| Marka | HPE |
| Anahtar tipi | Gözetilmiş |
| Anahtar katmanı | L3 |
| Servis kalitesi (QoS) desteği | Evet |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş sayısı | 12 |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş türü | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kurulu SFP modül sayısı | 0 |
| Kurulu SFP+ modül sayısı | 0 |
| SFP+ modülü yuva sayısı | 2 |
| Konsol girişi | USB |
| Ağ standartı | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| 10G desteği | Evet |
| Bağlantı geçidi aynalama | Evet |
| Akış kontrol desteği | Evet |
| Bağlantı kümeleme | Evet |
| Ağaç protokolü süresi | Evet |
| VLAN desteği | Evet |
| Adres tablosu boyutu | 8192 Kayıt |
| Yönlendirme/geçiş kapasitesi | 68 Gbit/s |
| İşlem hacmi | 45,1 Mpps |
| Gecikme (1 Gbps) | 2,3 µs |
| Gecikme (10 Gbps) | 2,6 µs |
| Jumbo Frames desteği | Evet |
| Paket ara belleği | 12,38 MB |
| DHCP özellikleri | DHCP client |
| Bağlantı kontrol listesi (ACL) | Evet |
| IGMP aramak | Evet |
| Yetkilendirme | MAC tabanlı kimlik doğrulama |
| Kimlik denetleme türü | RADIUS, TACACS+ |
| Multicast desteği | Evet |
| Raf montajı | Evet |
| İstiflenebilir | Evet |
| Form faktörü | 1U |
| Ürün rengi | Siyah |
| Dahili işlemci | Evet |
| İşlemci | ARM Cortex-A9 |
| İşlemci frekansı | 1016 MHz |
| Hafıza tipi | DDR3-SDRAM |
| Dahili hafıza | 4096 MB |
| Flash bellek | 16 MB |
| Güç kaynağı | AC |
| Güç kaynağı dahil | Evet |
| AC girdi voltajı | 200 - 240 V |
| AC girdi frekansı | 50 - 60 Hz |
| Güç tüketimi (maksimum) | 21,9 W |
| Güç tüketim notu | Max. Power (w/o PoE): 21.9W Max. Power (w/ PoE): 170W |
| Ethernet üzerinden güç desteği (PoE) | Evet |
| Ethernet bütçesi üzerindeki toplam güç | 139 W |
| 10G desteği | Evet |
| AC girdi frekansı | 50 - 60 Hz |
| AC girdi voltajı | 200 - 240 V |
| Adres tablosu boyutu | 8192 Kayıt |
| Ağ standartı | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| Ağaç protokolü süresi | Evet |
| Akış kontrol desteği | Evet |
| Anahtar katmanı | L3 |
| Anahtar tipi | Gözetilmiş |
| Bağlantı geçidi aynalama | Evet |
| Bağlantı kontrol listesi (ACL) | Evet |
| Bağlantı kümeleme | Evet |
| Dahili hafıza | 4096 MB |
| Dahili işlemci | Evet |
| DHCP özellikleri | DHCP client |
| Ethernet bütçesi üzerindeki toplam güç | 139 W |
| Ethernet üzerinden güç desteği (PoE) | Evet |
| Flash bellek | 16 MB |
| Form faktörü | 1U |
| Gecikme (1 Gbps) | 2,3 µs |
| Gecikme (10 Gbps) | 2,6 µs |
| Güç kaynağı | AC |
| Güç kaynağı dahil | Evet |
| Güç tüketim notu | Max. Power (w/o PoE): 21.9W Max. Power (w/ PoE): 170W |
| Güç tüketimi (maksimum) | 21,9 W |
| Hafıza tipi | DDR3-SDRAM |
| IGMP aramak | Evet |
| İşlem hacmi | 45,1 Mpps |
| İşlemci | ARM Cortex-A9 |
| İşlemci frekansı | 1016 MHz |
| İstiflenebilir | Evet |
| Jumbo Frames desteği | Evet |
| Kimlik denetleme türü | RADIUS, TACACS+ |
| Konsol girişi | USB |
| Marka | HPE |
| Multicast desteği | Evet |
| Paket ara belleği | 12,38 MB |
| Raf montajı | Evet |
| Servis kalitesi (QoS) desteği | Evet |
| SFP+ modülü yuva sayısı | 2 |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş sayısı | 12 |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş türü | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ürün rengi | Siyah |
| VLAN desteği | Evet |
| Yetkilendirme | MAC tabanlı kimlik doğrulama |
| Yönlendirme/geçiş kapasitesi | 68 Gbit/s |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 125.630,07 TL | 125.630,07 TL |
| 2 | 62.815,04 TL | 125.630,07 TL |
| 3 | 41.876,69 TL | 125.630,07 TL |
| 4 | 31.407,52 TL | 125.630,07 TL |
| 5 | 25.126,01 TL | 125.630,07 TL |
| 6 | 20.938,35 TL | 125.630,07 TL |
| 7 | 17.947,15 TL | 125.630,07 TL |
| 8 | 15.703,76 TL | 125.630,07 TL |
| 9 | 13.958,90 TL | 125.630,07 TL |
| 10 | 12.563,01 TL | 125.630,07 TL |
| 11 | 11.420,92 TL | 125.630,07 TL |
| 12 | 10.469,17 TL | 125.630,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 125.630,07 TL | 125.630,07 TL |
