| Marka | HP |
| Ürün tipi | Laptop |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Form faktörü | Kapaklı |
| Pazar konumlandırması | Premium |
| Yıl girişi | 2022 |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Orijinal marka adı | HP |
| Ekran boyutu | 14 inch |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Panel tipi | IPS |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Ekran çerçeve teknolojisi | Micro-Edge |
| Ekran parlaklığı | 400 cd/m² |
| Diagonal ekran boyutu | 35,6 cm |
| RGB renk alanı | NTSC |
| Renk skalası | 72% |
| İşlemci ailesi | Intel® Core™ i7 |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | i7-1255U |
| İşlemci frekansı | 1,7 GHz |
| İşlemci nesli | 12. Nesil Intel® Core™ i7 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| Sıralı işlemci sayısı | 12 |
| İşlemci destek frekansı | 4,7 GHz |
| İşlemci önbelleği | 12 MB |
| İşlemci ön bellek türü | L3 |
| Ayarlanabilir TDP-aşağı | 12 W |
| RAM | 16 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR4-SDRAM |
| Hafıza frekans hızı | 3200 MHz |
| Bellek düzeni | 1 x 16 GB |
| Bellek yuvası sayısı | 2x SO-DIMM |
| ECC | Hayır |
| Non-ECC | Evet |
| Toplam depolama kapasitesi | 512 GB |
| Depolama ortamı | SSD |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Toplam SSD kapasitesi | 512 GB |
| Kurulan SSD sayısı | 1 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 512 GB |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | PCI Express |
| NVMe | Evet |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Entegre grafik kartı | Evet |
| Ayrık grafik bağdaştırıcı | Hayır |
| Ayarlanabilir TDP-aşağı | 12 W |
| Ayrık grafik bağdaştırıcı | Hayır |
| Bellek düzeni | 1 x 16 GB |
| Bellek yuvası sayısı | 2x SO-DIMM |
| Dahili hafıza tipi | DDR4-SDRAM |
| Depolama ortamı | SSD |
| Diagonal ekran boyutu | 35,6 cm |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| ECC | Hayır |
| Ekran boyutu | 14 inch |
| Ekran çerçeve teknolojisi | Micro-Edge |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran parlaklığı | 400 cd/m² |
| Entegre grafik kartı | Evet |
| Form faktörü | Kapaklı |
| Hafıza frekans hızı | 3200 MHz |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| İşlemci | i7-1255U |
| İşlemci ailesi | Intel® Core™ i7 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşlemci destek frekansı | 4,7 GHz |
| İşlemci frekansı | 1,7 GHz |
| İşlemci nesli | 12. Nesil Intel® Core™ i7 |
| İşlemci ön bellek türü | L3 |
| İşlemci önbelleği | 12 MB |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| Kurulan SSD sayısı | 1 |
| Marka | HP |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Non-ECC | Evet |
| NVMe | Evet |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Orijinal marka adı | HP |
| Panel tipi | IPS |
| Pazar konumlandırması | Premium |
| RAM | 16 GB |
| Renk skalası | 72% |
| RGB renk alanı | NTSC |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 512 GB |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | PCI Express |
| Sıralı işlemci sayısı | 12 |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Toplam depolama kapasitesi | 512 GB |
| Toplam SSD kapasitesi | 512 GB |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Ürün tipi | Laptop |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Yıl girişi | 2022 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 66.425,34 TL | 66.425,34 TL |
| 2 | 33.212,67 TL | 66.425,34 TL |
| 3 | 22.141,78 TL | 66.425,34 TL |
| 4 | 16.606,34 TL | 66.425,34 TL |
| 5 | 13.285,07 TL | 66.425,34 TL |
| 6 | 11.070,89 TL | 66.425,34 TL |
| 7 | 9.489,33 TL | 66.425,34 TL |
| 8 | 8.303,17 TL | 66.425,34 TL |
| 9 | 7.380,59 TL | 66.425,34 TL |
| 10 | 6.642,53 TL | 66.425,34 TL |
| 11 | 6.038,67 TL | 66.425,34 TL |
