| Marka | DEXIM |
| Aynı anda bağlı cihaz sayısı (maksimum) | 2 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Şarj uyumluluğu | Mobil telefon / akıllı telefon, Tablet |
| Dahili ekran | Hayır |
| Entegre açma/kapama düğmesi | Evet |
| Dahili flaş | Hayır |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Pil performansı | 10000 mAh |
| Şarj kaynağı | USB |
| Hızlı şarj | Hayır |
| Pil türü | Gömme |
| Girdi arayüzü | Micro-USB |
| USB A çıkış portları | 2 |
| Girdi voltajı | 5 V |
| Giriş akımı | 2 A |
| Çalıştırma voltajı | 5 V |
| DC çıkış voltajı | 5 |
| Port 1 çıkış akımı | 1 A |
| Port 2 çıkış akımı | 2,1 A |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Aynı anda bağlı cihaz sayısı (maksimum) | 2 |
| Çalıştırma voltajı | 5 V |
| Dahili ekran | Hayır |
| Dahili flaş | Hayır |
| DC çıkış voltajı | 5 |
| Entegre açma/kapama düğmesi | Evet |
| Girdi arayüzü | Micro-USB |
| Girdi voltajı | 5 V |
| Giriş akımı | 2 A |
| Hızlı şarj | Hayır |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Marka | DEXIM |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Pil performansı | 10000 mAh |
| Pil türü | Gömme |
| Port 1 çıkış akımı | 1 A |
| Port 2 çıkış akımı | 2,1 A |
| Şarj kaynağı | USB |
| Şarj uyumluluğu | Mobil telefon / akıllı telefon, Tablet |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB A çıkış portları | 2 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 674,08 TL | 674,08 TL |
| 2 | 337,04 TL | 674,08 TL |
| 3 | 224,69 TL | 674,08 TL |
| 4 | 168,52 TL | 674,08 TL |
| 5 | 134,82 TL | 674,08 TL |
| 6 | 112,35 TL | 674,08 TL |
| 7 | 96,30 TL | 674,08 TL |
| 8 | 84,26 TL | 674,08 TL |
| 9 | 74,90 TL | 674,08 TL |
| 10 | 67,41 TL | 674,08 TL |
| 11 | 61,28 TL | 674,08 TL |
| 12 | 56,17 TL | 674,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 674,08 TL | 674,08 TL |
| 2 | 337,04 TL | 674,08 TL |
| 3 | 224,69 TL | 674,08 TL |
| 4 | 168,52 TL | 674,08 TL |
| 5 | 134,82 TL | 674,08 TL |
| 6 | 112,35 TL | 674,08 TL |
| 7 | 96,30 TL | 674,08 TL |
| 8 | 84,26 TL | 674,08 TL |
| 9 | 74,90 TL | 674,08 TL |
| 10 | 67,41 TL | 674,08 TL |
| 11 | 61,28 TL | 674,08 TL |
| 12 | 56,17 TL | 674,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 674,08 TL | 674,08 TL |
| 2 | 337,04 TL | 674,08 TL |
| 3 | 224,69 TL | 674,08 TL |
| 4 | 168,52 TL | 674,08 TL |
| 5 | 134,82 TL | 674,08 TL |
| 6 | 112,35 TL | 674,08 TL |
| 7 | 96,30 TL | 674,08 TL |
| 8 | 84,26 TL | 674,08 TL |
| 9 | 74,90 TL | 674,08 TL |
| 10 | 67,41 TL | 674,08 TL |
| 11 | 61,28 TL | 674,08 TL |
| 12 | 56,17 TL | 674,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 674,08 TL | 674,08 TL |
| 2 | 337,04 TL | 674,08 TL |
| 3 | 224,69 TL | 674,08 TL |
| 4 | 168,52 TL | 674,08 TL |
| 5 | 134,82 TL | 674,08 TL |
| 6 | 112,35 TL | 674,08 TL |
| 7 | 96,30 TL | 674,08 TL |
| 8 | 84,26 TL | 674,08 TL |
| 9 | 74,90 TL | 674,08 TL |
| 10 | 67,41 TL | 674,08 TL |
| 11 | 61,28 TL | 674,08 TL |
| 12 | 56,17 TL | 674,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 674,08 TL | 674,08 TL |
| 2 | 337,04 TL | 674,08 TL |
| 3 | 224,69 TL | 674,08 TL |
| 4 | 168,52 TL | 674,08 TL |
| 5 | 134,82 TL | 674,08 TL |
| 6 | 112,35 TL | 674,08 TL |
| 7 | 96,30 TL | 674,08 TL |
| 8 | 84,26 TL | 674,08 TL |
| 9 | 74,90 TL | 674,08 TL |
| 10 | 67,41 TL | 674,08 TL |
| 11 | 61,28 TL | 674,08 TL |
| 12 | 56,17 TL | 674,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 674,08 TL | 674,08 TL |
| 2 | 337,04 TL | 674,08 TL |
| 3 | 224,69 TL | 674,08 TL |
| 4 | 168,52 TL | 674,08 TL |
| 5 | 134,82 TL | 674,08 TL |
| 6 | 112,35 TL | 674,08 TL |
| 7 | 96,30 TL | 674,08 TL |
| 8 | 84,26 TL | 674,08 TL |
| 9 | 74,90 TL | 674,08 TL |
| 10 | 67,41 TL | 674,08 TL |
| 11 | 61,28 TL | 674,08 TL |
| 12 | 56,17 TL | 674,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 674,08 TL | 674,08 TL |
| 2 | 337,04 TL | 674,08 TL |
| 3 | 224,69 TL | 674,08 TL |
| 4 | 168,52 TL | 674,08 TL |
| 5 | 134,82 TL | 674,08 TL |
| 6 | 112,35 TL | 674,08 TL |
| 7 | 96,30 TL | 674,08 TL |
| 8 | 84,26 TL | 674,08 TL |
| 9 | 74,90 TL | 674,08 TL |
| 10 | 67,41 TL | 674,08 TL |
| 11 | 61,28 TL | 674,08 TL |
| 12 | 56,17 TL | 674,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 674,08 TL | 674,08 TL |
| 2 | 337,04 TL | 674,08 TL |
| 3 | 224,69 TL | 674,08 TL |
| 4 | 168,52 TL | 674,08 TL |
| 5 | 134,82 TL | 674,08 TL |
| 6 | 112,35 TL | 674,08 TL |
| 7 | 96,30 TL | 674,08 TL |
| 8 | 84,26 TL | 674,08 TL |
| 9 | 74,90 TL | 674,08 TL |
| 10 | 67,41 TL | 674,08 TL |
| 11 | 61,28 TL | 674,08 TL |
| 12 | 56,17 TL | 674,08 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 674,08 TL | 674,08 TL |
| 2 | 337,04 TL | 674,08 TL |
| 3 | 224,69 TL | 674,08 TL |
| 4 | 168,52 TL | 674,08 TL |
| 5 | 134,82 TL | 674,08 TL |
| 6 | 112,35 TL | 674,08 TL |
| 7 | 96,30 TL | 674,08 TL |
| 8 | 84,26 TL | 674,08 TL |
| 9 | 74,90 TL | 674,08 TL |
| 10 | 67,41 TL | 674,08 TL |
| 11 | 61,28 TL | 674,08 TL |
| 12 | 56,17 TL | 674,08 TL |





















