI port sayısı | 1 |
| HDMI versiyonu | 2.1 |
| DisplayPort | 1 |
| DisplayPort çıkış sürümü | 1.4 |
| VESA montajı | Evet |
| Pano montaj arabirimi | 100 x 100 mm |
| Enerji verimlilik sınıfı (SDR) | E |
| Enerji verimlilik sınıfı (HDR) | G |
| 1000 saatlik enerji tüketimi (SDR) | 0,7 kWh |
| Güç tüketimi, etkin | 0,2 W |
| Güç tüketimi, kapalı | 0,3 W |
| Güç kaynağı türü | İç |
| 1000 saatlik enerji tüketimi (SDR) | 0,7 kWh |
| AMD FreeSync | Evet |
| Dahili kamera | Hayır |
| DisplayPort | 1 |
| DisplayPort çıkış sürümü | 1.4 |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| Ekran boyutu | 23.8 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran şekli | Düz |
| Enerji verimlilik sınıfı (HDR) | G |
| Enerji verimlilik sınıfı (SDR) | E |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Görüntüleme teknolojisi | LED |
| Görüntülenen renk sayısı | 16.7 milyon renk |
| Güç kaynağı türü | İç |
| Güç tüketimi, etkin | 0,2 W |
| Güç tüketimi, kapalı | 0,3 W |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| HDMI | Evet |
| HDMI port sayısı | 1 |
| HDMI versiyonu | 2.1 |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Kulaklık çıkışı | Evet |
| Maksimum yenileme hızı | 144 Hz |
| Marka | DEXIM |
| NVIDIA G-SYNC | Evet |
| Panel tipi | Fast IPS |
| Pano montaj arabirimi | 100 x 100 mm |
| Pazar konumlandırması | İş |
| Ürün rengi | Siyah |
| VESA montajı | Evet |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.725,71 TL | 5.725,71 TL |
| 2 | 2.862,86 TL | 5.725,71 TL |
| 3 | 1.908,57 TL | 5.725,71 TL |
| 4 | 1.431,43 TL | 5.725,71 TL |
| 5 | 1.145,14 TL | 5.725,71 TL |
| 6 | 954,29 TL | 5.725,71 TL |
| 7 | 817,96 TL | 5.725,71 TL |
| 8 | 715,71 TL | 5.725,71 TL |
| 9 | 636,19 TL | 5.725,71 TL |
| 10 | 572,57 TL | 5.725,71 TL |
| 11 | 520,52 TL | 5.725,71 TL |
| 12 | 477,14 TL | 5.725,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.725,71 TL | 5.725,71 TL |
| 2 | 2.862,86 TL | 5.725,71 TL |
| 3 | 1.908,57 TL | 5.725,71 TL |
| 4 | 1.431,43 TL | 5.725,71 TL |
| 5 | 1.145,14 TL | 5.725,71 TL |
| 6 | 954,29 TL | 5.725,71 TL |
| 7 | 817,96 TL | 5.725,71 TL |
| 8 | 715,71 TL | 5.725,71 TL |
| 9 | 636,19 TL | 5.725,71 TL |
| 10 | 572,57 TL | 5.725,71 TL |
| 11 | 520,52 TL | 5.725,71 TL |
| 12 | 477,14 TL | 5.725,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.725,71 TL | 5.725,71 TL |
| 2 | 2.862,86 TL | 5.725,71 TL |
| 3 | 1.908,57 TL | 5.725,71 TL |
| 4 | 1.431,43 TL | 5.725,71 TL |
| 5 | 1.145,14 TL | 5.725,71 TL |
| 6 | 954,29 TL | 5.725,71 TL |
| 7 | 817,96 TL | 5.725,71 TL |
| 8 | 715,71 TL | 5.725,71 TL |
| 9 | 636,19 TL | 5.725,71 TL |
| 10 | 572,57 TL | 5.725,71 TL |
| 11 | 520,52 TL | 5.725,71 TL |
