| Marka | DEXIM |
| Önerilen kullanım | Ev |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Araç arayüzü | USB |
| Klavye tuşu anahtarı | Mekanik anahtarlı tuş |
| Klavye dili | Türkçe |
| İşaret aygıtı | Hayır |
| Klavye şekli faktörü | Tam boyut |
| Sayısal tuş takımı | Evet |
| Klavye tuşları kullanım ömrü | 1 Milyon karakter |
| Klavye tuşu profili | Yüksek profilli |
| Windows tuşları | Evet |
| Arkaışık | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah |
| Klavye türü | Düz |
| Island klavye | Evet |
| Fare dahil | Hayır |
| Klavye boyutları (E x D x Y) | 437 x 137 x 30 mm |
| Klavye ağırlığı | 407 g |
| İçerikteki ürün sayısı | 1 adet |
| Araç arayüzü | USB |
| Arkaışık | Hayır |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Fare dahil | Hayır |
| İçerikteki ürün sayısı | 1 adet |
| İşaret aygıtı | Hayır |
| Island klavye | Evet |
| Klavye ağırlığı | 407 g |
| Klavye boyutları (E x D x Y) | 437 x 137 x 30 mm |
| Klavye dili | Türkçe |
| Klavye şekli faktörü | Tam boyut |
| Klavye türü | Düz |
| Klavye tuşları kullanım ömrü | 1 Milyon karakter |
| Klavye tuşu anahtarı | Mekanik anahtarlı tuş |
| Klavye tuşu profili | Yüksek profilli |
| Marka | DEXIM |
| Önerilen kullanım | Ev |
| Sayısal tuş takımı | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| Windows tuşları | Evet |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 511,05 TL | 511,05 TL |
| 2 | 255,53 TL | 511,05 TL |
| 3 | 170,35 TL | 511,05 TL |
| 4 | 127,76 TL | 511,05 TL |
| 5 | 102,21 TL | 511,05 TL |
| 6 | 85,18 TL | 511,05 TL |
| 7 | 73,01 TL | 511,05 TL |
| 8 | 63,88 TL | 511,05 TL |
| 9 | 56,78 TL | 511,05 TL |
| 10 | 51,11 TL | 511,05 TL |
| 11 | 46,46 TL | 511,05 TL |
| 12 | 42,59 TL | 511,05 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 511,05 TL | 511,05 TL |
| 2 | 255,53 TL | 511,05 TL |
| 3 | 170,35 TL | 511,05 TL |
| 4 | 127,76 TL | 511,05 TL |
| 5 | 102,21 TL | 511,05 TL |
| 6 | 85,18 TL | 511,05 TL |
| 7 | 73,01 TL | 511,05 TL |
| 8 | 63,88 TL | 511,05 TL |
| 9 | 56,78 TL | 511,05 TL |
| 10 | 51,11 TL | 511,05 TL |
| 11 | 46,46 TL | 511,05 TL |
| 12 | 42,59 TL | 511,05 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 511,05 TL | 511,05 TL |
| 2 | 255,53 TL | 511,05 TL |
| 3 | 170,35 TL | 511,05 TL |
| 4 | 127,76 TL | 511,05 TL |
| 5 | 102,21 TL | 511,05 TL |
| 6 | 85,18 TL | 511,05 TL |
| 7 | 73,01 TL | 511,05 TL |
| 8 | 63,88 TL | 511,05 TL |
| 9 | 56,78 TL | 511,05 TL |
| 10 | 51,11 TL | 511,05 TL |
| 11 | 46,46 TL | 511,05 TL |
| 12 | 42,59 TL | 511,05 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 511,05 TL | 511,05 TL |
| 2 | 255,53 TL | 511,05 TL |
| 3 | 170,35 TL | 511,05 TL |
| 4 | 127,76 TL | 511,05 TL |
| 5 | 102,21 TL | 511,05 TL |
| 6 | 85,18 TL | 511,05 TL |
| 7 | 73,01 TL | 511,05 TL |
| 8 | 63,88 TL | 511,05 TL |
| 9 | 56,78 TL | 511,05 TL |
| 10 | 51,11 TL | 511,05 TL |
| 11 | 46,46 TL | 511,05 TL |
| 12 | 42,59 TL | 511,05 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 511,05 TL | 511,05 TL |
| 2 | 255,53 TL | 511,05 TL |
| 3 | 170,35 TL | 511,05 TL |
| 4 | 127,76 TL | 511,05 TL |
| 5 | 102,21 TL | 511,05 TL |
| 6 | 85,18 TL | 511,05 TL |
| 7 | 73,01 TL | 511,05 TL |
| 8 | 63,88 TL | 511,05 TL |
| 9 | 56,78 TL | 511,05 TL |
| 10 | 51,11 TL | 511,05 TL |
| 11 | 46,46 TL | 511,05 TL |
| 12 | 42,59 TL | 511,05 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 511,05 TL | 511,05 TL |
| 2 | 255,53 TL | 511,05 TL |
| 3 | 170,35 TL | 511,05 TL |
| 4 | 127,76 TL | 511,05 TL |
| 5 | 102,21 TL | 511,05 TL |
| 6 | 85,18 TL | 511,05 TL |
| 7 | 73,01 TL | 511,05 TL |
| 8 | 63,88 TL | 511,05 TL |
| 9 | 56,78 TL | 511,05 TL |
| 10 | 51,11 TL | 511,05 TL |
| 11 | 46,46 TL | 511,05 TL |
| 12 | 42,59 TL | 511,05 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 511,05 TL | 511,05 TL |
| 2 | 255,53 TL | 511,05 TL |
| 3 | 170,35 TL | 511,05 TL |
| 4 | 127,76 TL | 511,05 TL |
| 5 | 102,21 TL | 511,05 TL |
| 6 | 85,18 TL | 511,05 TL |
| 7 | 73,01 TL | 511,05 TL |
| 8 | 63,88 TL | 511,05 TL |
| 9 | 56,78 TL | 511,05 TL |
| 10 | 51,11 TL | 511,05 TL |
| 11 | 46,46 TL | 511,05 TL |
| 12 | 42,59 TL | 511,05 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 511,05 TL | 511,05 TL |
| 2 | 255,53 TL | 511,05 TL |
| 3 | 170,35 TL | 511,05 TL |
| 4 | 127,76 TL | 511,05 TL |
| 5 | 102,21 TL | 511,05 TL |
| 6 | 85,18 TL | 511,05 TL |
| 7 | 73,01 TL | 511,05 TL |
| 8 | 63,88 TL | 511,05 TL |
| 9 | 56,78 TL | 511,05 TL |
| 10 | 51,11 TL | 511,05 TL |
| 11 | 46,46 TL | 511,05 TL |
| 12 | 42,59 TL | 511,05 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 511,05 TL | 511,05 TL |
| 2 | 255,53 TL | 511,05 TL |
| 3 | 170,35 TL | 511,05 TL |
| 4 | 127,76 TL | 511,05 TL |
| 5 | 102,21 TL | 511,05 TL |
| 6 | 85,18 TL | 511,05 TL |
| 7 | 73,01 TL | 511,05 TL |
| 8 | 63,88 TL | 511,05 TL |
| 9 | 56,78 TL | 511,05 TL |
| 10 | 51,11 TL | 511,05 TL |
| 11 | 46,46 TL | 511,05 TL |
| 12 | 42,59 TL | 511,05 TL |














