| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 256 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Tak ve kullan | Evet |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Anahtarlık | Evet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Genişlik | 15,8 mm |
| Derinlik | 40 mm |
| Yükseklik | 5,72 mm |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ambalaj tipi | Kabartı |
| Anahtarlık | Evet |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Derinlik | 40 mm |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Genişlik | 15,8 mm |
| Kapasite | 256 GB |
| Marka | SANDISK |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Gümüş |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Yükseklik | 5,72 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.078,74 TL | 5.078,74 TL |
| 2 | 2.539,37 TL | 5.078,74 TL |
| 3 | 1.692,91 TL | 5.078,74 TL |
| 4 | 1.269,68 TL | 5.078,74 TL |
| 5 | 1.015,75 TL | 5.078,74 TL |
| 6 | 846,46 TL | 5.078,74 TL |
| 7 | 725,53 TL | 5.078,74 TL |
| 8 | 634,84 TL | 5.078,74 TL |
| 9 | 564,30 TL | 5.078,74 TL |
| 10 | 507,87 TL | 5.078,74 TL |
| 11 | 461,70 TL | 5.078,74 TL |
| 12 | 423,23 TL | 5.078,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.078,74 TL | 5.078,74 TL |
| 2 | 2.539,37 TL | 5.078,74 TL |
| 3 | 1.692,91 TL | 5.078,74 TL |
| 4 | 1.269,68 TL | 5.078,74 TL |
| 5 | 1.015,75 TL | 5.078,74 TL |
| 6 | 846,46 TL | 5.078,74 TL |
| 7 | 725,53 TL | 5.078,74 TL |
| 8 | 634,84 TL | 5.078,74 TL |
| 9 | 564,30 TL | 5.078,74 TL |
| 10 | 507,87 TL | 5.078,74 TL |
| 11 | 461,70 TL | 5.078,74 TL |
| 12 | 423,23 TL | 5.078,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.078,74 TL | 5.078,74 TL |
| 2 | 2.539,37 TL | 5.078,74 TL |
| 3 | 1.692,91 TL | 5.078,74 TL |
| 4 | 1.269,68 TL | 5.078,74 TL |
| 5 | 1.015,75 TL | 5.078,74 TL |
| 6 | 846,46 TL | 5.078,74 TL |
| 7 | 725,53 TL | 5.078,74 TL |
| 8 | 634,84 TL | 5.078,74 TL |
| 9 | 564,30 TL | 5.078,74 TL |
| 10 | 507,87 TL | 5.078,74 TL |
| 11 | 461,70 TL | 5.078,74 TL |
| 12 | 423,23 TL | 5.078,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.078,74 TL | 5.078,74 TL |
| 2 | 2.539,37 TL | 5.078,74 TL |
| 3 | 1.692,91 TL | 5.078,74 TL |
| 4 | 1.269,68 TL | 5.078,74 TL |
| 5 | 1.015,75 TL | 5.078,74 TL |
| 6 | 846,46 TL | 5.078,74 TL |
| 7 | 725,53 TL | 5.078,74 TL |
| 8 | 634,84 TL | 5.078,74 TL |
| 9 | 564,30 TL | 5.078,74 TL |
| 10 | 507,87 TL | 5.078,74 TL |
| 11 | 461,70 TL | 5.078,74 TL |
| 12 | 423,23 TL | 5.078,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.078,74 TL | 5.078,74 TL |
| 2 | 2.539,37 TL | 5.078,74 TL |
| 3 | 1.692,91 TL | 5.078,74 TL |
| 4 | 1.269,68 TL | 5.078,74 TL |
| 5 | 1.015,75 TL | 5.078,74 TL |
| 6 | 846,46 TL | 5.078,74 TL |
| 7 | 725,53 TL | 5.078,74 TL |
| 8 | 634,84 TL | 5.078,74 TL |
| 9 | 564,30 TL | 5.078,74 TL |
| 10 | 507,87 TL | 5.078,74 TL |
| 11 | 461,70 TL | 5.078,74 TL |
| 12 | 423,23 TL | 5.078,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.078,74 TL | 5.078,74 TL |
| 2 | 2.539,37 TL | 5.078,74 TL |
| 3 | 1.692,91 TL | 5.078,74 TL |
| 4 | 1.269,68 TL | 5.078,74 TL |
| 5 | 1.015,75 TL | 5.078,74 TL |
| 6 | 846,46 TL | 5.078,74 TL |
| 7 | 725,53 TL | 5.078,74 TL |
| 8 | 634,84 TL | 5.078,74 TL |
| 9 | 564,30 TL | 5.078,74 TL |
| 10 | 507,87 TL | 5.078,74 TL |
| 11 | 461,70 TL | 5.078,74 TL |
| 12 | 423,23 TL | 5.078,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.078,74 TL | 5.078,74 TL |
| 2 | 2.539,37 TL | 5.078,74 TL |
| 3 | 1.692,91 TL | 5.078,74 TL |
| 4 | 1.269,68 TL | 5.078,74 TL |
| 5 | 1.015,75 TL | 5.078,74 TL |
| 6 | 846,46 TL | 5.078,74 TL |
| 7 | 725,53 TL | 5.078,74 TL |
| 8 | 634,84 TL | 5.078,74 TL |
| 9 | 564,30 TL | 5.078,74 TL |
| 10 | 507,87 TL | 5.078,74 TL |
| 11 | 461,70 TL | 5.078,74 TL |
| 12 | 423,23 TL | 5.078,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.078,74 TL | 5.078,74 TL |
| 2 | 2.539,37 TL | 5.078,74 TL |
| 3 | 1.692,91 TL | 5.078,74 TL |
| 4 | 1.269,68 TL | 5.078,74 TL |
| 5 | 1.015,75 TL | 5.078,74 TL |
| 6 | 846,46 TL | 5.078,74 TL |
| 7 | 725,53 TL | 5.078,74 TL |
| 8 | 634,84 TL | 5.078,74 TL |
| 9 | 564,30 TL | 5.078,74 TL |
| 10 | 507,87 TL | 5.078,74 TL |
| 11 | 461,70 TL | 5.078,74 TL |
| 12 | 423,23 TL | 5.078,74 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.078,74 TL | 5.078,74 TL |
| 2 | 2.539,37 TL | 5.078,74 TL |
| 3 | 1.692,91 TL | 5.078,74 TL |
| 4 | 1.269,68 TL | 5.078,74 TL |
| 5 | 1.015,75 TL | 5.078,74 TL |
| 6 | 846,46 TL | 5.078,74 TL |
| 7 | 725,53 TL | 5.078,74 TL |
| 8 | 634,84 TL | 5.078,74 TL |
| 9 | 564,30 TL | 5.078,74 TL |
| 10 | 507,87 TL | 5.078,74 TL |
| 11 | 461,70 TL | 5.078,74 TL |
| 12 | 423,23 TL | 5.078,74 TL |





















