| Marka | HPE |
| Anahtar tipi | Gözetilmiş |
| Anahtar katmanı | L3 |
| Servis kalitesi (QoS) desteği | Evet |
| Web-tabanlı yönetim | Evet |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş sayısı | 8 |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş türü | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kurulu SFP modül sayısı | 0 |
| Kurulu SFP+ modül sayısı | 0 |
| SFP+ modülü yuva sayısı | 2 |
| Konsol girişi | RJ-45 |
| Ağ standartı | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| 10G desteği | Evet |
| Bakır ethernet kablolama teknolojisi | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Tam iki taraflı baskı | Evet |
| IP dolaşma | Evet |
| Rota girdileri | 10000 |
| Akış kontrol desteği | Evet |
| Bağlantı kümeleme | Evet |
| Hız limitleme | Evet |
| Auto MDI/MDI-X | Evet |
| Ağaç protokolü süresi | Evet |
| Oto hissetme | Evet |
| VLAN desteği | Evet |
| Adres tablosu boyutu | 32768 Kayıt |
| Yönlendirme/geçiş kapasitesi | 56 Gbit/s |
| İşlem hacmi | 41,7 Mpps |
| Gecikme (1 Gbps) | 3,8 µs |
| Gecikme (10 Gbps) | 1,6 µs |
| Jumbo Frames desteği | Evet |
| DHCP özellikleri | DHCP server |
| Bağlantı kontrol listesi (ACL) | Evet |
| IGMP aramak | Evet |
| SSH/SSL desteği | Evet |
| Multicast desteği | Evet |
| Raf montajı | Evet |
| İstiflenebilir | Evet |
| Form faktörü | 1U |
| Ürün rengi | Gri |
| Dahili işlemci | Evet |
| İşlemci | ARM Cortex-A9 |
| İşlemci frekansı | 1016 MHz |
| Hafıza tipi | DDR3-SDRAM |
| Dahili hafıza | 1024 MB |
| Güç kaynağı dahil | Evet |
| AC girdi voltajı | 100 - 240 V |
| AC girdi frekansı | 50 - 60 Hz |
| Güç tüketimi | 155 W |
| 10G desteği | Evet |
| AC girdi frekansı | 50 - 60 Hz |
| AC girdi voltajı | 100 - 240 V |
| Adres tablosu boyutu | 32768 Kayıt |
| Ağ standartı | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Ağaç protokolü süresi | Evet |
| Akış kontrol desteği | Evet |
| Anahtar katmanı | L3 |
| Anahtar tipi | Gözetilmiş |
| Auto MDI/MDI-X | Evet |
| Bağlantı kontrol listesi (ACL) | Evet |
| Bağlantı kümeleme | Evet |
| Bakır ethernet kablolama teknolojisi | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Dahili hafıza | 1024 MB |
| Dahili işlemci | Evet |
| DHCP özellikleri | DHCP server |
| Form faktörü | 1U |
| Gecikme (1 Gbps) | 3,8 µs |
| Gecikme (10 Gbps) | 1,6 µs |
| Güç kaynağı dahil | Evet |
| Güç tüketimi | 155 W |
| Hafıza tipi | DDR3-SDRAM |
| Hız limitleme | Evet |
| IGMP aramak | Evet |
| IP dolaşma | Evet |
| İşlem hacmi | 41,7 Mpps |
| İşlemci | ARM Cortex-A9 |
| İşlemci frekansı | 1016 MHz |
| İstiflenebilir | Evet |
| Jumbo Frames desteği | Evet |
| Konsol girişi | RJ-45 |
| Marka | HPE |
| Multicast desteği | Evet |
| Oto hissetme | Evet |
| Raf montajı | Evet |
| Rota girdileri | 10000 |
| Servis kalitesi (QoS) desteği | Evet |
| SFP+ modülü yuva sayısı | 2 |
| SSH/SSL desteği | Evet |
| Tam iki taraflı baskı | Evet |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş sayısı | 8 |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş türü | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ürün rengi | Gri |
| VLAN desteği | Evet |
| Web-tabanlı yönetim | Evet |
| Yönlendirme/geçiş kapasitesi | 56 Gbit/s |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 155.329,22 TL | 155.329,22 TL |
| 2 | 77.664,61 TL | 155.329,22 TL |
| 3 | 51.776,41 TL | 155.329,22 TL |
| 4 | 38.832,30 TL | 155.329,22 TL |
| 5 | 31.065,84 TL | 155.329,22 TL |
| 6 | 25.888,20 TL | 155.329,22 TL |
| 7 | 22.189,89 TL | 155.329,22 TL |
| 8 | 19.416,15 TL | 155.329,22 TL |
| 9 | 17.258,80 TL | 155.329,22 TL |
| 10 | 15.532,92 TL | 155.329,22 TL |
| 11 | 14.120,84 TL | 155.329,22 TL |
| 12 | 12.944,10 TL | 155.329,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 155.329,22 TL | 155.329,22 TL |
| 2 | 77.664,61 TL | 155.329,22 TL |