| 12 | 5.535,45 TL | 66.425,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 66.425,34 TL | 66.425,34 TL |
| 2 | 33.212,67 TL | 66.425,34 TL |
| 3 | 22.141,78 TL | 66.425,34 TL |
| 4 | 16.606,34 TL | 66.425,34 TL |
| 5 | 13.285,07 TL | 66.425,34 TL |
| 6 | 11.070,89 TL | 66.425,34 TL |
| 7 | 9.489,33 TL | 66.425,34 TL |
| 8 | 8.303,17 TL | 66.425,34 TL |
| 9 | 7.380,59 TL | 66.425,34 TL |
| 10 | 6.642,53 TL | 66.425,34 TL |
| 11 | 6.038,67 TL | 66.425,34 TL |
| 12 | 5.535,45 TL | 66.425,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 66.425,34 TL | 66.425,34 TL |
| 2 | 33.212,67 TL | 66.425,34 TL |
| 3 | 22.141,78 TL | 66.425,34 TL |
| 4 | 16.606,34 TL | 66.425,34 TL |
| 5 | 13.285,07 TL | 66.425,34 TL |
| 6 | 11.070,89 TL | 66.425,34 TL |
| 7 | 9.489,33 TL | 66.425,34 TL |
| 8 | 8.303,17 TL | 66.425,34 TL |
| 9 | 7.380,59 TL | 66.425,34 TL |
| 10 | 6.642,53 TL | 66.425,34 TL |
| 11 | 6.038,67 TL | 66.425,34 TL |
| 12 | 5.535,45 TL | 66.425,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 66.425,34 TL | 66.425,34 TL |
| 2 | 33.212,67 TL | 66.425,34 TL |
| 3 | 22.141,78 TL | 66.425,34 TL |
| 4 | 16.606,34 TL | 66.425,34 TL |
| 5 | 13.285,07 TL | 66.425,34 TL |
| 6 | 11.070,89 TL | 66.425,34 TL |
| 7 | 9.489,33 TL | 66.425,34 TL |
| 8 | 8.303,17 TL | 66.425,34 TL |
| 9 | 7.380,59 TL | 66.425,34 TL |
| 10 | 6.642,53 TL | 66.425,34 TL |
| 11 | 6.038,67 TL | 66.425,34 TL |
| 12 | 5.535,45 TL | 66.425,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 66.425,34 TL | 66.425,34 TL |
| 2 | 33.212,67 TL | 66.425,34 TL |
| 3 | 22.141,78 TL | 66.425,34 TL |
| 4 | 16.606,34 TL | 66.425,34 TL |
| 5 | 13.285,07 TL | 66.425,34 TL |
| 6 | 11.070,89 TL | 66.425,34 TL |
| 7 | 9.489,33 TL | 66.425,34 TL |
| 8 | 8.303,17 TL | 66.425,34 TL |
| 9 | 7.380,59 TL | 66.425,34 TL |
| 10 | 6.642,53 TL | 66.425,34 TL |
| 11 | 6.038,67 TL | 66.425,34 TL |
| 12 | 5.535,45 TL | 66.425,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 66.425,34 TL | 66.425,34 TL |
| 2 | 33.212,67 TL | 66.425,34 TL |
| 3 | 22.141,78 TL | 66.425,34 TL |
| 4 | 16.606,34 TL | 66.425,34 TL |
| 5 | 13.285,07 TL | 66.425,34 TL |
| 6 | 11.070,89 TL | 66.425,34 TL |
| 7 | 9.489,33 TL | 66.425,34 TL |
| 8 | 8.303,17 TL | 66.425,34 TL |
| 9 | 7.380,59 TL | 66.425,34 TL |
| 10 | 6.642,53 TL | 66.425,34 TL |
| 11 | 6.038,67 TL | 66.425,34 TL |
| 12 | 5.535,45 TL | 66.425,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 66.425,34 TL | 66.425,34 TL |
| 2 | 33.212,67 TL | 66.425,34 TL |
| 3 | 22.141,78 TL | 66.425,34 TL |
| 4 | 16.606,34 TL | 66.425,34 TL |
| 5 | 13.285,07 TL | 66.425,34 TL |
| 6 | 11.070,89 TL | 66.425,34 TL |
| 7 | 9.489,33 TL | 66.425,34 TL |
| 8 | 8.303,17 TL | 66.425,34 TL |
| 9 | 7.380,59 TL | 66.425,34 TL |
| 10 | 6.642,53 TL | 66.425,34 TL |
| 11 | 6.038,67 TL | 66.425,34 TL |
| 12 | 5.535,45 TL | 66.425,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 66.425,34 TL | 66.425,34 TL |
| 2 | 33.212,67 TL | 66.425,34 TL |
| 3 | 22.141,78 TL | 66.425,34 TL |
| 4 | 16.606,34 TL | 66.425,34 TL |
| 5 | 13.285,07 TL | 66.425,34 TL |
| 6 | 11.070,89 TL | 66.425,34 TL |
| 7 | 9.489,33 TL | 66.425,34 TL |
| 8 | 8.303,17 TL | 66.425,34 TL |
| 9 | 7.380,59 TL | 66.425,34 TL |
| 10 | 6.642,53 TL | 66.425,34 TL |
| 11 | 6.038,67 TL | 66.425,34 TL |
| 12 | 5.535,45 TL | 66.425,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 66.425,34 TL | 66.425,34 TL |
| 2 | 33.212,67 TL | 66.425,34 TL |
| 3 | 22.141,78 TL | 66.425,34 TL |
| 4 | 16.606,34 TL | 66.425,34 TL |
| 5 | 13.285,07 TL | 66.425,34 TL |
| 6 | 11.070,89 TL | 66.425,34 TL |
| 7 | 9.489,33 TL | 66.425,34 TL |
| 8 | 8.303,17 TL | 66.425,34 TL |
| 9 | 7.380,59 TL | 66.425,34 TL |
| 10 | 6.642,53 TL | 66.425,34 TL |
| 11 | 6.038,67 TL | 66.425,34 TL |
| 12 | 5.535,45 TL | 66.425,34 TL |










