| Marka | TELTONIKA |
| Anahtar tipi | Yönetilmeyen |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş sayısı | 8 |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş türü | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kurulu SFP modül sayısı | 2 |
| Kurulu SFP+ modül sayısı | 0 |
| Ağ standartı | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G desteği | Hayır |
| Auto MDI/MDI-X | Evet |
| Otomatik müzakere | Evet |
| Adres tablosu boyutu | 2048 Kayıt |
| Yönlendirme/geçiş kapasitesi | 20 Gbit/s |
| Jumbo Frames desteği | Evet |
| Jumbo çerçeveler | 9216 |
| Paket ara belleği | 128 MB |
| Raf montajı | Hayır |
| İstiflenebilir | Hayır |
| Ürün rengi | Alüminyum |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum |
| İletişim LED göstergeleri | LAN, Güç, durum |
| Uluslar arası koruma kodu | IP30 |
| Duvara monte | Evet |
| DIN ray monteleme | Evet |
| Güç kaynağı | DC |
| Güç kaynağı dahil | Hayır |
| DC girdi voltajı | 7 - 57 V |
| Güç tüketimi | 1,03 W |
| Güç tüketimi (maksimum) | 3,71 W |
| Ethernet üzerinden güç desteği (PoE) | Hayır |
| Çalışma ısısı aralığı | -40 - 75 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| Genişlik | 132 mm |
| Derinlik | 95,1 mm |
| Yükseklik | 44,2 mm |
| Ağırlık | 500 g |
| 10G desteği | Hayır |
| Adres tablosu boyutu | 2048 Kayıt |
| Ağ standartı | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Ağırlık | 500 g |
| Anahtar tipi | Yönetilmeyen |
| Auto MDI/MDI-X | Evet |
| Çalışma ısısı aralığı | -40 - 75 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 10 - 90% |
| DC girdi voltajı | 7 - 57 V |
| Derinlik | 95,1 mm |
| DIN ray monteleme | Evet |
| Duvara monte | Evet |
| Ethernet üzerinden güç desteği (PoE) | Hayır |
| Genişlik | 132 mm |
| Güç kaynağı | DC |
| Güç kaynağı dahil | Hayır |
| Güç tüketimi | 1,03 W |
| Güç tüketimi (maksimum) | 3,71 W |
| İletişim LED göstergeleri | LAN, Güç, durum |
| İstiflenebilir | Hayır |
| Jumbo çerçeveler | 9216 |
| Jumbo Frames desteği | Evet |
| Kurulu SFP modül sayısı | 2 |
| Marka | TELTONIKA |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum |
| Otomatik müzakere | Evet |
| Paket ara belleği | 128 MB |
| Raf montajı | Hayır |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş sayısı | 8 |
| Temel açma kapama RJ-45 Ethernet giriş türü | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Uluslar arası koruma kodu | IP30 |
| Ürün rengi | Alüminyum |
| Yönlendirme/geçiş kapasitesi | 20 Gbit/s |
| Yükseklik | 44,2 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.477,66 TL | 8.477,66 TL |
| 2 | 4.238,83 TL | 8.477,66 TL |
| 3 | 2.825,89 TL | 8.477,66 TL |
| 4 | 2.119,42 TL | 8.477,66 TL |
| 5 | 1.695,53 TL | 8.477,66 TL |
| 6 | 1.412,94 TL | 8.477,66 TL |
| 7 | 1.211,09 TL | 8.477,66 TL |
| 8 | 1.059,71 TL | 8.477,66 TL |
| 9 | 941,96 TL | 8.477,66 TL |
| 10 | 847,77 TL | 8.477,66 TL |
| 11 | 770,70 TL | 8.477,66 TL |
| 12 | 706,47 TL | 8.477,66 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.477,66 TL | 8.477,66 TL |
| 2 | 4.238,83 TL | 8.477,66 TL |
| 3 | 2.825,89 TL | 8.477,66 TL |
| 4 | 2.119,42 TL | 8.477,66 TL |
| 5 | 1.695,53 TL | 8.477,66 TL |
| 6 | 1.412,94 TL | 8.477,66 TL |
| 7 | 1.211,09 TL | 8.477,66 TL |
| 8 | 1.059,71 TL | 8.477,66 TL |
