| Marka | BELKIN |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Ana bilgisayar arabirimi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 2 |
| HDMI port sayısı | 1 |
| Mikrofon giriş fişi | Hayır |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C port sayısı | 1 |
| USB Güç Dağıtımı | Evet |
| USB Güç Sağlama incelemesi | 3.0 |
| ...’a kadar USB Güç Sağlama | 96 W |
| HDMI versiyonu | 2.0 |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 1 |
| Ethernet LAN veri transfer hızı | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ürün rengi | Siyah |
| Entegre kart okuyucu | Hayır |
| Veri aktarım hızı | 5 Gbit/s |
| HD türü | 4K Ultra HD |
| Maksimum yenileme hızı | 60 Hz |
| İletişim LED göstergeleri | durum |
| Tak ve kullan | Evet |
| Uyumlu markalar | Evrensel |
| Güç kaynağı türü | AC |
| Güç kablosu uzunluğu | 2 m |
| USB kablo uzunluğu | 0,5 m |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen diğer çalışma sistemleri | ChromeOS |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 80 mm |
| Yükseklik | 48 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Hızlı başlangıç rehberi | Evet |
| Garanti süresi | 2 Yıl |
| Kısa devre güvenliği | Evet |
| Aşırı yükleme koruması | Evet |
| ...’a kadar USB Güç Sağlama | 96 W |
| Ana bilgisayar arabirimi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aşırı yükleme koruması | Evet |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Derinlik | 80 mm |
| Desteklenen diğer çalışma sistemleri | ChromeOS |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Entegre kart okuyucu | Hayır |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 1 |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| Ethernet LAN veri transfer hızı | 10,100,1000 Mbit/s |
| Garanti süresi | 2 Yıl |
| Genişlik | 80 mm |
| Güç kablosu uzunluğu | 2 m |
| Güç kaynağı türü | AC |
| HD türü | 4K Ultra HD |
| HDMI port sayısı | 1 |
| HDMI versiyonu | 2.0 |
| Hızlı başlangıç rehberi | Evet |
| İletişim LED göstergeleri | durum |
| Kısa devre güvenliği | Evet |
| Maksimum yenileme hızı | 60 Hz |
| Marka | BELKIN |
| Mikrofon giriş fişi | Hayır |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C port sayısı | 1 |
| USB Güç Dağıtımı | Evet |
| USB Güç Sağlama incelemesi | 3.0 |
| USB kablo uzunluğu | 0,5 m |
| Uyumlu markalar | Evrensel |
| Veri aktarım hızı | 5 Gbit/s |
| Yükseklik | 48 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.026,37 TL | 10.026,37 TL |
| 2 | 5.013,19 TL | 10.026,37 TL |
| 3 | 3.342,12 TL | 10.026,37 TL |
| 4 | 2.506,59 TL | 10.026,37 TL |
| 5 | 2.005,27 TL | 10.026,37 TL |
| 6 | 1.671,06 TL | 10.026,37 TL |
| 7 | 1.432,34 TL | 10.026,37 TL |
| 8 | 1.253,30 TL | 10.026,37 TL |
| 9 | 1.114,04 TL | 10.026,37 TL |
| 10 | 1.002,64 TL | 10.026,37 TL |
| 11 | 911,49 TL | 10.026,37 TL |
| 12 | 835,53 TL | 10.026,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.026,37 TL | 10.026,37 TL |
| 2 | 5.013,19 TL | 10.026,37 TL |
| 3 | 3.342,12 TL | 10.026,37 TL |
| 4 | 2.506,59 TL | 10.026,37 TL |
| 5 | 2.005,27 TL | 10.026,37 TL |
| 6 | 1.671,06 TL | 10.026,37 TL |
| 7 | 1.432,34 TL | 10.026,37 TL |
| 8 | 1.253,30 TL | 10.026,37 TL |
| 9 | 1.114,04 TL | 10.026,37 TL |
| 10 | 1.002,64 TL | 10.026,37 TL |
| 11 | 911,49 TL | 10.026,37 TL |
