| Marka | DEXIM |
| Ürün rengi | Siyah |
| Şarj uyumluluğu | Evrensel |
| Dahili flaş | Evet |
| Pil performansı | 10000 mAh |
| Şarj kaynağı | USB |
| Girdi arayüzü | Micro-USB + USB Type-C |
| USB Tip-A konnektörü | Evet |
| USB A çıkış portları | 2 |
| USB Tip-C konektörleri | Evet |
| USB Tip-C port sayısı | 1 |
| Mikro-USB konnektörü | Evet |
| Mikro-USB konnektör miktarı | 1 |
| Girdi voltajı | 5 V |
| Giriş akımı | 2 A |
| Çalıştırma voltajı | 5 V |
| Çıkış akımı | 2,1 A |
| Çalıştırma voltajı | 5 V |
| Çıkış akımı | 2,1 A |
| Dahili flaş | Evet |
| Girdi arayüzü | Micro-USB + USB Type-C |
| Girdi voltajı | 5 V |
| Giriş akımı | 2 A |
| Marka | DEXIM |
| Mikro-USB konnektör miktarı | 1 |
| Mikro-USB konnektörü | Evet |
| Pil performansı | 10000 mAh |
| Şarj kaynağı | USB |
| Şarj uyumluluğu | evrensel |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB A çıkış portları | 2 |
| USB Tip-A konnektörü | Evet |
| USB Tip-C konektörleri | Evet |
| USB Tip-C port sayısı | 1 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 719,62 TL | 719,62 TL |
| 2 | 359,81 TL | 719,62 TL |
| 3 | 239,87 TL | 719,62 TL |
| 4 | 179,91 TL | 719,62 TL |
| 5 | 143,92 TL | 719,62 TL |
| 6 | 119,94 TL | 719,62 TL |
| 7 | 102,80 TL | 719,62 TL |
| 8 | 89,95 TL | 719,62 TL |
| 9 | 79,96 TL | 719,62 TL |
| 10 | 71,96 TL | 719,62 TL |
| 11 | 65,42 TL | 719,62 TL |
| 12 | 59,97 TL | 719,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 719,62 TL | 719,62 TL |
| 2 | 359,81 TL | 719,62 TL |
| 3 | 239,87 TL | 719,62 TL |
| 4 | 179,91 TL | 719,62 TL |
| 5 | 143,92 TL | 719,62 TL |
| 6 | 119,94 TL | 719,62 TL |
| 7 | 102,80 TL | 719,62 TL |
| 8 | 89,95 TL | 719,62 TL |
| 9 | 79,96 TL | 719,62 TL |
| 10 | 71,96 TL | 719,62 TL |
| 11 | 65,42 TL | 719,62 TL |
| 12 | 59,97 TL | 719,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 719,62 TL | 719,62 TL |
| 2 | 359,81 TL | 719,62 TL |
| 3 | 239,87 TL | 719,62 TL |
| 4 | 179,91 TL | 719,62 TL |
| 5 | 143,92 TL | 719,62 TL |
| 6 | 119,94 TL | 719,62 TL |
| 7 | 102,80 TL | 719,62 TL |
| 8 | 89,95 TL | 719,62 TL |
| 9 | 79,96 TL | 719,62 TL |
| 10 | 71,96 TL | 719,62 TL |
| 11 | 65,42 TL | 719,62 TL |
| 12 | 59,97 TL | 719,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 719,62 TL | 719,62 TL |
| 2 | 359,81 TL | 719,62 TL |
| 3 | 239,87 TL | 719,62 TL |
| 4 | 179,91 TL | 719,62 TL |
| 5 | 143,92 TL | 719,62 TL |
| 6 | 119,94 TL | 719,62 TL |
| 7 | 102,80 TL | 719,62 TL |
| 8 | 89,95 TL | 719,62 TL |
| 9 | 79,96 TL | 719,62 TL |
| 10 | 71,96 TL | 719,62 TL |
| 11 | 65,42 TL | 719,62 TL |
| 12 | 59,97 TL | 719,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 719,62 TL | 719,62 TL |
| 2 | 359,81 TL | 719,62 TL |
| 3 | 239,87 TL | 719,62 TL |
| 4 | 179,91 TL | 719,62 TL |
| 5 | 143,92 TL | 719,62 TL |
| 6 | 119,94 TL | 719,62 TL |
| 7 | 102,80 TL | 719,62 TL |
| 8 | 89,95 TL | 719,62 TL |
| 9 | 79,96 TL | 719,62 TL |
| 10 | 71,96 TL | 719,62 TL |
| 11 | 65,42 TL | 719,62 TL |
| 12 | 59,97 TL | 719,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 719,62 TL | 719,62 TL |
| 2 | 359,81 TL | 719,62 TL |
| 3 | 239,87 TL | 719,62 TL |
| 4 | 179,91 TL | 719,62 TL |
| 5 | 143,92 TL | 719,62 TL |
| 6 | 119,94 TL | 719,62 TL |
| 7 | 102,80 TL | 719,62 TL |
| 8 | 89,95 TL | 719,62 TL |
| 9 | 79,96 TL | 719,62 TL |
| 10 | 71,96 TL | 719,62 TL |
| 11 | 65,42 TL | 719,62 TL |
| 12 | 59,97 TL | 719,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 719,62 TL | 719,62 TL |
| 2 | 359,81 TL | 719,62 TL |
| 3 | 239,87 TL | 719,62 TL |
| 4 | 179,91 TL | 719,62 TL |
| 5 | 143,92 TL | 719,62 TL |
| 6 | 119,94 TL | 719,62 TL |
| 7 | 102,80 TL | 719,62 TL |
| 8 | 89,95 TL | 719,62 TL |
| 9 | 79,96 TL | 719,62 TL |
| 10 | 71,96 TL | 719,62 TL |
| 11 | 65,42 TL | 719,62 TL |
| 12 | 59,97 TL | 719,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 719,62 TL | 719,62 TL |
| 2 | 359,81 TL | 719,62 TL |
| 3 | 239,87 TL | 719,62 TL |
| 4 | 179,91 TL | 719,62 TL |
| 5 | 143,92 TL | 719,62 TL |
| 6 | 119,94 TL | 719,62 TL |
| 7 | 102,80 TL | 719,62 TL |
| 8 | 89,95 TL | 719,62 TL |
| 9 | 79,96 TL | 719,62 TL |
| 10 | 71,96 TL | 719,62 TL |
| 11 | 65,42 TL | 719,62 TL |
| 12 | 59,97 TL | 719,62 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 719,62 TL | 719,62 TL |
| 2 | 359,81 TL | 719,62 TL |
| 3 | 239,87 TL | 719,62 TL |
| 4 | 179,91 TL | 719,62 TL |
| 5 | 143,92 TL | 719,62 TL |
| 6 | 119,94 TL | 719,62 TL |
| 7 | 102,80 TL | 719,62 TL |
| 8 | 89,95 TL | 719,62 TL |
| 9 | 79,96 TL | 719,62 TL |
| 10 | 71,96 TL | 719,62 TL |
| 11 | 65,42 TL | 719,62 TL |
| 12 | 59,97 TL | 719,62 TL |





















