| Marka | LENOVO |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Ana bilgisayar arabirimi | PCIe |
| Standart bağlantı | Lif |
| Fiber kanal bağlantı noktaları | 2 |
| Fiber optik bağlantı | FC, SFP+ |
| PCI versiyonu | 3.0 |
| Maksimum veri aktarım hızı | 16000 Mbit/s |
| Tam iki taraflı baskı | Evet |
| Web-tabanlı yönetim | Evet |
| Maksimum çalışabilirlik mesafesi | 150 m |
| Dahili | Evet |
| Bileşen | Sunucu |
| Ürün rengi | Siyah, Yeşil, Gümüş |
| Raf montajı | Evet |
| Raf kapasitesi | 2U |
| Hot-swap | Evet |
| Çalışırken Takma desteği | Evet |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| MTBF aralığı | 10000000 Saat |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | AS/NZS CISPR22:2009+A1, Class AAustralian EMC Framework (RCM)cUR recognized to CSA 22.2, No. 60950-1-07EN55022:2010, Class AEN55024:2010EN55032:2012EU (CE Mark)FCC Rules, Part 15, Class AIndustry Canada, ICES-003, Class AJapan VCCI, Class AKorea MSIP, Class ARoHS Compliant (Directive 2011/65/EU)TUV certified to EN60950-1+A11+A1+A12+A2Taiwan BSMI, Class AUL recognized to UL60950-1 2nd Edition |
| Desteklenen ürünler | System x3500 M5 Type 5464System x3550 M5 Type 5463System x3550 M5 Type 8869System x3650 M5 Type 5462System x3650 M5 Type 8871System x3750 M4 Type 8753System x3850 X6 Type 6241 (E7 v2, E7 v3, and E7 v4)System x3950 X6 Type 6241 (E7 v2, E7 v3, and E7 v4)NeXtScale nx360 M5 Type 5465 (E5-2600 v3 and E5-2600 v4) |
| Desteklenen Linux çalışma sistemleri | RedHat EL Linux 6.0, RedHat EL Linux 7.0, SuSE Linux 11, SuSE Linux 12.0 |
| Desteklenen diğer çalışma sistemleri | VMware vSphere ESXi |
| Desteklenen server çalışma sistemleri | Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 55 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 85 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 5 - 95% |
| Derinlik | 168 mm |
| Yükseklik | 69 mm |
| Düşük profil braketi | Evet |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Monte desteği dahil | Evet |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85176990 |
| PCI-SIG* SR-IOV Capable | Evet |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 2 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 3 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 4 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 5 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 6 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 7 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 8 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 9 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 10 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 11 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 12 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 2 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 3 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 4 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 5 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 6 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 7 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 8 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 9 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 10 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 11 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 12 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 2 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 3 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 4 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 5 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 6 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 7 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 8 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 9 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 10 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 11 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 12 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 2 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 3 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 4 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 5 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 6 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 7 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 8 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 9 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 10 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 11 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 12 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 2 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 3 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 4 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 5 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 6 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 7 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 8 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 9 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 10 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 11 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 12 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 2 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 3 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 4 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 5 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 6 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 7 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 8 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 9 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 10 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 11 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 12 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 2 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 3 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 4 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 5 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 6 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 7 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 8 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 9 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 10 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 11 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 12 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 2 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 3 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 4 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 5 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 6 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 7 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 8 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 9 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 10 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 11 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 12 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 2 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 3 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 4 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 5 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 6 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 7 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 8 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 9 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 10 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 11 | 0,00 TL | 0,00 TL |
| 12 | 0,00 TL | 0,00 TL |





