| 3 | 51.776,41 TL | 155.329,22 TL |
| 4 | 38.832,30 TL | 155.329,22 TL |
| 5 | 31.065,84 TL | 155.329,22 TL |
| 6 | 25.888,20 TL | 155.329,22 TL |
| 7 | 22.189,89 TL | 155.329,22 TL |
| 8 | 19.416,15 TL | 155.329,22 TL |
| 9 | 17.258,80 TL | 155.329,22 TL |
| 10 | 15.532,92 TL | 155.329,22 TL |
| 11 | 14.120,84 TL | 155.329,22 TL |
| 12 | 12.944,10 TL | 155.329,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 155.329,22 TL | 155.329,22 TL |
| 2 | 77.664,61 TL | 155.329,22 TL |
| 3 | 51.776,41 TL | 155.329,22 TL |
| 4 | 38.832,30 TL | 155.329,22 TL |
| 5 | 31.065,84 TL | 155.329,22 TL |
| 6 | 25.888,20 TL | 155.329,22 TL |
| 7 | 22.189,89 TL | 155.329,22 TL |
| 8 | 19.416,15 TL | 155.329,22 TL |
| 9 | 17.258,80 TL | 155.329,22 TL |
| 10 | 15.532,92 TL | 155.329,22 TL |
| 11 | 14.120,84 TL | 155.329,22 TL |
| 12 | 12.944,10 TL | 155.329,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 155.329,22 TL | 155.329,22 TL |
| 2 | 77.664,61 TL | 155.329,22 TL |
| 3 | 51.776,41 TL | 155.329,22 TL |
| 4 | 38.832,30 TL | 155.329,22 TL |
| 5 | 31.065,84 TL | 155.329,22 TL |
| 6 | 25.888,20 TL | 155.329,22 TL |
| 7 | 22.189,89 TL | 155.329,22 TL |
| 8 | 19.416,15 TL | 155.329,22 TL |
| 9 | 17.258,80 TL | 155.329,22 TL |
| 10 | 15.532,92 TL | 155.329,22 TL |
| 11 | 14.120,84 TL | 155.329,22 TL |
| 12 | 12.944,10 TL | 155.329,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 155.329,22 TL | 155.329,22 TL |
| 2 | 77.664,61 TL | 155.329,22 TL |
| 3 | 51.776,41 TL | 155.329,22 TL |
| 4 | 38.832,30 TL | 155.329,22 TL |
| 5 | 31.065,84 TL | 155.329,22 TL |
| 6 | 25.888,20 TL | 155.329,22 TL |
| 7 | 22.189,89 TL | 155.329,22 TL |
| 8 | 19.416,15 TL | 155.329,22 TL |
| 9 | 17.258,80 TL | 155.329,22 TL |
| 10 | 15.532,92 TL | 155.329,22 TL |
| 11 | 14.120,84 TL | 155.329,22 TL |
| 12 | 12.944,10 TL | 155.329,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 155.329,22 TL | 155.329,22 TL |
| 2 | 77.664,61 TL | 155.329,22 TL |
| 3 | 51.776,41 TL | 155.329,22 TL |
| 4 | 38.832,30 TL | 155.329,22 TL |
| 5 | 31.065,84 TL | 155.329,22 TL |
| 6 | 25.888,20 TL | 155.329,22 TL |
| 7 | 22.189,89 TL | 155.329,22 TL |
| 8 | 19.416,15 TL | 155.329,22 TL |
| 9 | 17.258,80 TL | 155.329,22 TL |
| 10 | 15.532,92 TL | 155.329,22 TL |
| 11 | 14.120,84 TL | 155.329,22 TL |
| 12 | 12.944,10 TL | 155.329,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 155.329,22 TL | 155.329,22 TL |
| 2 | 77.664,61 TL | 155.329,22 TL |
| 3 | 51.776,41 TL | 155.329,22 TL |
| 4 | 38.832,30 TL | 155.329,22 TL |
| 5 | 31.065,84 TL | 155.329,22 TL |
| 6 | 25.888,20 TL | 155.329,22 TL |
| 7 | 22.189,89 TL | 155.329,22 TL |
| 8 | 19.416,15 TL | 155.329,22 TL |
| 9 | 17.258,80 TL | 155.329,22 TL |
| 10 | 15.532,92 TL | 155.329,22 TL |
| 11 | 14.120,84 TL | 155.329,22 TL |
| 12 | 12.944,10 TL | 155.329,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 155.329,22 TL | 155.329,22 TL |
| 2 | 77.664,61 TL | 155.329,22 TL |
| 3 | 51.776,41 TL | 155.329,22 TL |
| 4 | 38.832,30 TL | 155.329,22 TL |
| 5 | 31.065,84 TL | 155.329,22 TL |
| 6 | 25.888,20 TL | 155.329,22 TL |
| 7 | 22.189,89 TL | 155.329,22 TL |
| 8 | 19.416,15 TL | 155.329,22 TL |
| 9 | 17.258,80 TL | 155.329,22 TL |
| 10 | 15.532,92 TL | 155.329,22 TL |
| 11 | 14.120,84 TL | 155.329,22 TL |
| 12 | 12.944,10 TL | 155.329,22 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 155.329,22 TL | 155.329,22 TL |
| 2 | 77.664,61 TL | 155.329,22 TL |
| 3 | 51.776,41 TL | 155.329,22 TL |
| 4 | 38.832,30 TL | 155.329,22 TL |
| 5 | 31.065,84 TL | 155.329,22 TL |
| 6 | 25.888,20 TL | 155.329,22 TL |
| 7 | 22.189,89 TL | 155.329,22 TL |
| 8 | 19.416,15 TL | 155.329,22 TL |
| 9 | 17.258,80 TL | 155.329,22 TL |
| 10 | 15.532,92 TL | 155.329,22 TL |
| 11 | 14.120,84 TL | 155.329,22 TL |
| 12 | 12.944,10 TL | 155.329,22 TL |





















