| Marka | BELKIN |
| Şarj türü | Bina içi |
| Şarj uyumluluğu | Akıllı telefon |
| Güç kaynağı türü | AC |
| USB Tip-C port sayısı | 1 |
| Hızlı şarj | Evet |
| Programlanabilir güç kaynağı | Evet |
| USB Güç Dağıtımı | Evet |
| USB Güç Sağlama incelemesi | 3.0 |
| ...’a kadar USB Güç Sağlama | 25 W |
| Uyumluluk | Galaxy S23, Galaxy S23 Plus, Galaxy S23 Ultra |
| Ürün rengi | Siyah |
| Maksimum güç | 25 W |
| Genişlik | 43 mm |
| Derinlik | 73 mm |
| Yükseklik | 26 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| AC sarma adaptör | Evet |
| ...’a kadar USB Güç Sağlama | 25 W |
| AC sarma adaptör | Evet |
| Derinlik | 73 mm |
| Genişlik | 43 mm |
| Güç kaynağı türü | AC |
| Hızlı şarj | Evet |
| Maksimum güç | 25 W |
| Marka | BELKIN |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Programlanabilir güç kaynağı | Evet |
| Şarj türü | Bina içi |
| Şarj uyumluluğu | Akıllı telefon |
| Ürün rengi | Siyah |
| USB Güç Dağıtımı | Evet |
| USB Güç Sağlama incelemesi | 3.0 |
| USB Tip-C port sayısı | 1 |
| Uyumluluk | Galaxy S23, Galaxy S23 Plus, Galaxy S23 Ultra |
| Yükseklik | 26 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |












