| Marka | HP |
| Tip | Orijinal |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumluluk | HP 415 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Enterprise M455, M480 HP LaserJet Pro M479 |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Renkli toner sayfası verimi | 2100 Sayfa |
| Renkli toner kartuşu miktarı | 1 |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W2032A |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| HP segmenti | Küçük ve orta ölçekli işletmeler |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Genişlik | 363 mm |
| Derinlik | 102 mm |
| Yükseklik | 123 mm |
| Ağırlık | 600 g |
| Ambalaj genişliği | 363 mm |
| Ambalaj derinliği | 102 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 123 mm |
| Paket ağırlığı | 860 g |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,7 |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 32 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Katman başına karton sayısı | 21 adet |
| Paletteki karton sayısı | 168 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Palet başına miktar | 168 adet |
| Palet genişliği | 113,3 cm |
| Palet uzunluğu | 73 cm |
| Palet yüksekliği | 110 cm |
| Palet ağırlığı | 165 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192018046368 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1100 x 730 x 1133 mm |
| Ağırlık | 600 g |
| Ambalaj derinliği | 102 mm |
| Ambalaj genişliği | 363 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 123 mm |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Sarı |
| Baskı teknolojisi | Lazerli baskı |
| Çalışma ısısı aralığı | 10 - 32,5 °C |
| Çalışmama nemi | 10 - 90% |
| Çalıştırma nem aralığı | 20 - 80% |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 40 °C |
| Derinlik | 102 mm |
| Genişlik | 363 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192018046368 |
| HP segmenti | Küçük ve orta ölçekli işletmeler |
| Katman başına karton sayısı | 21 adet |
| Kutu içeriği | Toner kartuşu; Geri dönüştürme kılavuzu |
| Maksimum istifleme kartonu sayısı | 32 adet |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Japonya |
| Mürekkep kartuş tipi | Standart Verimlilik |
| OEM kodu | W2032A |
| Paket ağırlığı | 860 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Palet ağırlığı | 165 kg |
| Palet başına miktar | 168 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1100 x 730 x 1133 mm |
| Palet genişliği | 113,3 cm |
| Palet uzunluğu | 73 cm |
| Palet yüksekliği | 110 cm |
| Paletteki karton sayısı | 168 adet |
| Paletteki tabaka sayısı | 8 adet |
| Renkli toner kartuşu miktarı | 1 |
| Renkli toner sayfası verimi | 2100 Sayfa |
| Tip | Orijinal |
| Toplam karbon ayak izi (kg of CO2e) | 4,7 |
| UNSPSC kodu | 44103103 |
| Uyumlu markalar | HP |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Uyumluluk | HP 415 tonerler şu yazıcılarla çalışır: HP LaserJet Enterprise M455, M480 HP LaserJet Pro M479 |
| Yükseklik | 123 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.076,31 TL | 12.076,31 TL |
| 2 | 6.038,15 TL | 12.076,31 TL |
| 3 | 4.025,44 TL | 12.076,31 TL |
| 4 | 3.019,08 TL | 12.076,31 TL |
| 5 | 2.415,26 TL | 12.076,31 TL |
| 6 | 2.012,72 TL | 12.076,31 TL |
| 7 | 1.725,19 TL | 12.076,31 TL |
| 8 | 1.509,54 TL | 12.076,31 TL |
| 9 | 1.341,81 TL | 12.076,31 TL |
| 10 | 1.207,63 TL | 12.076,31 TL |
| 11 | 1.097,85 TL | 12.076,31 TL |
| 12 | 1.006,36 TL | 12.076,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.076,31 TL | 12.076,31 TL |
| 2 | 6.038,15 TL | 12.076,31 TL |
| 3 | 4.025,44 TL | 12.076,31 TL |
