| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 256 GB |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Tak ve kullan | Evet |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.9+ |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Siyah |
| Anahtarlık | Evet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Genişlik | 12,2 mm |
| Derinlik | 44,6 mm |
| Yükseklik | 8,6 mm |
| Paket ağırlığı | 15 kg |
| Ambalaj genişliği | 101 mm |
| Ambalaj derinliği | 153 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 10 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ambalaj derinliği | 153 mm |
| Ambalaj genişliği | 101 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 10 mm |
| Anahtarlık | Evet |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| Derinlik | 44,6 mm |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Genişlik | 12,2 mm |
| Kapasite | 256 GB |
| Marka | SANDISK |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Paket ağırlığı | 15 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.9+ |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Yükseklik | 8,6 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.255,02 TL | 5.255,02 TL |
| 2 | 2.627,51 TL | 5.255,02 TL |
| 3 | 1.751,67 TL | 5.255,02 TL |
| 4 | 1.313,76 TL | 5.255,02 TL |
| 5 | 1.051,00 TL | 5.255,02 TL |
| 6 | 875,84 TL | 5.255,02 TL |
| 7 | 750,72 TL | 5.255,02 TL |
| 8 | 656,88 TL | 5.255,02 TL |
| 9 | 583,89 TL | 5.255,02 TL |
| 10 | 525,50 TL | 5.255,02 TL |
| 11 | 477,73 TL | 5.255,02 TL |
| 12 | 437,92 TL | 5.255,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.255,02 TL | 5.255,02 TL |
| 2 | 2.627,51 TL | 5.255,02 TL |
| 3 | 1.751,67 TL | 5.255,02 TL |
| 4 | 1.313,76 TL | 5.255,02 TL |
| 5 | 1.051,00 TL | 5.255,02 TL |
| 6 | 875,84 TL | 5.255,02 TL |
| 7 | 750,72 TL | 5.255,02 TL |
| 8 | 656,88 TL | 5.255,02 TL |
| 9 | 583,89 TL | 5.255,02 TL |
| 10 | 525,50 TL | 5.255,02 TL |
| 11 | 477,73 TL | 5.255,02 TL |
| 12 | 437,92 TL | 5.255,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.255,02 TL | 5.255,02 TL |
| 2 | 2.627,51 TL | 5.255,02 TL |
| 3 | 1.751,67 TL | 5.255,02 TL |
| 4 | 1.313,76 TL | 5.255,02 TL |
| 5 | 1.051,00 TL | 5.255,02 TL |
| 6 | 875,84 TL | 5.255,02 TL |
| 7 | 750,72 TL | 5.255,02 TL |
| 8 | 656,88 TL | 5.255,02 TL |
| 9 | 583,89 TL | 5.255,02 TL |
| 10 | 525,50 TL | 5.255,02 TL |
| 11 | 477,73 TL | 5.255,02 TL |
| 12 | 437,92 TL | 5.255,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.255,02 TL | 5.255,02 TL |
| 2 | 2.627,51 TL | 5.255,02 TL |
| 3 | 1.751,67 TL | 5.255,02 TL |
| 4 | 1.313,76 TL | 5.255,02 TL |
| 5 | 1.051,00 TL | 5.255,02 TL |
| 6 | 875,84 TL | 5.255,02 TL |
| 7 | 750,72 TL | 5.255,02 TL |
| 8 | 656,88 TL | 5.255,02 TL |
| 9 | 583,89 TL | 5.255,02 TL |
| 10 | 525,50 TL | 5.255,02 TL |
| 11 | 477,73 TL | 5.255,02 TL |
| 12 | 437,92 TL | 5.255,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.255,02 TL | 5.255,02 TL |
| 2 | 2.627,51 TL | 5.255,02 TL |
| 3 | 1.751,67 TL | 5.255,02 TL |
| 4 | 1.313,76 TL | 5.255,02 TL |
| 5 | 1.051,00 TL | 5.255,02 TL |
| 6 | 875,84 TL | 5.255,02 TL |
| 7 | 750,72 TL | 5.255,02 TL |
| 8 | 656,88 TL | 5.255,02 TL |
| 9 | 583,89 TL | 5.255,02 TL |
| 10 | 525,50 TL | 5.255,02 TL |
| 11 | 477,73 TL | 5.255,02 TL |
| 12 | 437,92 TL | 5.255,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.255,02 TL | 5.255,02 TL |
| 2 | 2.627,51 TL | 5.255,02 TL |
| 3 | 1.751,67 TL | 5.255,02 TL |
| 4 | 1.313,76 TL | 5.255,02 TL |
| 5 | 1.051,00 TL | 5.255,02 TL |
| 6 | 875,84 TL | 5.255,02 TL |
| 7 | 750,72 TL | 5.255,02 TL |
| 8 | 656,88 TL | 5.255,02 TL |
| 9 | 583,89 TL | 5.255,02 TL |
| 10 | 525,50 TL | 5.255,02 TL |
| 11 | 477,73 TL | 5.255,02 TL |
| 12 | 437,92 TL | 5.255,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.255,02 TL | 5.255,02 TL |
| 2 | 2.627,51 TL | 5.255,02 TL |
| 3 | 1.751,67 TL | 5.255,02 TL |
| 4 | 1.313,76 TL | 5.255,02 TL |
| 5 | 1.051,00 TL | 5.255,02 TL |
| 6 | 875,84 TL | 5.255,02 TL |
| 7 | 750,72 TL | 5.255,02 TL |
| 8 | 656,88 TL | 5.255,02 TL |
| 9 | 583,89 TL | 5.255,02 TL |
| 10 | 525,50 TL | 5.255,02 TL |
| 11 | 477,73 TL | 5.255,02 TL |
| 12 | 437,92 TL | 5.255,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.255,02 TL | 5.255,02 TL |
| 2 | 2.627,51 TL | 5.255,02 TL |
| 3 | 1.751,67 TL | 5.255,02 TL |
| 4 | 1.313,76 TL | 5.255,02 TL |
| 5 | 1.051,00 TL | 5.255,02 TL |
| 6 | 875,84 TL | 5.255,02 TL |
| 7 | 750,72 TL | 5.255,02 TL |
| 8 | 656,88 TL | 5.255,02 TL |
| 9 | 583,89 TL | 5.255,02 TL |
| 10 | 525,50 TL | 5.255,02 TL |
| 11 | 477,73 TL | 5.255,02 TL |
| 12 | 437,92 TL | 5.255,02 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 5.255,02 TL | 5.255,02 TL |
| 2 | 2.627,51 TL | 5.255,02 TL |
| 3 | 1.751,67 TL | 5.255,02 TL |
| 4 | 1.313,76 TL | 5.255,02 TL |
| 5 | 1.051,00 TL | 5.255,02 TL |
| 6 | 875,84 TL | 5.255,02 TL |
| 7 | 750,72 TL | 5.255,02 TL |
| 8 | 656,88 TL | 5.255,02 TL |
| 9 | 583,89 TL | 5.255,02 TL |
| 10 | 525,50 TL | 5.255,02 TL |
| 11 | 477,73 TL | 5.255,02 TL |
| 12 | 437,92 TL | 5.255,02 TL |





















