| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 128 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Tak ve kullan | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Şifre koruması | Evet |
| Genişlik | 13,2 mm |
| Derinlik | 42,4 mm |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Ambalaj genişliği | 152 mm |
| Ambalaj derinliği | 101 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 8 mm |
| Paket ağırlığı | 17 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ambalaj derinliği | 101 mm |
| Ambalaj genişliği | 152 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 8 mm |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Derinlik | 42,4 mm |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Genişlik | 13,2 mm |
| Kapasite | 128 GB |
| Marka | SANDISK |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Paket ağırlığı | 17 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Şifre koruması | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Yazma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Yükseklik | 6,6 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.790,40 TL | 2.790,40 TL |
| 2 | 1.395,20 TL | 2.790,40 TL |
| 3 | 930,13 TL | 2.790,40 TL |
| 4 | 697,60 TL | 2.790,40 TL |
| 5 | 558,08 TL | 2.790,40 TL |
| 6 | 465,07 TL | 2.790,40 TL |
| 7 | 398,63 TL | 2.790,40 TL |
| 8 | 348,80 TL | 2.790,40 TL |
| 9 | 310,04 TL | 2.790,40 TL |
| 10 | 279,04 TL | 2.790,40 TL |
| 11 | 253,67 TL | 2.790,40 TL |
| 12 | 232,53 TL | 2.790,40 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.790,40 TL | 2.790,40 TL |
| 2 | 1.395,20 TL | 2.790,40 TL |
| 3 | 930,13 TL | 2.790,40 TL |
| 4 | 697,60 TL | 2.790,40 TL |
| 5 | 558,08 TL | 2.790,40 TL |
| 6 | 465,07 TL | 2.790,40 TL |
| 7 | 398,63 TL | 2.790,40 TL |
| 8 | 348,80 TL | 2.790,40 TL |
| 9 | 310,04 TL | 2.790,40 TL |
| 10 | 279,04 TL | 2.790,40 TL |
| 11 | 253,67 TL | 2.790,40 TL |
| 12 | 232,53 TL | 2.790,40 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.790,40 TL | 2.790,40 TL |
| 2 | 1.395,20 TL | 2.790,40 TL |
| 3 | 930,13 TL | 2.790,40 TL |
| 4 | 697,60 TL | 2.790,40 TL |
| 5 | 558,08 TL | 2.790,40 TL |
| 6 | 465,07 TL | 2.790,40 TL |
| 7 | 398,63 TL | 2.790,40 TL |
| 8 | 348,80 TL | 2.790,40 TL |
| 9 | 310,04 TL | 2.790,40 TL |
| 10 | 279,04 TL | 2.790,40 TL |
| 11 | 253,67 TL | 2.790,40 TL |
| 12 | 232,53 TL | 2.790,40 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.790,40 TL | 2.790,40 TL |
| 2 | 1.395,20 TL | 2.790,40 TL |
| 3 | 930,13 TL | 2.790,40 TL |
| 4 | 697,60 TL | 2.790,40 TL |
| 5 | 558,08 TL | 2.790,40 TL |
| 6 | 465,07 TL | 2.790,40 TL |
| 7 | 398,63 TL | 2.790,40 TL |
| 8 | 348,80 TL | 2.790,40 TL |
| 9 | 310,04 TL | 2.790,40 TL |
| 10 | 279,04 TL | 2.790,40 TL |
| 11 | 253,67 TL | 2.790,40 TL |
| 12 | 232,53 TL | 2.790,40 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.790,40 TL | 2.790,40 TL |
| 2 | 1.395,20 TL | 2.790,40 TL |
| 3 | 930,13 TL | 2.790,40 TL |
| 4 | 697,60 TL | 2.790,40 TL |
| 5 | 558,08 TL | 2.790,40 TL |
| 6 | 465,07 TL | 2.790,40 TL |
| 7 | 398,63 TL | 2.790,40 TL |
| 8 | 348,80 TL | 2.790,40 TL |
| 9 | 310,04 TL | 2.790,40 TL |
| 10 | 279,04 TL | 2.790,40 TL |
| 11 | 253,67 TL | 2.790,40 TL |
| 12 | 232,53 TL | 2.790,40 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.790,40 TL | 2.790,40 TL |
| 2 | 1.395,20 TL | 2.790,40 TL |
| 3 | 930,13 TL | 2.790,40 TL |
| 4 | 697,60 TL | 2.790,40 TL |
| 5 | 558,08 TL | 2.790,40 TL |
| 6 | 465,07 TL | 2.790,40 TL |
| 7 | 398,63 TL | 2.790,40 TL |
| 8 | 348,80 TL | 2.790,40 TL |
| 9 | 310,04 TL | 2.790,40 TL |
| 10 | 279,04 TL | 2.790,40 TL |
| 11 | 253,67 TL | 2.790,40 TL |
| 12 | 232,53 TL | 2.790,40 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.790,40 TL | 2.790,40 TL |
| 2 | 1.395,20 TL | 2.790,40 TL |
| 3 | 930,13 TL | 2.790,40 TL |
| 4 | 697,60 TL | 2.790,40 TL |
| 5 | 558,08 TL | 2.790,40 TL |
| 6 | 465,07 TL | 2.790,40 TL |
| 7 | 398,63 TL | 2.790,40 TL |
| 8 | 348,80 TL | 2.790,40 TL |
| 9 | 310,04 TL | 2.790,40 TL |
| 10 | 279,04 TL | 2.790,40 TL |
| 11 | 253,67 TL | 2.790,40 TL |
| 12 | 232,53 TL | 2.790,40 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.790,40 TL | 2.790,40 TL |
| 2 | 1.395,20 TL | 2.790,40 TL |
| 3 | 930,13 TL | 2.790,40 TL |
| 4 | 697,60 TL | 2.790,40 TL |
| 5 | 558,08 TL | 2.790,40 TL |
| 6 | 465,07 TL | 2.790,40 TL |
| 7 | 398,63 TL | 2.790,40 TL |
| 8 | 348,80 TL | 2.790,40 TL |
| 9 | 310,04 TL | 2.790,40 TL |
| 10 | 279,04 TL | 2.790,40 TL |
| 11 | 253,67 TL | 2.790,40 TL |
| 12 | 232,53 TL | 2.790,40 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.790,40 TL | 2.790,40 TL |
| 2 | 1.395,20 TL | 2.790,40 TL |
| 3 | 930,13 TL | 2.790,40 TL |
| 4 | 697,60 TL | 2.790,40 TL |
| 5 | 558,08 TL | 2.790,40 TL |
| 6 | 465,07 TL | 2.790,40 TL |
| 7 | 398,63 TL | 2.790,40 TL |
| 8 | 348,80 TL | 2.790,40 TL |
| 9 | 310,04 TL | 2.790,40 TL |
| 10 | 279,04 TL | 2.790,40 TL |
| 11 | 253,67 TL | 2.790,40 TL |
| 12 | 232,53 TL | 2.790,40 TL |





