| 2 | 62.815,04 TL | 125.630,07 TL |
| 3 | 41.876,69 TL | 125.630,07 TL |
| 4 | 31.407,52 TL | 125.630,07 TL |
| 5 | 25.126,01 TL | 125.630,07 TL |
| 6 | 20.938,35 TL | 125.630,07 TL |
| 7 | 17.947,15 TL | 125.630,07 TL |
| 8 | 15.703,76 TL | 125.630,07 TL |
| 9 | 13.958,90 TL | 125.630,07 TL |
| 10 | 12.563,01 TL | 125.630,07 TL |
| 11 | 11.420,92 TL | 125.630,07 TL |
| 12 | 10.469,17 TL | 125.630,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 125.630,07 TL | 125.630,07 TL |
| 2 | 62.815,04 TL | 125.630,07 TL |
| 3 | 41.876,69 TL | 125.630,07 TL |
| 4 | 31.407,52 TL | 125.630,07 TL |
| 5 | 25.126,01 TL | 125.630,07 TL |
| 6 | 20.938,35 TL | 125.630,07 TL |
| 7 | 17.947,15 TL | 125.630,07 TL |
| 8 | 15.703,76 TL | 125.630,07 TL |
| 9 | 13.958,90 TL | 125.630,07 TL |
| 10 | 12.563,01 TL | 125.630,07 TL |
| 11 | 11.420,92 TL | 125.630,07 TL |
| 12 | 10.469,17 TL | 125.630,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 125.630,07 TL | 125.630,07 TL |
| 2 | 62.815,04 TL | 125.630,07 TL |
| 3 | 41.876,69 TL | 125.630,07 TL |
| 4 | 31.407,52 TL | 125.630,07 TL |
| 5 | 25.126,01 TL | 125.630,07 TL |
| 6 | 20.938,35 TL | 125.630,07 TL |
| 7 | 17.947,15 TL | 125.630,07 TL |
| 8 | 15.703,76 TL | 125.630,07 TL |
| 9 | 13.958,90 TL | 125.630,07 TL |
| 10 | 12.563,01 TL | 125.630,07 TL |
| 11 | 11.420,92 TL | 125.630,07 TL |
| 12 | 10.469,17 TL | 125.630,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 125.630,07 TL | 125.630,07 TL |
| 2 | 62.815,04 TL | 125.630,07 TL |
| 3 | 41.876,69 TL | 125.630,07 TL |
| 4 | 31.407,52 TL | 125.630,07 TL |
| 5 | 25.126,01 TL | 125.630,07 TL |
| 6 | 20.938,35 TL | 125.630,07 TL |
| 7 | 17.947,15 TL | 125.630,07 TL |
| 8 | 15.703,76 TL | 125.630,07 TL |
| 9 | 13.958,90 TL | 125.630,07 TL |
| 10 | 12.563,01 TL | 125.630,07 TL |
| 11 | 11.420,92 TL | 125.630,07 TL |
| 12 | 10.469,17 TL | 125.630,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 125.630,07 TL | 125.630,07 TL |
| 2 | 62.815,04 TL | 125.630,07 TL |
| 3 | 41.876,69 TL | 125.630,07 TL |
| 4 | 31.407,52 TL | 125.630,07 TL |
| 5 | 25.126,01 TL | 125.630,07 TL |
| 6 | 20.938,35 TL | 125.630,07 TL |
| 7 | 17.947,15 TL | 125.630,07 TL |
| 8 | 15.703,76 TL | 125.630,07 TL |
| 9 | 13.958,90 TL | 125.630,07 TL |
| 10 | 12.563,01 TL | 125.630,07 TL |
| 11 | 11.420,92 TL | 125.630,07 TL |
| 12 | 10.469,17 TL | 125.630,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 125.630,07 TL | 125.630,07 TL |
| 2 | 62.815,04 TL | 125.630,07 TL |
| 3 | 41.876,69 TL | 125.630,07 TL |
| 4 | 31.407,52 TL | 125.630,07 TL |
| 5 | 25.126,01 TL | 125.630,07 TL |
| 6 | 20.938,35 TL | 125.630,07 TL |
| 7 | 17.947,15 TL | 125.630,07 TL |
| 8 | 15.703,76 TL | 125.630,07 TL |
| 9 | 13.958,90 TL | 125.630,07 TL |
| 10 | 12.563,01 TL | 125.630,07 TL |
| 11 | 11.420,92 TL | 125.630,07 TL |
| 12 | 10.469,17 TL | 125.630,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 125.630,07 TL | 125.630,07 TL |
| 2 | 62.815,04 TL | 125.630,07 TL |
| 3 | 41.876,69 TL | 125.630,07 TL |
| 4 | 31.407,52 TL | 125.630,07 TL |
| 5 | 25.126,01 TL | 125.630,07 TL |
| 6 | 20.938,35 TL | 125.630,07 TL |
| 7 | 17.947,15 TL | 125.630,07 TL |
| 8 | 15.703,76 TL | 125.630,07 TL |
| 9 | 13.958,90 TL | 125.630,07 TL |
| 10 | 12.563,01 TL | 125.630,07 TL |
| 11 | 11.420,92 TL | 125.630,07 TL |
| 12 | 10.469,17 TL | 125.630,07 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 125.630,07 TL | 125.630,07 TL |
| 2 | 62.815,04 TL | 125.630,07 TL |
| 3 | 41.876,69 TL | 125.630,07 TL |
| 4 | 31.407,52 TL | 125.630,07 TL |
| 5 | 25.126,01 TL | 125.630,07 TL |
| 6 | 20.938,35 TL | 125.630,07 TL |
| 7 | 17.947,15 TL | 125.630,07 TL |
| 8 | 15.703,76 TL | 125.630,07 TL |
| 9 | 13.958,90 TL | 125.630,07 TL |
| 10 | 12.563,01 TL | 125.630,07 TL |
| 11 | 11.420,92 TL | 125.630,07 TL |
| 12 | 10.469,17 TL | 125.630,07 TL |





