| 4 | 3.019,08 TL | 12.076,31 TL |
| 5 | 2.415,26 TL | 12.076,31 TL |
| 6 | 2.012,72 TL | 12.076,31 TL |
| 7 | 1.725,19 TL | 12.076,31 TL |
| 8 | 1.509,54 TL | 12.076,31 TL |
| 9 | 1.341,81 TL | 12.076,31 TL |
| 10 | 1.207,63 TL | 12.076,31 TL |
| 11 | 1.097,85 TL | 12.076,31 TL |
| 12 | 1.006,36 TL | 12.076,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.076,31 TL | 12.076,31 TL |
| 2 | 6.038,15 TL | 12.076,31 TL |
| 3 | 4.025,44 TL | 12.076,31 TL |
| 4 | 3.019,08 TL | 12.076,31 TL |
| 5 | 2.415,26 TL | 12.076,31 TL |
| 6 | 2.012,72 TL | 12.076,31 TL |
| 7 | 1.725,19 TL | 12.076,31 TL |
| 8 | 1.509,54 TL | 12.076,31 TL |
| 9 | 1.341,81 TL | 12.076,31 TL |
| 10 | 1.207,63 TL | 12.076,31 TL |
| 11 | 1.097,85 TL | 12.076,31 TL |
| 12 | 1.006,36 TL | 12.076,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.076,31 TL | 12.076,31 TL |
| 2 | 6.038,15 TL | 12.076,31 TL |
| 3 | 4.025,44 TL | 12.076,31 TL |
| 4 | 3.019,08 TL | 12.076,31 TL |
| 5 | 2.415,26 TL | 12.076,31 TL |
| 6 | 2.012,72 TL | 12.076,31 TL |
| 7 | 1.725,19 TL | 12.076,31 TL |
| 8 | 1.509,54 TL | 12.076,31 TL |
| 9 | 1.341,81 TL | 12.076,31 TL |
| 10 | 1.207,63 TL | 12.076,31 TL |
| 11 | 1.097,85 TL | 12.076,31 TL |
| 12 | 1.006,36 TL | 12.076,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.076,31 TL | 12.076,31 TL |
| 2 | 6.038,15 TL | 12.076,31 TL |
| 3 | 4.025,44 TL | 12.076,31 TL |
| 4 | 3.019,08 TL | 12.076,31 TL |
| 5 | 2.415,26 TL | 12.076,31 TL |
| 6 | 2.012,72 TL | 12.076,31 TL |
| 7 | 1.725,19 TL | 12.076,31 TL |
| 8 | 1.509,54 TL | 12.076,31 TL |
| 9 | 1.341,81 TL | 12.076,31 TL |
| 10 | 1.207,63 TL | 12.076,31 TL |
| 11 | 1.097,85 TL | 12.076,31 TL |
| 12 | 1.006,36 TL | 12.076,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.076,31 TL | 12.076,31 TL |
| 2 | 6.038,15 TL | 12.076,31 TL |
| 3 | 4.025,44 TL | 12.076,31 TL |
| 4 | 3.019,08 TL | 12.076,31 TL |
| 5 | 2.415,26 TL | 12.076,31 TL |
| 6 | 2.012,72 TL | 12.076,31 TL |
| 7 | 1.725,19 TL | 12.076,31 TL |
| 8 | 1.509,54 TL | 12.076,31 TL |
| 9 | 1.341,81 TL | 12.076,31 TL |
| 10 | 1.207,63 TL | 12.076,31 TL |
| 11 | 1.097,85 TL | 12.076,31 TL |
| 12 | 1.006,36 TL | 12.076,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.076,31 TL | 12.076,31 TL |
| 2 | 6.038,15 TL | 12.076,31 TL |
| 3 | 4.025,44 TL | 12.076,31 TL |
| 4 | 3.019,08 TL | 12.076,31 TL |
| 5 | 2.415,26 TL | 12.076,31 TL |
| 6 | 2.012,72 TL | 12.076,31 TL |
| 7 | 1.725,19 TL | 12.076,31 TL |
| 8 | 1.509,54 TL | 12.076,31 TL |
| 9 | 1.341,81 TL | 12.076,31 TL |
| 10 | 1.207,63 TL | 12.076,31 TL |
| 11 | 1.097,85 TL | 12.076,31 TL |
| 12 | 1.006,36 TL | 12.076,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.076,31 TL | 12.076,31 TL |
| 2 | 6.038,15 TL | 12.076,31 TL |
| 3 | 4.025,44 TL | 12.076,31 TL |
| 4 | 3.019,08 TL | 12.076,31 TL |
| 5 | 2.415,26 TL | 12.076,31 TL |
| 6 | 2.012,72 TL | 12.076,31 TL |
| 7 | 1.725,19 TL | 12.076,31 TL |
| 8 | 1.509,54 TL | 12.076,31 TL |
| 9 | 1.341,81 TL | 12.076,31 TL |
| 10 | 1.207,63 TL | 12.076,31 TL |
| 11 | 1.097,85 TL | 12.076,31 TL |
| 12 | 1.006,36 TL | 12.076,31 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 12.076,31 TL | 12.076,31 TL |
| 2 | 6.038,15 TL | 12.076,31 TL |
| 3 | 4.025,44 TL | 12.076,31 TL |
| 4 | 3.019,08 TL | 12.076,31 TL |
| 5 | 2.415,26 TL | 12.076,31 TL |
| 6 | 2.012,72 TL | 12.076,31 TL |
| 7 | 1.725,19 TL | 12.076,31 TL |
| 8 | 1.509,54 TL | 12.076,31 TL |
| 9 | 1.341,81 TL | 12.076,31 TL |
| 10 | 1.207,63 TL | 12.076,31 TL |
| 11 | 1.097,85 TL | 12.076,31 TL |
| 12 | 1.006,36 TL | 12.076,31 TL |





















