| Marka | BELKIN |
| Aynı anda bağlı cihaz sayısı (maksimum) | 3 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Şarj uyumluluğu | Mobil telefon / akıllı telefon, Tablet |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Pil performansı | 20000 mAh |
| Şarj kaynağı | USB |
| Kablosuz şarj olma | Hayır |
| Girdi arayüzü | A tipi USB |
| USB Tip-A konnektörü | Evet |
| USB A çıkış portları | 2 |
| USB Tip-C konektörleri | Evet |
| USB Tip-C port sayısı | 1 |
| Toplam çıkış gücü | 15 W |
| Ağırlık | 439,9 g |
| Kablo uzunluğu | 0,15 m |
| Pakete dahil kablolar | A Tipi USB’den C Tipi USB’ye |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85078000 |
| Ağırlık | 439,9 g |
| Aynı anda bağlı cihaz sayısı (maksimum) | 3 |
| Girdi arayüzü | A tipi USB |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Kablo uzunluğu | 0,15 m |
| Kablosuz şarj olma | Hayır |
| Marka | BELKIN |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Pakete dahil kablolar | A Tipi USB’den C Tipi USB’ye |
| Pil performansı | 20000 mAh |
| Şarj kaynağı | USB |
| Şarj uyumluluğu | Mobil telefon / akıllı telefon, Tablet |
| Toplam çıkış gücü | 15 W |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB A çıkış portları | 2 |
| USB Tip-A konnektörü | Evet |
| USB Tip-C konektörleri | Evet |
| USB Tip-C port sayısı | 1 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85078000 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.297,34 TL | 2.297,34 TL |
| 2 | 1.148,67 TL | 2.297,34 TL |
| 3 | 765,78 TL | 2.297,34 TL |
| 4 | 574,34 TL | 2.297,34 TL |
| 5 | 459,47 TL | 2.297,34 TL |
| 6 | 382,89 TL | 2.297,34 TL |
| 7 | 328,19 TL | 2.297,34 TL |
| 8 | 287,17 TL | 2.297,34 TL |
| 9 | 255,26 TL | 2.297,34 TL |
| 10 | 229,73 TL | 2.297,34 TL |
| 11 | 208,85 TL | 2.297,34 TL |
| 12 | 191,45 TL | 2.297,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.297,34 TL | 2.297,34 TL |
| 2 | 1.148,67 TL | 2.297,34 TL |
| 3 | 765,78 TL | 2.297,34 TL |
| 4 | 574,34 TL | 2.297,34 TL |
| 5 | 459,47 TL | 2.297,34 TL |
| 6 | 382,89 TL | 2.297,34 TL |
| 7 | 328,19 TL | 2.297,34 TL |
| 8 | 287,17 TL | 2.297,34 TL |
| 9 | 255,26 TL | 2.297,34 TL |
| 10 | 229,73 TL | 2.297,34 TL |
| 11 | 208,85 TL | 2.297,34 TL |
| 12 | 191,45 TL | 2.297,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.297,34 TL | 2.297,34 TL |
| 2 | 1.148,67 TL | 2.297,34 TL |
| 3 | 765,78 TL | 2.297,34 TL |
| 4 | 574,34 TL | 2.297,34 TL |
| 5 | 459,47 TL | 2.297,34 TL |
| 6 | 382,89 TL | 2.297,34 TL |
| 7 | 328,19 TL | 2.297,34 TL |
| 8 | 287,17 TL | 2.297,34 TL |
| 9 | 255,26 TL | 2.297,34 TL |
| 10 | 229,73 TL | 2.297,34 TL |
| 11 | 208,85 TL | 2.297,34 TL |
