| Marka | BELKIN |
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Takma tipi | Kulak içi |
| Önerilen kullanım | Telefon/Müzik/Spor/Günlük Yaşam |
| Kulaklık türü | Binoral |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Oynatma tuşları | Çok-tuşlu |
| Kontrol ünitesi tipi | On-ear control unit |
| Kontrol tipi | Dokunmatik |
| Koruma özellikleri | Sıçrama korumalı, Terleme dayanımlı |
| Uluslar arası koruma kodu | IPX4 |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Desteklenen ürünler | Galaxy S23Galaxy S23 PlusGalaxy S23 Ultra |
| Bağlantı teknolojisi | Kablosuz |
| Bluetooth | Evet |
| Bluetooth versiyonu | 5.2 |
| Kablosuz yöneltici alanı | 10 m |
| Kulaklık çeşidi | Kulak içi |
| Sürücü ünitesi | 6 mm |
| Sürücü türü | Dinamik |
| Mikrofon tipi | Ankastre |
| Mikrofon adedi | 2 |
| Pille çalışır | Evet |
| Pil türü | Yerleşik batarya |
| Müzik Oynatma | 9 Saat |
| Sürekli ses çalma süresi (şarj çantasıyla birlikte) | 28 Saat |
| Şarj kaynağı | USB |
| Şarj cihazı | Evet |
| Şarj kılıfı | Evet |
| Şarj çantası tipi | Kablolu |
| Hızlı başlangıç rehberi | Evet |
| Ekstra kulaklık | Evet |
| Miktar | 1 |
| Bağlantı teknolojisi | Kablosuz |
| Bluetooth | Evet |
| Bluetooth versiyonu | 5.2 |
| Desteklenen ürünler | Galaxy S23 Galaxy S23 Plus Galaxy S23 Ultra |
| Ekstra kulaklık | Evet |
| Hızlı başlangıç rehberi | Evet |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Kablosuz yöneltici alanı | 10 m |
| Kontrol tipi | Dokunmatik |
| Kontrol ünitesi tipi | On-ear control unit |
| Koruma özellikleri | Sıçrama korumalı, Terleme dayanımlı |
| Kulaklık çeşidi | Kulak içi |
| Kulaklık türü | Binoral |
| Marka | BELKIN |
| Mikrofon adedi | 2 |
| Mikrofon tipi | Ankastre |
| Miktar | 1 |
| Müzik Oynatma | 9 Saat |
| Önerilen kullanım | Telefon/Müzik/Spor/Günlük Yaşam |
| Oynatma tuşları | Çok-tuşlu |
| Pil türü | Yerleşik batarya |
| Pille çalışır | Evet |
| Şarj çantası tipi | Kablolu |
| Şarj cihazı | Evet |
| Şarj kaynağı | USB |
| Şarj kılıfı | Evet |
| Sürekli ses çalma süresi (şarj çantasıyla birlikte) | 28 Saat |
| Sürücü türü | Dinamik |
| Sürücü ünitesi | 6 mm |
| Takma tipi | Kulak içi |
| Uluslar arası koruma kodu | IPX4 |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.598,86 TL | 2.598,86 TL |
| 2 | 1.299,43 TL | 2.598,86 TL |
| 3 | 866,29 TL | 2.598,86 TL |
| 4 | 649,72 TL | 2.598,86 TL |
| 5 | 519,77 TL | 2.598,86 TL |
| 6 | 433,14 TL | 2.598,86 TL |
| 7 | 371,27 TL | 2.598,86 TL |
| 8 | 324,86 TL | 2.598,86 TL |
| 9 | 288,76 TL | 2.598,86 TL |
| 10 | 259,89 TL | 2.598,86 TL |
| 11 | 236,26 TL | 2.598,86 TL |
| 12 | 216,57 TL | 2.598,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.598,86 TL | 2.598,86 TL |
| 2 | 1.299,43 TL | 2.598,86 TL |
| 3 | 866,29 TL | 2.598,86 TL |
| 4 | 649,72 TL | 2.598,86 TL |
| 5 | 519,77 TL | 2.598,86 TL |
| 6 | 433,14 TL | 2.598,86 TL |
| 7 | 371,27 TL | 2.598,86 TL |
| 8 | 324,86 TL | 2.598,86 TL |
| 9 | 288,76 TL | 2.598,86 TL |
| 10 | 259,89 TL | 2.598,86 TL |
| 11 | 236,26 TL | 2.598,86 TL |
