| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 512 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 130 MB/s |
| Tak ve kullan | Evet |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Siyah |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Genişlik | 29,8 mm |
| Derinlik | 14,3 mm |
| Yükseklik | 5 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Derinlik | 14,3 mm |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Genişlik | 29,8 mm |
| Kapasite | 512 GB |
| Marka | SANDISK |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Okuma hızı, ortam | 130 MB/s |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| Şifre koruması | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Yükseklik | 5 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.781,19 TL | 9.781,19 TL |
| 2 | 4.890,60 TL | 9.781,19 TL |
| 3 | 3.260,40 TL | 9.781,19 TL |
| 4 | 2.445,30 TL | 9.781,19 TL |
| 5 | 1.956,24 TL | 9.781,19 TL |
| 6 | 1.630,20 TL | 9.781,19 TL |
| 7 | 1.397,31 TL | 9.781,19 TL |
| 8 | 1.222,65 TL | 9.781,19 TL |
| 9 | 1.086,80 TL | 9.781,19 TL |
| 10 | 978,12 TL | 9.781,19 TL |
| 11 | 889,20 TL | 9.781,19 TL |
| 12 | 815,10 TL | 9.781,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.781,19 TL | 9.781,19 TL |
| 2 | 4.890,60 TL | 9.781,19 TL |
| 3 | 3.260,40 TL | 9.781,19 TL |
| 4 | 2.445,30 TL | 9.781,19 TL |
| 5 | 1.956,24 TL | 9.781,19 TL |
| 6 | 1.630,20 TL | 9.781,19 TL |
| 7 | 1.397,31 TL | 9.781,19 TL |
| 8 | 1.222,65 TL | 9.781,19 TL |
| 9 | 1.086,80 TL | 9.781,19 TL |
| 10 | 978,12 TL | 9.781,19 TL |
| 11 | 889,20 TL | 9.781,19 TL |
| 12 | 815,10 TL | 9.781,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.781,19 TL | 9.781,19 TL |
| 2 | 4.890,60 TL | 9.781,19 TL |
| 3 | 3.260,40 TL | 9.781,19 TL |
| 4 | 2.445,30 TL | 9.781,19 TL |
| 5 | 1.956,24 TL | 9.781,19 TL |
| 6 | 1.630,20 TL | 9.781,19 TL |
| 7 | 1.397,31 TL | 9.781,19 TL |
| 8 | 1.222,65 TL | 9.781,19 TL |
| 9 | 1.086,80 TL | 9.781,19 TL |
| 10 | 978,12 TL | 9.781,19 TL |
| 11 | 889,20 TL | 9.781,19 TL |
| 12 | 815,10 TL | 9.781,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.781,19 TL | 9.781,19 TL |
| 2 | 4.890,60 TL | 9.781,19 TL |
| 3 | 3.260,40 TL | 9.781,19 TL |
| 4 | 2.445,30 TL | 9.781,19 TL |
| 5 | 1.956,24 TL | 9.781,19 TL |
| 6 | 1.630,20 TL | 9.781,19 TL |
| 7 | 1.397,31 TL | 9.781,19 TL |
| 8 | 1.222,65 TL | 9.781,19 TL |
| 9 | 1.086,80 TL | 9.781,19 TL |
| 10 | 978,12 TL | 9.781,19 TL |
| 11 | 889,20 TL | 9.781,19 TL |
| 12 | 815,10 TL | 9.781,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.781,19 TL | 9.781,19 TL |
| 2 | 4.890,60 TL | 9.781,19 TL |
| 3 | 3.260,40 TL | 9.781,19 TL |
| 4 | 2.445,30 TL | 9.781,19 TL |
| 5 | 1.956,24 TL | 9.781,19 TL |
| 6 | 1.630,20 TL | 9.781,19 TL |
| 7 | 1.397,31 TL | 9.781,19 TL |
| 8 | 1.222,65 TL | 9.781,19 TL |
| 9 | 1.086,80 TL | 9.781,19 TL |
| 10 | 978,12 TL | 9.781,19 TL |
| 11 | 889,20 TL | 9.781,19 TL |
| 12 | 815,10 TL | 9.781,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.781,19 TL | 9.781,19 TL |
| 2 | 4.890,60 TL | 9.781,19 TL |
| 3 | 3.260,40 TL | 9.781,19 TL |
| 4 | 2.445,30 TL | 9.781,19 TL |
| 5 | 1.956,24 TL | 9.781,19 TL |
| 6 | 1.630,20 TL | 9.781,19 TL |
| 7 | 1.397,31 TL | 9.781,19 TL |
| 8 | 1.222,65 TL | 9.781,19 TL |
| 9 | 1.086,80 TL | 9.781,19 TL |
| 10 | 978,12 TL | 9.781,19 TL |
| 11 | 889,20 TL | 9.781,19 TL |
| 12 | 815,10 TL | 9.781,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.781,19 TL | 9.781,19 TL |
| 2 | 4.890,60 TL | 9.781,19 TL |
| 3 | 3.260,40 TL | 9.781,19 TL |
| 4 | 2.445,30 TL | 9.781,19 TL |
| 5 | 1.956,24 TL | 9.781,19 TL |
| 6 | 1.630,20 TL | 9.781,19 TL |
| 7 | 1.397,31 TL | 9.781,19 TL |
| 8 | 1.222,65 TL | 9.781,19 TL |
| 9 | 1.086,80 TL | 9.781,19 TL |
| 10 | 978,12 TL | 9.781,19 TL |
| 11 | 889,20 TL | 9.781,19 TL |
| 12 | 815,10 TL | 9.781,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.781,19 TL | 9.781,19 TL |
| 2 | 4.890,60 TL | 9.781,19 TL |
| 3 | 3.260,40 TL | 9.781,19 TL |
| 4 | 2.445,30 TL | 9.781,19 TL |
| 5 | 1.956,24 TL | 9.781,19 TL |
| 6 | 1.630,20 TL | 9.781,19 TL |
| 7 | 1.397,31 TL | 9.781,19 TL |
| 8 | 1.222,65 TL | 9.781,19 TL |
| 9 | 1.086,80 TL | 9.781,19 TL |
| 10 | 978,12 TL | 9.781,19 TL |
| 11 | 889,20 TL | 9.781,19 TL |
| 12 | 815,10 TL | 9.781,19 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 9.781,19 TL | 9.781,19 TL |
| 2 | 4.890,60 TL | 9.781,19 TL |
| 3 | 3.260,40 TL | 9.781,19 TL |
| 4 | 2.445,30 TL | 9.781,19 TL |
| 5 | 1.956,24 TL | 9.781,19 TL |
| 6 | 1.630,20 TL | 9.781,19 TL |
| 7 | 1.397,31 TL | 9.781,19 TL |
| 8 | 1.222,65 TL | 9.781,19 TL |
| 9 | 1.086,80 TL | 9.781,19 TL |
| 10 | 978,12 TL | 9.781,19 TL |
| 11 | 889,20 TL | 9.781,19 TL |
| 12 | 815,10 TL | 9.781,19 TL |





