| 12 | 191,45 TL | 2.297,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.297,34 TL | 2.297,34 TL |
| 2 | 1.148,67 TL | 2.297,34 TL |
| 3 | 765,78 TL | 2.297,34 TL |
| 4 | 574,34 TL | 2.297,34 TL |
| 5 | 459,47 TL | 2.297,34 TL |
| 6 | 382,89 TL | 2.297,34 TL |
| 7 | 328,19 TL | 2.297,34 TL |
| 8 | 287,17 TL | 2.297,34 TL |
| 9 | 255,26 TL | 2.297,34 TL |
| 10 | 229,73 TL | 2.297,34 TL |
| 11 | 208,85 TL | 2.297,34 TL |
| 12 | 191,45 TL | 2.297,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.297,34 TL | 2.297,34 TL |
| 2 | 1.148,67 TL | 2.297,34 TL |
| 3 | 765,78 TL | 2.297,34 TL |
| 4 | 574,34 TL | 2.297,34 TL |
| 5 | 459,47 TL | 2.297,34 TL |
| 6 | 382,89 TL | 2.297,34 TL |
| 7 | 328,19 TL | 2.297,34 TL |
| 8 | 287,17 TL | 2.297,34 TL |
| 9 | 255,26 TL | 2.297,34 TL |
| 10 | 229,73 TL | 2.297,34 TL |
| 11 | 208,85 TL | 2.297,34 TL |
| 12 | 191,45 TL | 2.297,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.297,34 TL | 2.297,34 TL |
| 2 | 1.148,67 TL | 2.297,34 TL |
| 3 | 765,78 TL | 2.297,34 TL |
| 4 | 574,34 TL | 2.297,34 TL |
| 5 | 459,47 TL | 2.297,34 TL |
| 6 | 382,89 TL | 2.297,34 TL |
| 7 | 328,19 TL | 2.297,34 TL |
| 8 | 287,17 TL | 2.297,34 TL |
| 9 | 255,26 TL | 2.297,34 TL |
| 10 | 229,73 TL | 2.297,34 TL |
| 11 | 208,85 TL | 2.297,34 TL |
| 12 | 191,45 TL | 2.297,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.297,34 TL | 2.297,34 TL |
| 2 | 1.148,67 TL | 2.297,34 TL |
| 3 | 765,78 TL | 2.297,34 TL |
| 4 | 574,34 TL | 2.297,34 TL |
| 5 | 459,47 TL | 2.297,34 TL |
| 6 | 382,89 TL | 2.297,34 TL |
| 7 | 328,19 TL | 2.297,34 TL |
| 8 | 287,17 TL | 2.297,34 TL |
| 9 | 255,26 TL | 2.297,34 TL |
| 10 | 229,73 TL | 2.297,34 TL |
| 11 | 208,85 TL | 2.297,34 TL |
| 12 | 191,45 TL | 2.297,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.297,34 TL | 2.297,34 TL |
| 2 | 1.148,67 TL | 2.297,34 TL |
| 3 | 765,78 TL | 2.297,34 TL |
| 4 | 574,34 TL | 2.297,34 TL |
| 5 | 459,47 TL | 2.297,34 TL |
| 6 | 382,89 TL | 2.297,34 TL |
| 7 | 328,19 TL | 2.297,34 TL |
| 8 | 287,17 TL | 2.297,34 TL |
| 9 | 255,26 TL | 2.297,34 TL |
| 10 | 229,73 TL | 2.297,34 TL |
| 11 | 208,85 TL | 2.297,34 TL |
| 12 | 191,45 TL | 2.297,34 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 2.297,34 TL | 2.297,34 TL |
| 2 | 1.148,67 TL | 2.297,34 TL |
| 3 | 765,78 TL | 2.297,34 TL |
| 4 | 574,34 TL | 2.297,34 TL |
| 5 | 459,47 TL | 2.297,34 TL |
| 6 | 382,89 TL | 2.297,34 TL |
| 7 | 328,19 TL | 2.297,34 TL |
| 8 | 287,17 TL | 2.297,34 TL |
| 9 | 255,26 TL | 2.297,34 TL |
| 10 | 229,73 TL | 2.297,34 TL |
| 11 | 208,85 TL | 2.297,34 TL |
| 12 | 191,45 TL | 2.297,34 TL |





