| 9 | 941,96 TL | 8.477,66 TL |
| 10 | 847,77 TL | 8.477,66 TL |
| 11 | 770,70 TL | 8.477,66 TL |
| 12 | 706,47 TL | 8.477,66 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.477,66 TL | 8.477,66 TL |
| 2 | 4.238,83 TL | 8.477,66 TL |
| 3 | 2.825,89 TL | 8.477,66 TL |
| 4 | 2.119,42 TL | 8.477,66 TL |
| 5 | 1.695,53 TL | 8.477,66 TL |
| 6 | 1.412,94 TL | 8.477,66 TL |
| 7 | 1.211,09 TL | 8.477,66 TL |
| 8 | 1.059,71 TL | 8.477,66 TL |
| 9 | 941,96 TL | 8.477,66 TL |
| 10 | 847,77 TL | 8.477,66 TL |
| 11 | 770,70 TL | 8.477,66 TL |
| 12 | 706,47 TL | 8.477,66 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.477,66 TL | 8.477,66 TL |
| 2 | 4.238,83 TL | 8.477,66 TL |
| 3 | 2.825,89 TL | 8.477,66 TL |
| 4 | 2.119,42 TL | 8.477,66 TL |
| 5 | 1.695,53 TL | 8.477,66 TL |
| 6 | 1.412,94 TL | 8.477,66 TL |
| 7 | 1.211,09 TL | 8.477,66 TL |
| 8 | 1.059,71 TL | 8.477,66 TL |
| 9 | 941,96 TL | 8.477,66 TL |
| 10 | 847,77 TL | 8.477,66 TL |
| 11 | 770,70 TL | 8.477,66 TL |
| 12 | 706,47 TL | 8.477,66 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.477,66 TL | 8.477,66 TL |
| 2 | 4.238,83 TL | 8.477,66 TL |
| 3 | 2.825,89 TL | 8.477,66 TL |
| 4 | 2.119,42 TL | 8.477,66 TL |
| 5 | 1.695,53 TL | 8.477,66 TL |
| 6 | 1.412,94 TL | 8.477,66 TL |
| 7 | 1.211,09 TL | 8.477,66 TL |
| 8 | 1.059,71 TL | 8.477,66 TL |
| 9 | 941,96 TL | 8.477,66 TL |
| 10 | 847,77 TL | 8.477,66 TL |
| 11 | 770,70 TL | 8.477,66 TL |
| 12 | 706,47 TL | 8.477,66 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.477,66 TL | 8.477,66 TL |
| 2 | 4.238,83 TL | 8.477,66 TL |
| 3 | 2.825,89 TL | 8.477,66 TL |
| 4 | 2.119,42 TL | 8.477,66 TL |
| 5 | 1.695,53 TL | 8.477,66 TL |
| 6 | 1.412,94 TL | 8.477,66 TL |
| 7 | 1.211,09 TL | 8.477,66 TL |
| 8 | 1.059,71 TL | 8.477,66 TL |
| 9 | 941,96 TL | 8.477,66 TL |
| 10 | 847,77 TL | 8.477,66 TL |
| 11 | 770,70 TL | 8.477,66 TL |
| 12 | 706,47 TL | 8.477,66 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.477,66 TL | 8.477,66 TL |
| 2 | 4.238,83 TL | 8.477,66 TL |
| 3 | 2.825,89 TL | 8.477,66 TL |
| 4 | 2.119,42 TL | 8.477,66 TL |
| 5 | 1.695,53 TL | 8.477,66 TL |
| 6 | 1.412,94 TL | 8.477,66 TL |
| 7 | 1.211,09 TL | 8.477,66 TL |
| 8 | 1.059,71 TL | 8.477,66 TL |
| 9 | 941,96 TL | 8.477,66 TL |
| 10 | 847,77 TL | 8.477,66 TL |
| 11 | 770,70 TL | 8.477,66 TL |
| 12 | 706,47 TL | 8.477,66 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.477,66 TL | 8.477,66 TL |
| 2 | 4.238,83 TL | 8.477,66 TL |
| 3 | 2.825,89 TL | 8.477,66 TL |
| 4 | 2.119,42 TL | 8.477,66 TL |
| 5 | 1.695,53 TL | 8.477,66 TL |
| 6 | 1.412,94 TL | 8.477,66 TL |
| 7 | 1.211,09 TL | 8.477,66 TL |
| 8 | 1.059,71 TL | 8.477,66 TL |
| 9 | 941,96 TL | 8.477,66 TL |
| 10 | 847,77 TL | 8.477,66 TL |
| 11 | 770,70 TL | 8.477,66 TL |
| 12 | 706,47 TL | 8.477,66 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 8.477,66 TL | 8.477,66 TL |
| 2 | 4.238,83 TL | 8.477,66 TL |
| 3 | 2.825,89 TL | 8.477,66 TL |
| 4 | 2.119,42 TL | 8.477,66 TL |
| 5 | 1.695,53 TL | 8.477,66 TL |
| 6 | 1.412,94 TL | 8.477,66 TL |
| 7 | 1.211,09 TL | 8.477,66 TL |
| 8 | 1.059,71 TL | 8.477,66 TL |
| 9 | 941,96 TL | 8.477,66 TL |
| 10 | 847,77 TL | 8.477,66 TL |
| 11 | 770,70 TL | 8.477,66 TL |
| 12 | 706,47 TL | 8.477,66 TL |





