| 12 | 216,57 TL | 2.598,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.598,86 TL | 2.598,86 TL |
| 2 | 1.299,43 TL | 2.598,86 TL |
| 3 | 866,29 TL | 2.598,86 TL |
| 4 | 649,72 TL | 2.598,86 TL |
| 5 | 519,77 TL | 2.598,86 TL |
| 6 | 433,14 TL | 2.598,86 TL |
| 7 | 371,27 TL | 2.598,86 TL |
| 8 | 324,86 TL | 2.598,86 TL |
| 9 | 288,76 TL | 2.598,86 TL |
| 10 | 259,89 TL | 2.598,86 TL |
| 11 | 236,26 TL | 2.598,86 TL |
| 12 | 216,57 TL | 2.598,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.598,86 TL | 2.598,86 TL |
| 2 | 1.299,43 TL | 2.598,86 TL |
| 3 | 866,29 TL | 2.598,86 TL |
| 4 | 649,72 TL | 2.598,86 TL |
| 5 | 519,77 TL | 2.598,86 TL |
| 6 | 433,14 TL | 2.598,86 TL |
| 7 | 371,27 TL | 2.598,86 TL |
| 8 | 324,86 TL | 2.598,86 TL |
| 9 | 288,76 TL | 2.598,86 TL |
| 10 | 259,89 TL | 2.598,86 TL |
| 11 | 236,26 TL | 2.598,86 TL |
| 12 | 216,57 TL | 2.598,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.598,86 TL | 2.598,86 TL |
| 2 | 1.299,43 TL | 2.598,86 TL |
| 3 | 866,29 TL | 2.598,86 TL |
| 4 | 649,72 TL | 2.598,86 TL |
| 5 | 519,77 TL | 2.598,86 TL |
| 6 | 433,14 TL | 2.598,86 TL |
| 7 | 371,27 TL | 2.598,86 TL |
| 8 | 324,86 TL | 2.598,86 TL |
| 9 | 288,76 TL | 2.598,86 TL |
| 10 | 259,89 TL | 2.598,86 TL |
| 11 | 236,26 TL | 2.598,86 TL |
| 12 | 216,57 TL | 2.598,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.598,86 TL | 2.598,86 TL |
| 2 | 1.299,43 TL | 2.598,86 TL |
| 3 | 866,29 TL | 2.598,86 TL |
| 4 | 649,72 TL | 2.598,86 TL |
| 5 | 519,77 TL | 2.598,86 TL |
| 6 | 433,14 TL | 2.598,86 TL |
| 7 | 371,27 TL | 2.598,86 TL |
| 8 | 324,86 TL | 2.598,86 TL |
| 9 | 288,76 TL | 2.598,86 TL |
| 10 | 259,89 TL | 2.598,86 TL |
| 11 | 236,26 TL | 2.598,86 TL |
| 12 | 216,57 TL | 2.598,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.598,86 TL | 2.598,86 TL |
| 2 | 1.299,43 TL | 2.598,86 TL |
| 3 | 866,29 TL | 2.598,86 TL |
| 4 | 649,72 TL | 2.598,86 TL |
| 5 | 519,77 TL | 2.598,86 TL |
| 6 | 433,14 TL | 2.598,86 TL |
| 7 | 371,27 TL | 2.598,86 TL |
| 8 | 324,86 TL | 2.598,86 TL |
| 9 | 288,76 TL | 2.598,86 TL |
| 10 | 259,89 TL | 2.598,86 TL |
| 11 | 236,26 TL | 2.598,86 TL |
| 12 | 216,57 TL | 2.598,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.598,86 TL | 2.598,86 TL |
| 2 | 1.299,43 TL | 2.598,86 TL |
| 3 | 866,29 TL | 2.598,86 TL |
| 4 | 649,72 TL | 2.598,86 TL |
| 5 | 519,77 TL | 2.598,86 TL |
| 6 | 433,14 TL | 2.598,86 TL |
| 7 | 371,27 TL | 2.598,86 TL |
| 8 | 324,86 TL | 2.598,86 TL |
| 9 | 288,76 TL | 2.598,86 TL |
| 10 | 259,89 TL | 2.598,86 TL |
| 11 | 236,26 TL | 2.598,86 TL |
| 12 | 216,57 TL | 2.598,86 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.598,86 TL | 2.598,86 TL |
| 2 | 1.299,43 TL | 2.598,86 TL |
| 3 | 866,29 TL | 2.598,86 TL |
| 4 | 649,72 TL | 2.598,86 TL |
| 5 | 519,77 TL | 2.598,86 TL |
| 6 | 433,14 TL | 2.598,86 TL |
| 7 | 371,27 TL | 2.598,86 TL |
| 8 | 324,86 TL | 2.598,86 TL |
| 9 | 288,76 TL | 2.598,86 TL |
| 10 | 259,89 TL | 2.598,86 TL |
| 11 | 236,26 TL | 2.598,86 TL |
| 12 | 216,57 TL | 2.598,86 TL |








