| Marka | HPE |
| RAM | 32 GB |
| Bellek düzeni (modüller x boyut) | 1 x 32 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5 |
| Hafıza veri aktarım hızı | 4800 MT/s |
| Bileşen | PC / sunucu |
| Hafıza şekli faktörü | 288-pin DIMM |
| ECC | Evet |
| CAS latens | 40 |
| Hafıza frekans hızı | 4800 MHz |
| Geçici bellek tipi | Registered (buffered) |
| Hafıza sıralama | 2 |
| Hafıza voltajı | 1.1 V |
| Desteklenen ürünler | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Genişlik | 88,9 mm |
| Derinlik | 190,5 mm |
| Yükseklik | 19,1 mm |
| Ağırlık | 40 g |
| Ağırlık (imperiyal) | 0,0440 kg (0.0970 lbs) |
| Açıklama Diğer | - |
| Açıklama Diğer | - |
| Ağırlık | 40 g |
| Ağırlık (imperiyal) | 0,0440 kg (0.0970 lbs) |
| Bellek düzeni (modüller x boyut) | 1 x 32 GB |
| Bileşen | PC / sunucu |
| CAS latens | 40 |
| Dahili hafıza tipi | DDR5 |
| Derinlik | 190,5 mm |
| Desteklenen ürünler | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| ECC | Evet |
| Geçici bellek tipi | Registered (buffered) |
| Genişlik | 88,9 mm |
| Hafıza frekans hızı | 4800 MHz |
| Hafıza şekli faktörü | 288-pin DIMM |
| Hafıza sıralama | 2 |
| Hafıza veri aktarım hızı | 4800 MT/s |
| Hafıza voltajı | 1.1 V |
| Marka | HPE |
| RAM | 32 GB |
| Yükseklik | 19,1 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 346.042,17 TL | 346.042,17 TL |
| 2 | 173.021,08 TL | 346.042,17 TL |
| 3 | 115.347,39 TL | 346.042,17 TL |
| 4 | 86.510,54 TL | 346.042,17 TL |
| 5 | 69.208,43 TL | 346.042,17 TL |
| 6 | 57.673,69 TL | 346.042,17 TL |
| 7 | 49.434,60 TL | 346.042,17 TL |
| 8 | 43.255,27 TL | 346.042,17 TL |
| 9 | 38.449,13 TL | 346.042,17 TL |
| 10 | 34.604,22 TL | 346.042,17 TL |
| 11 | 31.458,38 TL | 346.042,17 TL |
| 12 | 28.836,85 TL | 346.042,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 346.042,17 TL | 346.042,17 TL |
| 2 | 173.021,08 TL | 346.042,17 TL |
| 3 | 115.347,39 TL | 346.042,17 TL |
| 4 | 86.510,54 TL | 346.042,17 TL |
| 5 | 69.208,43 TL | 346.042,17 TL |
| 6 | 57.673,69 TL | 346.042,17 TL |
| 7 | 49.434,60 TL | 346.042,17 TL |
| 8 | 43.255,27 TL | 346.042,17 TL |
| 9 | 38.449,13 TL | 346.042,17 TL |
| 10 | 34.604,22 TL | 346.042,17 TL |
| 11 | 31.458,38 TL | 346.042,17 TL |
| 12 | 28.836,85 TL | 346.042,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 346.042,17 TL | 346.042,17 TL |
| 2 | 173.021,08 TL | 346.042,17 TL |
| 3 | 115.347,39 TL | 346.042,17 TL |
| 4 | 86.510,54 TL | 346.042,17 TL |
| 5 | 69.208,43 TL | 346.042,17 TL |
| 6 | 57.673,69 TL | 346.042,17 TL |
| 7 | 49.434,60 TL | 346.042,17 TL |
| 8 | 43.255,27 TL | 346.042,17 TL |
| 9 | 38.449,13 TL | 346.042,17 TL |
| 10 | 34.604,22 TL | 346.042,17 TL |
| 11 | 31.458,38 TL | 346.042,17 TL |
| 12 | 28.836,85 TL | 346.042,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 346.042,17 TL | 346.042,17 TL |
| 2 | 173.021,08 TL | 346.042,17 TL |
