| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 512 GB |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Siyah |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Genişlik | 12,1 mm |
| Derinlik | 44,4 mm |
| Yükseklik | 8,6 mm |
| Ambalaj genişliği | 154 mm |
| Ambalaj derinliği | 103 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 5 mm |
| Paket ağırlığı | 15 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ambalaj derinliği | 103 mm |
| Ambalaj genişliği | 154 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 5 mm |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Derinlik | 44,4 mm |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Genişlik | 12,1 mm |
| Kapasite | 512 GB |
| Marka | SANDISK |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Paket ağırlığı | 15 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Yükseklik | 8,6 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.194,76 TL | 10.194,76 TL |
| 2 | 5.097,38 TL | 10.194,76 TL |
| 3 | 3.398,25 TL | 10.194,76 TL |
| 4 | 2.548,69 TL | 10.194,76 TL |
| 5 | 2.038,95 TL | 10.194,76 TL |
| 6 | 1.699,13 TL | 10.194,76 TL |
| 7 | 1.456,39 TL | 10.194,76 TL |
| 8 | 1.274,34 TL | 10.194,76 TL |
| 9 | 1.132,75 TL | 10.194,76 TL |
| 10 | 1.019,48 TL | 10.194,76 TL |
| 11 | 926,80 TL | 10.194,76 TL |
| 12 | 849,56 TL | 10.194,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.194,76 TL | 10.194,76 TL |
| 2 | 5.097,38 TL | 10.194,76 TL |
| 3 | 3.398,25 TL | 10.194,76 TL |
| 4 | 2.548,69 TL | 10.194,76 TL |
| 5 | 2.038,95 TL | 10.194,76 TL |
| 6 | 1.699,13 TL | 10.194,76 TL |
| 7 | 1.456,39 TL | 10.194,76 TL |
| 8 | 1.274,34 TL | 10.194,76 TL |
| 9 | 1.132,75 TL | 10.194,76 TL |
| 10 | 1.019,48 TL | 10.194,76 TL |
| 11 | 926,80 TL | 10.194,76 TL |
| 12 | 849,56 TL | 10.194,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.194,76 TL | 10.194,76 TL |
| 2 | 5.097,38 TL | 10.194,76 TL |
| 3 | 3.398,25 TL | 10.194,76 TL |
| 4 | 2.548,69 TL | 10.194,76 TL |
| 5 | 2.038,95 TL | 10.194,76 TL |
| 6 | 1.699,13 TL | 10.194,76 TL |
| 7 | 1.456,39 TL | 10.194,76 TL |
| 8 | 1.274,34 TL | 10.194,76 TL |
| 9 | 1.132,75 TL | 10.194,76 TL |
| 10 | 1.019,48 TL | 10.194,76 TL |
| 11 | 926,80 TL | 10.194,76 TL |
| 12 | 849,56 TL | 10.194,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.194,76 TL | 10.194,76 TL |
| 2 | 5.097,38 TL | 10.194,76 TL |
| 3 | 3.398,25 TL | 10.194,76 TL |
| 4 | 2.548,69 TL | 10.194,76 TL |
| 5 | 2.038,95 TL | 10.194,76 TL |
| 6 | 1.699,13 TL | 10.194,76 TL |
| 7 | 1.456,39 TL | 10.194,76 TL |
| 8 | 1.274,34 TL | 10.194,76 TL |
| 9 | 1.132,75 TL | 10.194,76 TL |
| 10 | 1.019,48 TL | 10.194,76 TL |
| 11 | 926,80 TL | 10.194,76 TL |
| 12 | 849,56 TL | 10.194,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.194,76 TL | 10.194,76 TL |
| 2 | 5.097,38 TL | 10.194,76 TL |
| 3 | 3.398,25 TL | 10.194,76 TL |
| 4 | 2.548,69 TL | 10.194,76 TL |
| 5 | 2.038,95 TL | 10.194,76 TL |
| 6 | 1.699,13 TL | 10.194,76 TL |
| 7 | 1.456,39 TL | 10.194,76 TL |
| 8 | 1.274,34 TL | 10.194,76 TL |
| 9 | 1.132,75 TL | 10.194,76 TL |
| 10 | 1.019,48 TL | 10.194,76 TL |
| 11 | 926,80 TL | 10.194,76 TL |
| 12 | 849,56 TL | 10.194,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.194,76 TL | 10.194,76 TL |
| 2 | 5.097,38 TL | 10.194,76 TL |
| 3 | 3.398,25 TL | 10.194,76 TL |
| 4 | 2.548,69 TL | 10.194,76 TL |
| 5 | 2.038,95 TL | 10.194,76 TL |
| 6 | 1.699,13 TL | 10.194,76 TL |
| 7 | 1.456,39 TL | 10.194,76 TL |
| 8 | 1.274,34 TL | 10.194,76 TL |
| 9 | 1.132,75 TL | 10.194,76 TL |
| 10 | 1.019,48 TL | 10.194,76 TL |
| 11 | 926,80 TL | 10.194,76 TL |
| 12 | 849,56 TL | 10.194,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.194,76 TL | 10.194,76 TL |
| 2 | 5.097,38 TL | 10.194,76 TL |
| 3 | 3.398,25 TL | 10.194,76 TL |
| 4 | 2.548,69 TL | 10.194,76 TL |
| 5 | 2.038,95 TL | 10.194,76 TL |
| 6 | 1.699,13 TL | 10.194,76 TL |
| 7 | 1.456,39 TL | 10.194,76 TL |
| 8 | 1.274,34 TL | 10.194,76 TL |
| 9 | 1.132,75 TL | 10.194,76 TL |
| 10 | 1.019,48 TL | 10.194,76 TL |
| 11 | 926,80 TL | 10.194,76 TL |
| 12 | 849,56 TL | 10.194,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.194,76 TL | 10.194,76 TL |
| 2 | 5.097,38 TL | 10.194,76 TL |
| 3 | 3.398,25 TL | 10.194,76 TL |
| 4 | 2.548,69 TL | 10.194,76 TL |
| 5 | 2.038,95 TL | 10.194,76 TL |
| 6 | 1.699,13 TL | 10.194,76 TL |
| 7 | 1.456,39 TL | 10.194,76 TL |
| 8 | 1.274,34 TL | 10.194,76 TL |
| 9 | 1.132,75 TL | 10.194,76 TL |
| 10 | 1.019,48 TL | 10.194,76 TL |
| 11 | 926,80 TL | 10.194,76 TL |
| 12 | 849,56 TL | 10.194,76 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.194,76 TL | 10.194,76 TL |
| 2 | 5.097,38 TL | 10.194,76 TL |
| 3 | 3.398,25 TL | 10.194,76 TL |
| 4 | 2.548,69 TL | 10.194,76 TL |
| 5 | 2.038,95 TL | 10.194,76 TL |
| 6 | 1.699,13 TL | 10.194,76 TL |
| 7 | 1.456,39 TL | 10.194,76 TL |
| 8 | 1.274,34 TL | 10.194,76 TL |
| 9 | 1.132,75 TL | 10.194,76 TL |
| 10 | 1.019,48 TL | 10.194,76 TL |
| 11 | 926,80 TL | 10.194,76 TL |
| 12 | 849,56 TL | 10.194,76 TL |





















