| Marka | DEXIM |
| Ekran boyutu | 27 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Görüntüleme teknolojisi | LCD |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Panel tipi | IPS |
| Ekran şekli | Düz |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Maksimum yenileme hızı | 200 Hz |
| Görüntülenen renk sayısı | 16.7 milyon renk |
| LED arka ışığı | Evet |
| Ekran parlaklığı (tipik) | 300 cd/m² |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Görüntülenebilir boyut, yatay | 59,8 cm |
| Görüntülenebilir boyut, dikey | 33,6 cm |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli | Evet |
| Bit derinliği | 8 bit |
| NVIDIA G-SYNC | Hayır |
| AMD FreeSync | Evet |
| Titreşimsiz teknoloji | Evet |
| Düşük mavi ışık teknolojisi | Evet |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Dahili kamera | Hayır |
| Pazar konumlandırması | Oyun |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Yerleşik USB yuvası | Hayır |
| HDMI | Evet |
| Kulaklık çıkışı | Evet |
| HDMI versiyonu | 2.0 |
| DisplayPort çıkış sürümü | 1.2 |
| Kulaklık bağlantısı | 3,5 mm |
| HDCP | Evet |
| Mil | Evet |
| Enerji verimlilik sınıfı (SDR) | E |
| Enerji verimlilik sınıfı (HDR) | F |
| 1000 saatlik enerji tüketimi (SDR) | 21 kWh |
| Güç tüketimi, etkin | 0,5 W |
| Güç tüketimi, kapalı | 0,3 W |
| Güç kaynağı türü | Harici |
| 1000 saatlik enerji tüketimi (SDR) | 21 kWh |
| AMD FreeSync | Evet |
| Bit derinliği | 8 bit |
| Dahili kamera | Hayır |
| DisplayPort çıkış sürümü | 1.2 |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| Düşük mavi ışık teknolojisi | Evet |
| Ekran boyutu | 27 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran parlaklığı (tipik) | 300 cd/m² |
| Ekran şekli | Düz |
| Enerji verimlilik sınıfı (HDR) | F |
| Enerji verimlilik sınıfı (SDR) | E |
| Gömme hoparlörler | Hayır |
| Görüntüleme teknolojisi | LCD |
| Görüntülenebilir boyut, dikey | 33,6 cm |
| Görüntülenebilir boyut, yatay | 59,8 cm |
| Görüntülenen renk sayısı | 16.7 milyon renk |
| Güç kaynağı türü | Harici |
| Güç tüketimi, etkin | 0,5 W |
| Güç tüketimi, kapalı | 0,3 W |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| HDCP | Evet |
| HDMI | Evet |
| HDMI versiyonu | 2.0 |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Kulaklık bağlantısı | 3,5 mm |
| Kulaklık çıkışı | Evet |
| LED arka ışığı | Evet |
| Maksimum yenileme hızı | 200 Hz |
| Marka | DEXIM |
| Mil | Evet |
| NVIDIA G-SYNC | Hayır |
| Panel tipi | IPS |
| Pazar konumlandırması | Oyun |
| Titreşimsiz teknoloji | Evet |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Yerleşik USB yuvası | Hayır |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli | Evet |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.888,16 TL | 8.888,16 TL |
| 2 | 4.444,08 TL | 8.888,16 TL |
| 3 | 2.962,72 TL | 8.888,16 TL |
| 4 | 2.222,04 TL | 8.888,16 TL |
| 5 | 1.777,63 TL | 8.888,16 TL |
| 6 | 1.481,36 TL | 8.888,16 TL |
| 7 | 1.269,74 TL | 8.888,16 TL |
| 8 | 1.111,02 TL | 8.888,16 TL |
| 9 | 987,57 TL | 8.888,16 TL |
| 10 | 888,82 TL | 8.888,16 TL |
| 11 | 808,01 TL | 8.888,16 TL |
| 12 | 740,68 TL | 8.888,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.888,16 TL | 8.888,16 TL |
| 2 | 4.444,08 TL | 8.888,16 TL |
| 3 | 2.962,72 TL | 8.888,16 TL |
| 4 | 2.222,04 TL | 8.888,16 TL |
| 5 | 1.777,63 TL | 8.888,16 TL |