| 3 | 115.347,39 TL | 346.042,17 TL |
| 4 | 86.510,54 TL | 346.042,17 TL |
| 5 | 69.208,43 TL | 346.042,17 TL |
| 6 | 57.673,69 TL | 346.042,17 TL |
| 7 | 49.434,60 TL | 346.042,17 TL |
| 8 | 43.255,27 TL | 346.042,17 TL |
| 9 | 38.449,13 TL | 346.042,17 TL |
| 10 | 34.604,22 TL | 346.042,17 TL |
| 11 | 31.458,38 TL | 346.042,17 TL |
| 12 | 28.836,85 TL | 346.042,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 346.042,17 TL | 346.042,17 TL |
| 2 | 173.021,08 TL | 346.042,17 TL |
| 3 | 115.347,39 TL | 346.042,17 TL |
| 4 | 86.510,54 TL | 346.042,17 TL |
| 5 | 69.208,43 TL | 346.042,17 TL |
| 6 | 57.673,69 TL | 346.042,17 TL |
| 7 | 49.434,60 TL | 346.042,17 TL |
| 8 | 43.255,27 TL | 346.042,17 TL |
| 9 | 38.449,13 TL | 346.042,17 TL |
| 10 | 34.604,22 TL | 346.042,17 TL |
| 11 | 31.458,38 TL | 346.042,17 TL |
| 12 | 28.836,85 TL | 346.042,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 346.042,17 TL | 346.042,17 TL |
| 2 | 173.021,08 TL | 346.042,17 TL |
| 3 | 115.347,39 TL | 346.042,17 TL |
| 4 | 86.510,54 TL | 346.042,17 TL |
| 5 | 69.208,43 TL | 346.042,17 TL |
| 6 | 57.673,69 TL | 346.042,17 TL |
| 7 | 49.434,60 TL | 346.042,17 TL |
| 8 | 43.255,27 TL | 346.042,17 TL |
| 9 | 38.449,13 TL | 346.042,17 TL |
| 10 | 34.604,22 TL | 346.042,17 TL |
| 11 | 31.458,38 TL | 346.042,17 TL |
| 12 | 28.836,85 TL | 346.042,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 346.042,17 TL | 346.042,17 TL |
| 2 | 173.021,08 TL | 346.042,17 TL |
| 3 | 115.347,39 TL | 346.042,17 TL |
| 4 | 86.510,54 TL | 346.042,17 TL |
| 5 | 69.208,43 TL | 346.042,17 TL |
| 6 | 57.673,69 TL | 346.042,17 TL |
| 7 | 49.434,60 TL | 346.042,17 TL |
| 8 | 43.255,27 TL | 346.042,17 TL |
| 9 | 38.449,13 TL | 346.042,17 TL |
| 10 | 34.604,22 TL | 346.042,17 TL |
| 11 | 31.458,38 TL | 346.042,17 TL |
| 12 | 28.836,85 TL | 346.042,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 346.042,17 TL | 346.042,17 TL |
| 2 | 173.021,08 TL | 346.042,17 TL |
| 3 | 115.347,39 TL | 346.042,17 TL |
| 4 | 86.510,54 TL | 346.042,17 TL |
| 5 | 69.208,43 TL | 346.042,17 TL |
| 6 | 57.673,69 TL | 346.042,17 TL |
| 7 | 49.434,60 TL | 346.042,17 TL |
| 8 | 43.255,27 TL | 346.042,17 TL |
| 9 | 38.449,13 TL | 346.042,17 TL |
| 10 | 34.604,22 TL | 346.042,17 TL |
| 11 | 31.458,38 TL | 346.042,17 TL |
| 12 | 28.836,85 TL | 346.042,17 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 346.042,17 TL | 346.042,17 TL |
| 2 | 173.021,08 TL | 346.042,17 TL |
| 3 | 115.347,39 TL | 346.042,17 TL |
| 4 | 86.510,54 TL | 346.042,17 TL |
| 5 | 69.208,43 TL | 346.042,17 TL |
| 6 | 57.673,69 TL | 346.042,17 TL |
| 7 | 49.434,60 TL | 346.042,17 TL |
| 8 | 43.255,27 TL | 346.042,17 TL |
| 9 | 38.449,13 TL | 346.042,17 TL |
| 10 | 34.604,22 TL | 346.042,17 TL |
| 11 | 31.458,38 TL | 346.042,17 TL |
| 12 | 28.836,85 TL | 346.042,17 TL |





