| 12 | 477,14 TL | 5.725,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.725,71 TL | 5.725,71 TL |
| 2 | 2.862,86 TL | 5.725,71 TL |
| 3 | 1.908,57 TL | 5.725,71 TL |
| 4 | 1.431,43 TL | 5.725,71 TL |
| 5 | 1.145,14 TL | 5.725,71 TL |
| 6 | 954,29 TL | 5.725,71 TL |
| 7 | 817,96 TL | 5.725,71 TL |
| 8 | 715,71 TL | 5.725,71 TL |
| 9 | 636,19 TL | 5.725,71 TL |
| 10 | 572,57 TL | 5.725,71 TL |
| 11 | 520,52 TL | 5.725,71 TL |
| 12 | 477,14 TL | 5.725,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.725,71 TL | 5.725,71 TL |
| 2 | 2.862,86 TL | 5.725,71 TL |
| 3 | 1.908,57 TL | 5.725,71 TL |
| 4 | 1.431,43 TL | 5.725,71 TL |
| 5 | 1.145,14 TL | 5.725,71 TL |
| 6 | 954,29 TL | 5.725,71 TL |
| 7 | 817,96 TL | 5.725,71 TL |
| 8 | 715,71 TL | 5.725,71 TL |
| 9 | 636,19 TL | 5.725,71 TL |
| 10 | 572,57 TL | 5.725,71 TL |
| 11 | 520,52 TL | 5.725,71 TL |
| 12 | 477,14 TL | 5.725,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.725,71 TL | 5.725,71 TL |
| 2 | 2.862,86 TL | 5.725,71 TL |
| 3 | 1.908,57 TL | 5.725,71 TL |
| 4 | 1.431,43 TL | 5.725,71 TL |
| 5 | 1.145,14 TL | 5.725,71 TL |
| 6 | 954,29 TL | 5.725,71 TL |
| 7 | 817,96 TL | 5.725,71 TL |
| 8 | 715,71 TL | 5.725,71 TL |
| 9 | 636,19 TL | 5.725,71 TL |
| 10 | 572,57 TL | 5.725,71 TL |
| 11 | 520,52 TL | 5.725,71 TL |
| 12 | 477,14 TL | 5.725,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.725,71 TL | 5.725,71 TL |
| 2 | 2.862,86 TL | 5.725,71 TL |
| 3 | 1.908,57 TL | 5.725,71 TL |
| 4 | 1.431,43 TL | 5.725,71 TL |
| 5 | 1.145,14 TL | 5.725,71 TL |
| 6 | 954,29 TL | 5.725,71 TL |
| 7 | 817,96 TL | 5.725,71 TL |
| 8 | 715,71 TL | 5.725,71 TL |
| 9 | 636,19 TL | 5.725,71 TL |
| 10 | 572,57 TL | 5.725,71 TL |
| 11 | 520,52 TL | 5.725,71 TL |
| 12 | 477,14 TL | 5.725,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.725,71 TL | 5.725,71 TL |
| 2 | 2.862,86 TL | 5.725,71 TL |
| 3 | 1.908,57 TL | 5.725,71 TL |
| 4 | 1.431,43 TL | 5.725,71 TL |
| 5 | 1.145,14 TL | 5.725,71 TL |
| 6 | 954,29 TL | 5.725,71 TL |
| 7 | 817,96 TL | 5.725,71 TL |
| 8 | 715,71 TL | 5.725,71 TL |
| 9 | 636,19 TL | 5.725,71 TL |
| 10 | 572,57 TL | 5.725,71 TL |
| 11 | 520,52 TL | 5.725,71 TL |
| 12 | 477,14 TL | 5.725,71 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.725,71 TL | 5.725,71 TL |
| 2 | 2.862,86 TL | 5.725,71 TL |
| 3 | 1.908,57 TL | 5.725,71 TL |
| 4 | 1.431,43 TL | 5.725,71 TL |
| 5 | 1.145,14 TL | 5.725,71 TL |
| 6 | 954,29 TL | 5.725,71 TL |
| 7 | 817,96 TL | 5.725,71 TL |
| 8 | 715,71 TL | 5.725,71 TL |
| 9 | 636,19 TL | 5.725,71 TL |
| 10 | 572,57 TL | 5.725,71 TL |
| 11 | 520,52 TL | 5.725,71 TL |
| 12 | 477,14 TL | 5.725,71 TL |











