| Marka | HP |
| Baskı teknolojisi | Lazer |
| Baskı | Mono yazdırma |
| Dubleks baskı | Evet |
| Megapiksel | 1200 x 1200 DPI |
| Yazdırma hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter) | 24 ppm |
| Çift taraflı baskı modları | Otomatik |
| Baskı çözünürlüğü siyah | 1200 x 1200 DPI |
| Dubleks baskı hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter) | 12 ppm |
| Isınma süresi | 29 s |
| Kenar boşlukları | 4,5 mm |
| Kopyalama | Mono kopyalama |
| Çift taraflı fotokopi | Evet |
| Maks. Kopya çözünürlüğü | 600 x 600 DPI |
| Kopyalama hızı (siyah, normal kalite, A4) | 24 dakika başına kopya sayısı |
| İlk kopyaya kadarki süre(siyah,normal) | 7,1 s |
| Maksimum kopya sayısı | 999 Kopyalar |
| Fotokopi yeniden boyutlandırma | 25 - 400% |
| Kitap kopyalama işlevi | Evet |
| Tarama | Renkli tarama |
| Dubleks tarama | Evet |
| Optik tarama çözünürlüğü | 4800 x 4800 DPI |
| Tarama türü | Düz yataklı tarayıcı |
| Maksimum tarama alanı | 297 x 432 mm |
| Tarama teknolojisi | CIS |
| Tara | E-posta, FTP, PC, SMB |
| Tarama hızı (renkli) | 33 ppm |
| Tarama hızı (siyah) | 33 ppm |
| Desteklenen resim formatları | JPG, TIFF |
| Desteklenen belge formatları | |
| Girdi rengi derinliği | 24 bit |
| Gri tonlama düzeyleri | 256 |
| Tarama sürücüleri | TWAIN |
| Faks | Hayır |
| Çalışma döngüsü (aylık, A4) | 50000 Ay/Sayfa |
| Çift yönlü fonksiyonlar | Kopya, Baskı, Taramak |
| Baskı kartuşu sayısı | 2 |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Görev döngüsü (tavsiye edilen) | 2000 - 5000 Ay/Sayfa |
| Sayfa tanımlama dilleri | PCL 6, PostScript |
| Menşe ülkesi | Çin |
| HP segmenti | İş |
| Toplam giriş tepsisi sayısı | 2 |
| Toplam giriş kapasitesi | 350 Kağıtlar |
| Toplam çıkış kapasitesi | 250 Kağıtlar |
| Kağıt tepsisi 1 giriş kapasitesi | 100 Kağıtlar |
| Kağıt tepsisi 2 giriş kapasitesi | 250 Kağıtlar |
| Maksimum giriş tepsisi sayısı | 3 |
| Baskı | Mono yazdırma |
| Baskı çözünürlüğü siyah | 1200 x 1200 DPI |
| Baskı kartuşlarının renkleri | Siyah |
| Baskı kartuşu sayısı | 2 |
| Baskı teknolojisi | Lazer |
| Çalışma döngüsü (aylık, A4) | 50000 Ay/Sayfa |
| Çift taraflı baskı modları | Otomatik |
| Çift taraflı fotokopi | Evet |
| Çift yönlü fonksiyonlar | Kopya, Baskı, Taramak |
| Desteklenen belge formatları | |
| Desteklenen resim formatları | JPG, TIFF |
| Dubleks baskı | Evet |
| Dubleks baskı hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter) | 12 ppm |
| Dubleks tarama | Evet |
| Faks | Hayır |
| Fotokopi yeniden boyutlandırma | 25 - 400% |
| Girdi rengi derinliği | 24 bit |
| Görev döngüsü (tavsiye edilen) | 2000 - 5000 Ay/Sayfa |
| Gri tonlama düzeyleri | 256 |
| HP segmenti | İş |
| İlk kopyaya kadarki süre(siyah,normal) | 7,1 s |
| Isınma süresi | 29 s |
| Kağıt tepsisi 1 giriş kapasitesi | 100 Kağıtlar |
| Kağıt tepsisi 2 giriş kapasitesi | 250 Kağıtlar |
| Kenar boşlukları | 4,5 mm |
| Kitap kopyalama işlevi | Evet |
| Kopyalama | Mono kopyalama |
| Kopyalama hızı (siyah, normal kalite, A4) | 24 dakika başına kopya sayısı |
| Maks. Kopya çözünürlüğü | 600 x 600 DPI |
| Maksimum giriş tepsisi sayısı | 3 |
| Maksimum kopya sayısı | 999 Kopyalar |
| Maksimum tarama alanı | 297 x 432 mm |
| Marka | HP |
| Megapiksel | 1200 x 1200 DPI |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Optik tarama çözünürlüğü | 4800 x 4800 DPI |
| Sayfa tanımlama dilleri | PCL 6, PostScript |
| Tara | E-posta, FTP, PC, SMB |
| Tarama | Renkli tarama |
| Tarama hızı (renkli) | 33 ppm |
| Tarama hızı (siyah) | 33 ppm |
| Tarama sürücüleri | TWAIN |
| Tarama teknolojisi | CIS |
| Tarama türü | Düz yataklı tarayıcı |
| Toplam çıkış kapasitesi | 250 Kağıtlar |
| Toplam giriş kapasitesi | 350 Kağıtlar |
| Toplam giriş tepsisi sayısı | 2 |
| Yazdırma hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter) | 24 ppm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 52.973,84 TL | 52.973,84 TL |
| 2 | 26.486,92 TL | 52.973,84 TL |
| 3 | 17.657,95 TL | 52.973,84 TL |
| 4 | 13.243,46 TL | 52.973,84 TL |
| 5 | 10.594,77 TL | 52.973,84 TL |
| 6 | 8.828,97 TL | 52.973,84 TL |
| 7 | 7.567,69 TL | 52.973,84 TL |
| 8 | 6.621,73 TL | 52.973,84 TL |
| 9 | 5.885,98 TL | 52.973,84 TL |
| 10 | 5.297,38 TL | 52.973,84 TL |
| 11 | 4.815,80 TL | 52.973,84 TL |
| 12 | 4.414,49 TL | 52.973,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 52.973,84 TL | 52.973,84 TL |
| 2 | 26.486,92 TL | 52.973,84 TL |
| 3 | 17.657,95 TL | 52.973,84 TL |
| 4 | 13.243,46 TL | 52.973,84 TL |
| 5 | 10.594,77 TL | 52.973,84 TL |
| 6 | 8.828,97 TL | 52.973,84 TL |
| 7 | 7.567,69 TL | 52.973,84 TL |
| 8 | 6.621,73 TL | 52.973,84 TL |
| 9 | 5.885,98 TL | 52.973,84 TL |
| 10 | 5.297,38 TL | 52.973,84 TL |
| 11 | 4.815,80 TL | 52.973,84 TL |
| 12 | 4.414,49 TL | 52.973,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 52.973,84 TL | 52.973,84 TL |
| 2 | 26.486,92 TL | 52.973,84 TL |
| 3 | 17.657,95 TL | 52.973,84 TL |
| 4 | 13.243,46 TL | 52.973,84 TL |
| 5 | 10.594,77 TL | 52.973,84 TL |
| 6 | 8.828,97 TL | 52.973,84 TL |
| 7 | 7.567,69 TL | 52.973,84 TL |
| 8 | 6.621,73 TL | 52.973,84 TL |
| 9 | 5.885,98 TL | 52.973,84 TL |
| 10 | 5.297,38 TL | 52.973,84 TL |
| 11 | 4.815,80 TL | 52.973,84 TL |
| 12 | 4.414,49 TL | 52.973,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 52.973,84 TL | 52.973,84 TL |
| 2 | 26.486,92 TL | 52.973,84 TL |
| 3 | 17.657,95 TL | 52.973,84 TL |
| 4 | 13.243,46 TL | 52.973,84 TL |
| 5 | 10.594,77 TL | 52.973,84 TL |
| 6 | 8.828,97 TL | 52.973,84 TL |
| 7 | 7.567,69 TL | 52.973,84 TL |
| 8 | 6.621,73 TL | 52.973,84 TL |
| 9 | 5.885,98 TL | 52.973,84 TL |
| 10 | 5.297,38 TL | 52.973,84 TL |
| 11 | 4.815,80 TL | 52.973,84 TL |
| 12 | 4.414,49 TL | 52.973,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 52.973,84 TL | 52.973,84 TL |
| 2 | 26.486,92 TL | 52.973,84 TL |
| 3 | 17.657,95 TL | 52.973,84 TL |
| 4 | 13.243,46 TL | 52.973,84 TL |
| 5 | 10.594,77 TL | 52.973,84 TL |
| 6 | 8.828,97 TL | 52.973,84 TL |
| 7 | 7.567,69 TL | 52.973,84 TL |
| 8 | 6.621,73 TL | 52.973,84 TL |
| 9 | 5.885,98 TL | 52.973,84 TL |
| 10 | 5.297,38 TL | 52.973,84 TL |
| 11 | 4.815,80 TL | 52.973,84 TL |
| 12 | 4.414,49 TL | 52.973,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 52.973,84 TL | 52.973,84 TL |
| 2 | 26.486,92 TL | 52.973,84 TL |
| 3 | 17.657,95 TL | 52.973,84 TL |
| 4 | 13.243,46 TL | 52.973,84 TL |
| 5 | 10.594,77 TL | 52.973,84 TL |
| 6 | 8.828,97 TL | 52.973,84 TL |
| 7 | 7.567,69 TL | 52.973,84 TL |
| 8 | 6.621,73 TL | 52.973,84 TL |
| 9 | 5.885,98 TL | 52.973,84 TL |
| 10 | 5.297,38 TL | 52.973,84 TL |
| 11 | 4.815,80 TL | 52.973,84 TL |
| 12 | 4.414,49 TL | 52.973,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 52.973,84 TL | 52.973,84 TL |
| 2 | 26.486,92 TL | 52.973,84 TL |
| 3 | 17.657,95 TL | 52.973,84 TL |
| 4 | 13.243,46 TL | 52.973,84 TL |
| 5 | 10.594,77 TL | 52.973,84 TL |
| 6 | 8.828,97 TL | 52.973,84 TL |
| 7 | 7.567,69 TL | 52.973,84 TL |
| 8 | 6.621,73 TL | 52.973,84 TL |
| 9 | 5.885,98 TL | 52.973,84 TL |
| 10 | 5.297,38 TL | 52.973,84 TL |
| 11 | 4.815,80 TL | 52.973,84 TL |
| 12 | 4.414,49 TL | 52.973,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 52.973,84 TL | 52.973,84 TL |
| 2 | 26.486,92 TL | 52.973,84 TL |
| 3 | 17.657,95 TL | 52.973,84 TL |
| 4 | 13.243,46 TL | 52.973,84 TL |
| 5 | 10.594,77 TL | 52.973,84 TL |
| 6 | 8.828,97 TL | 52.973,84 TL |
| 7 | 7.567,69 TL | 52.973,84 TL |
| 8 | 6.621,73 TL | 52.973,84 TL |
| 9 | 5.885,98 TL | 52.973,84 TL |
| 10 | 5.297,38 TL | 52.973,84 TL |
| 11 | 4.815,80 TL | 52.973,84 TL |
| 12 | 4.414,49 TL | 52.973,84 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 52.973,84 TL | 52.973,84 TL |
| 2 | 26.486,92 TL | 52.973,84 TL |
| 3 | 17.657,95 TL | 52.973,84 TL |
| 4 | 13.243,46 TL | 52.973,84 TL |
| 5 | 10.594,77 TL | 52.973,84 TL |
| 6 | 8.828,97 TL | 52.973,84 TL |
| 7 | 7.567,69 TL | 52.973,84 TL |
| 8 | 6.621,73 TL | 52.973,84 TL |
| 9 | 5.885,98 TL | 52.973,84 TL |
| 10 | 5.297,38 TL | 52.973,84 TL |
| 11 | 4.815,80 TL | 52.973,84 TL |
| 12 | 4.414,49 TL | 52.973,84 TL |



