| Marka | SANDISK |
| Kapasite | 128 GB |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 40 MB/s |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Ürün rengi | Beyaz |
| MTBF aralığı | 60000 Saat |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 1,02 mm |
| Yükseklik | 10,9 mm |
| Ağırlık | 4,5 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| Ağırlık | 4,5 g |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Derinlik | 1,02 mm |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Genişlik | 15 mm |
| Kapasite | 128 GB |
| Marka | SANDISK |
| MTBF aralığı | 60000 Saat |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Yazma hızı, ortam | 40 MB/s |
| Yükseklik | 10,9 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.078,59 TL | 7.078,59 TL |
| 2 | 3.539,30 TL | 7.078,59 TL |
| 3 | 2.359,53 TL | 7.078,59 TL |
| 4 | 1.769,65 TL | 7.078,59 TL |
| 5 | 1.415,72 TL | 7.078,59 TL |
| 6 | 1.179,77 TL | 7.078,59 TL |
| 7 | 1.011,23 TL | 7.078,59 TL |
| 8 | 884,82 TL | 7.078,59 TL |
| 9 | 786,51 TL | 7.078,59 TL |
| 10 | 707,86 TL | 7.078,59 TL |
| 11 | 643,51 TL | 7.078,59 TL |
| 12 | 589,88 TL | 7.078,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.078,59 TL | 7.078,59 TL |
| 2 | 3.539,30 TL | 7.078,59 TL |
| 3 | 2.359,53 TL | 7.078,59 TL |
| 4 | 1.769,65 TL | 7.078,59 TL |
| 5 | 1.415,72 TL | 7.078,59 TL |
| 6 | 1.179,77 TL | 7.078,59 TL |
| 7 | 1.011,23 TL | 7.078,59 TL |
| 8 | 884,82 TL | 7.078,59 TL |
| 9 | 786,51 TL | 7.078,59 TL |
| 10 | 707,86 TL | 7.078,59 TL |
| 11 | 643,51 TL | 7.078,59 TL |
| 12 | 589,88 TL | 7.078,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.078,59 TL | 7.078,59 TL |
| 2 | 3.539,30 TL | 7.078,59 TL |
| 3 | 2.359,53 TL | 7.078,59 TL |
| 4 | 1.769,65 TL | 7.078,59 TL |
| 5 | 1.415,72 TL | 7.078,59 TL |
| 6 | 1.179,77 TL | 7.078,59 TL |
| 7 | 1.011,23 TL | 7.078,59 TL |
| 8 | 884,82 TL | 7.078,59 TL |
| 9 | 786,51 TL | 7.078,59 TL |
| 10 | 707,86 TL | 7.078,59 TL |
| 11 | 643,51 TL | 7.078,59 TL |
| 12 | 589,88 TL | 7.078,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.078,59 TL | 7.078,59 TL |
| 2 | 3.539,30 TL | 7.078,59 TL |
| 3 | 2.359,53 TL | 7.078,59 TL |
| 4 | 1.769,65 TL | 7.078,59 TL |
| 5 | 1.415,72 TL | 7.078,59 TL |
| 6 | 1.179,77 TL | 7.078,59 TL |
| 7 | 1.011,23 TL | 7.078,59 TL |
| 8 | 884,82 TL | 7.078,59 TL |
| 9 | 786,51 TL | 7.078,59 TL |
| 10 | 707,86 TL | 7.078,59 TL |
| 11 | 643,51 TL | 7.078,59 TL |
| 12 | 589,88 TL | 7.078,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.078,59 TL | 7.078,59 TL |
| 2 | 3.539,30 TL | 7.078,59 TL |
| 3 | 2.359,53 TL | 7.078,59 TL |
| 4 | 1.769,65 TL | 7.078,59 TL |
| 5 | 1.415,72 TL | 7.078,59 TL |
| 6 | 1.179,77 TL | 7.078,59 TL |
| 7 | 1.011,23 TL | 7.078,59 TL |
| 8 | 884,82 TL | 7.078,59 TL |
| 9 | 786,51 TL | 7.078,59 TL |
| 10 | 707,86 TL | 7.078,59 TL |
| 11 | 643,51 TL | 7.078,59 TL |
| 12 | 589,88 TL | 7.078,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.078,59 TL | 7.078,59 TL |
| 2 | 3.539,30 TL | 7.078,59 TL |
| 3 | 2.359,53 TL | 7.078,59 TL |
| 4 | 1.769,65 TL | 7.078,59 TL |
| 5 | 1.415,72 TL | 7.078,59 TL |
| 6 | 1.179,77 TL | 7.078,59 TL |
| 7 | 1.011,23 TL | 7.078,59 TL |
| 8 | 884,82 TL | 7.078,59 TL |
| 9 | 786,51 TL | 7.078,59 TL |
| 10 | 707,86 TL | 7.078,59 TL |
| 11 | 643,51 TL | 7.078,59 TL |
| 12 | 589,88 TL | 7.078,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.078,59 TL | 7.078,59 TL |
| 2 | 3.539,30 TL | 7.078,59 TL |
| 3 | 2.359,53 TL | 7.078,59 TL |
| 4 | 1.769,65 TL | 7.078,59 TL |
| 5 | 1.415,72 TL | 7.078,59 TL |
| 6 | 1.179,77 TL | 7.078,59 TL |
| 7 | 1.011,23 TL | 7.078,59 TL |
| 8 | 884,82 TL | 7.078,59 TL |
| 9 | 786,51 TL | 7.078,59 TL |
| 10 | 707,86 TL | 7.078,59 TL |
| 11 | 643,51 TL | 7.078,59 TL |
| 12 | 589,88 TL | 7.078,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.078,59 TL | 7.078,59 TL |
| 2 | 3.539,30 TL | 7.078,59 TL |
| 3 | 2.359,53 TL | 7.078,59 TL |
| 4 | 1.769,65 TL | 7.078,59 TL |
| 5 | 1.415,72 TL | 7.078,59 TL |
| 6 | 1.179,77 TL | 7.078,59 TL |
| 7 | 1.011,23 TL | 7.078,59 TL |
| 8 | 884,82 TL | 7.078,59 TL |
| 9 | 786,51 TL | 7.078,59 TL |
| 10 | 707,86 TL | 7.078,59 TL |
| 11 | 643,51 TL | 7.078,59 TL |
| 12 | 589,88 TL | 7.078,59 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 7.078,59 TL | 7.078,59 TL |
| 2 | 3.539,30 TL | 7.078,59 TL |
| 3 | 2.359,53 TL | 7.078,59 TL |
| 4 | 1.769,65 TL | 7.078,59 TL |
| 5 | 1.415,72 TL | 7.078,59 TL |
| 6 | 1.179,77 TL | 7.078,59 TL |
| 7 | 1.011,23 TL | 7.078,59 TL |
| 8 | 884,82 TL | 7.078,59 TL |
| 9 | 786,51 TL | 7.078,59 TL |
| 10 | 707,86 TL | 7.078,59 TL |
| 11 | 643,51 TL | 7.078,59 TL |
| 12 | 589,88 TL | 7.078,59 TL |





