| 6 | 1.481,36 TL | 8.888,16 TL |
| 7 | 1.269,74 TL | 8.888,16 TL |
| 8 | 1.111,02 TL | 8.888,16 TL |
| 9 | 987,57 TL | 8.888,16 TL |
| 10 | 888,82 TL | 8.888,16 TL |
| 11 | 808,01 TL | 8.888,16 TL |
| 12 | 740,68 TL | 8.888,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.888,16 TL | 8.888,16 TL |
| 2 | 4.444,08 TL | 8.888,16 TL |
| 3 | 2.962,72 TL | 8.888,16 TL |
| 4 | 2.222,04 TL | 8.888,16 TL |
| 5 | 1.777,63 TL | 8.888,16 TL |
| 6 | 1.481,36 TL | 8.888,16 TL |
| 7 | 1.269,74 TL | 8.888,16 TL |
| 8 | 1.111,02 TL | 8.888,16 TL |
| 9 | 987,57 TL | 8.888,16 TL |
| 10 | 888,82 TL | 8.888,16 TL |
| 11 | 808,01 TL | 8.888,16 TL |
| 12 | 740,68 TL | 8.888,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.888,16 TL | 8.888,16 TL |
| 2 | 4.444,08 TL | 8.888,16 TL |
| 3 | 2.962,72 TL | 8.888,16 TL |
| 4 | 2.222,04 TL | 8.888,16 TL |
| 5 | 1.777,63 TL | 8.888,16 TL |
| 6 | 1.481,36 TL | 8.888,16 TL |
| 7 | 1.269,74 TL | 8.888,16 TL |
| 8 | 1.111,02 TL | 8.888,16 TL |
| 9 | 987,57 TL | 8.888,16 TL |
| 10 | 888,82 TL | 8.888,16 TL |
| 11 | 808,01 TL | 8.888,16 TL |
| 12 | 740,68 TL | 8.888,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.888,16 TL | 8.888,16 TL |
| 2 | 4.444,08 TL | 8.888,16 TL |
| 3 | 2.962,72 TL | 8.888,16 TL |
| 4 | 2.222,04 TL | 8.888,16 TL |
| 5 | 1.777,63 TL | 8.888,16 TL |
| 6 | 1.481,36 TL | 8.888,16 TL |
| 7 | 1.269,74 TL | 8.888,16 TL |
| 8 | 1.111,02 TL | 8.888,16 TL |
| 9 | 987,57 TL | 8.888,16 TL |
| 10 | 888,82 TL | 8.888,16 TL |
| 11 | 808,01 TL | 8.888,16 TL |
| 12 | 740,68 TL | 8.888,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.888,16 TL | 8.888,16 TL |
| 2 | 4.444,08 TL | 8.888,16 TL |
| 3 | 2.962,72 TL | 8.888,16 TL |
| 4 | 2.222,04 TL | 8.888,16 TL |
| 5 | 1.777,63 TL | 8.888,16 TL |
| 6 | 1.481,36 TL | 8.888,16 TL |
| 7 | 1.269,74 TL | 8.888,16 TL |
| 8 | 1.111,02 TL | 8.888,16 TL |
| 9 | 987,57 TL | 8.888,16 TL |
| 10 | 888,82 TL | 8.888,16 TL |
| 11 | 808,01 TL | 8.888,16 TL |
| 12 | 740,68 TL | 8.888,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.888,16 TL | 8.888,16 TL |
| 2 | 4.444,08 TL | 8.888,16 TL |
| 3 | 2.962,72 TL | 8.888,16 TL |
| 4 | 2.222,04 TL | 8.888,16 TL |
| 5 | 1.777,63 TL | 8.888,16 TL |
| 6 | 1.481,36 TL | 8.888,16 TL |
| 7 | 1.269,74 TL | 8.888,16 TL |
| 8 | 1.111,02 TL | 8.888,16 TL |
| 9 | 987,57 TL | 8.888,16 TL |
| 10 | 888,82 TL | 8.888,16 TL |
| 11 | 808,01 TL | 8.888,16 TL |
| 12 | 740,68 TL | 8.888,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.888,16 TL | 8.888,16 TL |
| 2 | 4.444,08 TL | 8.888,16 TL |
| 3 | 2.962,72 TL | 8.888,16 TL |
| 4 | 2.222,04 TL | 8.888,16 TL |
| 5 | 1.777,63 TL | 8.888,16 TL |
| 6 | 1.481,36 TL | 8.888,16 TL |
| 7 | 1.269,74 TL | 8.888,16 TL |
| 8 | 1.111,02 TL | 8.888,16 TL |
| 9 | 987,57 TL | 8.888,16 TL |
| 10 | 888,82 TL | 8.888,16 TL |
| 11 | 808,01 TL | 8.888,16 TL |
| 12 | 740,68 TL | 8.888,16 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.888,16 TL | 8.888,16 TL |
| 2 | 4.444,08 TL | 8.888,16 TL |
| 3 | 2.962,72 TL | 8.888,16 TL |
| 4 | 2.222,04 TL | 8.888,16 TL |
| 5 | 1.777,63 TL | 8.888,16 TL |
| 6 | 1.481,36 TL | 8.888,16 TL |
| 7 | 1.269,74 TL | 8.888,16 TL |
| 8 | 1.111,02 TL | 8.888,16 TL |
| 9 | 987,57 TL | 8.888,16 TL |
| 10 | 888,82 TL | 8.888,16 TL |
| 11 | 808,01 TL | 8.888,16 TL |
| 12 | 740,68 TL | 8.888,16 TL |