| 12 | 835,53 TL | 10.026,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.026,37 TL | 10.026,37 TL |
| 2 | 5.013,19 TL | 10.026,37 TL |
| 3 | 3.342,12 TL | 10.026,37 TL |
| 4 | 2.506,59 TL | 10.026,37 TL |
| 5 | 2.005,27 TL | 10.026,37 TL |
| 6 | 1.671,06 TL | 10.026,37 TL |
| 7 | 1.432,34 TL | 10.026,37 TL |
| 8 | 1.253,30 TL | 10.026,37 TL |
| 9 | 1.114,04 TL | 10.026,37 TL |
| 10 | 1.002,64 TL | 10.026,37 TL |
| 11 | 911,49 TL | 10.026,37 TL |
| 12 | 835,53 TL | 10.026,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.026,37 TL | 10.026,37 TL |
| 2 | 5.013,19 TL | 10.026,37 TL |
| 3 | 3.342,12 TL | 10.026,37 TL |
| 4 | 2.506,59 TL | 10.026,37 TL |
| 5 | 2.005,27 TL | 10.026,37 TL |
| 6 | 1.671,06 TL | 10.026,37 TL |
| 7 | 1.432,34 TL | 10.026,37 TL |
| 8 | 1.253,30 TL | 10.026,37 TL |
| 9 | 1.114,04 TL | 10.026,37 TL |
| 10 | 1.002,64 TL | 10.026,37 TL |
| 11 | 911,49 TL | 10.026,37 TL |
| 12 | 835,53 TL | 10.026,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.026,37 TL | 10.026,37 TL |
| 2 | 5.013,19 TL | 10.026,37 TL |
| 3 | 3.342,12 TL | 10.026,37 TL |
| 4 | 2.506,59 TL | 10.026,37 TL |
| 5 | 2.005,27 TL | 10.026,37 TL |
| 6 | 1.671,06 TL | 10.026,37 TL |
| 7 | 1.432,34 TL | 10.026,37 TL |
| 8 | 1.253,30 TL | 10.026,37 TL |
| 9 | 1.114,04 TL | 10.026,37 TL |
| 10 | 1.002,64 TL | 10.026,37 TL |
| 11 | 911,49 TL | 10.026,37 TL |
| 12 | 835,53 TL | 10.026,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.026,37 TL | 10.026,37 TL |
| 2 | 5.013,19 TL | 10.026,37 TL |
| 3 | 3.342,12 TL | 10.026,37 TL |
| 4 | 2.506,59 TL | 10.026,37 TL |
| 5 | 2.005,27 TL | 10.026,37 TL |
| 6 | 1.671,06 TL | 10.026,37 TL |
| 7 | 1.432,34 TL | 10.026,37 TL |
| 8 | 1.253,30 TL | 10.026,37 TL |
| 9 | 1.114,04 TL | 10.026,37 TL |
| 10 | 1.002,64 TL | 10.026,37 TL |
| 11 | 911,49 TL | 10.026,37 TL |
| 12 | 835,53 TL | 10.026,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.026,37 TL | 10.026,37 TL |
| 2 | 5.013,19 TL | 10.026,37 TL |
| 3 | 3.342,12 TL | 10.026,37 TL |
| 4 | 2.506,59 TL | 10.026,37 TL |
| 5 | 2.005,27 TL | 10.026,37 TL |
| 6 | 1.671,06 TL | 10.026,37 TL |
| 7 | 1.432,34 TL | 10.026,37 TL |
| 8 | 1.253,30 TL | 10.026,37 TL |
| 9 | 1.114,04 TL | 10.026,37 TL |
| 10 | 1.002,64 TL | 10.026,37 TL |
| 11 | 911,49 TL | 10.026,37 TL |
| 12 | 835,53 TL | 10.026,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.026,37 TL | 10.026,37 TL |
| 2 | 5.013,19 TL | 10.026,37 TL |
| 3 | 3.342,12 TL | 10.026,37 TL |
| 4 | 2.506,59 TL | 10.026,37 TL |
| 5 | 2.005,27 TL | 10.026,37 TL |
| 6 | 1.671,06 TL | 10.026,37 TL |
| 7 | 1.432,34 TL | 10.026,37 TL |
| 8 | 1.253,30 TL | 10.026,37 TL |
| 9 | 1.114,04 TL | 10.026,37 TL |
| 10 | 1.002,64 TL | 10.026,37 TL |
| 11 | 911,49 TL | 10.026,37 TL |
| 12 | 835,53 TL | 10.026,37 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 10.026,37 TL | 10.026,37 TL |
| 2 | 5.013,19 TL | 10.026,37 TL |
| 3 | 3.342,12 TL | 10.026,37 TL |
| 4 | 2.506,59 TL | 10.026,37 TL |
| 5 | 2.005,27 TL | 10.026,37 TL |
| 6 | 1.671,06 TL | 10.026,37 TL |
| 7 | 1.432,34 TL | 10.026,37 TL |
| 8 | 1.253,30 TL | 10.026,37 TL |
| 9 | 1.114,04 TL | 10.026,37 TL |
| 10 | 1.002,64 TL | 10.026,37 TL |
| 11 | 911,49 TL | 10.026,37 TL |
| 12 | 835,53 TL | 10.026,37 TL |


