| Marka | BELKIN |
| Aynı anda bağlı cihaz sayısı (maksimum) | 3 |
| Ürün rengi | Gri |
| Şarj uyumluluğu | Headphones/Headset, Mobil telefon / akıllı telefon, Akıllı saat, Tablet |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Şekil | Dikdörtgen |
| İletişim LED göstergeleri | Batarya seviyesi |
| Pil performansı | 10000 mAh |
| Şarj kaynağı | USB |
| Yerleşik radyo | Hayır |
| Girdi arayüzü | USB C Tipi |
| USB Tip-A konnektörü | Evet |
| USB A çıkış portları | 2 |
| USB Tip-C konektörleri | Evet |
| USB Tip-C port sayısı | 1 |
| Toplam çıkış gücü | 15 W |
| Birinci port çıkış gücü | 12 W |
| İkinci port çıkış gücü | 12 W |
| Üçüncü port çıkış gücü | 15 W |
| Genişlik | 132 mm |
| Derinlik | 68 mm |
| Yükseklik | 16 mm |
| Ağırlık | 222 g |
| Pakete dahil kablolar | A Tipi USB’den C Tipi USB’ye |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ağırlık | 222 g |
| Aynı anda bağlı cihaz sayısı (maksimum) | 3 |
| Birinci port çıkış gücü | 12 W |
| Derinlik | 68 mm |
| Genişlik | 132 mm |
| Girdi arayüzü | USB C Tipi |
| İkinci port çıkış gücü | 12 W |
| İletişim LED göstergeleri | Batarya seviyesi |
| Marka | BELKIN |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Pakete dahil kablolar | A Tipi USB’den C Tipi USB’ye |
| Pil performansı | 10000 mAh |
| Şarj kaynağı | USB |
| Şarj uyumluluğu | Headphones/Headset, Mobil telefon / akıllı telefon, Akıllı saat, Tablet |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Toplam çıkış gücü | 15 W |
| Üçüncü port çıkış gücü | 15 W |
| Ürün rengi | Gri |
| USB A çıkış portları | 2 |
| USB Tip-A konnektörü | Evet |
| USB Tip-C konektörleri | Evet |
| USB Tip-C port sayısı | 1 |
| Yerleşik radyo | Hayır |
| Yükseklik | 16 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 1.675,70 TL | 1.675,70 TL |
| 2 | 837,85 TL | 1.675,70 TL |
| 3 | 558,57 TL | 1.675,70 TL |
| 4 | 418,92 TL | 1.675,70 TL |
| 5 | 335,14 TL | 1.675,70 TL |
| 6 | 279,28 TL | 1.675,70 TL |
| 7 | 239,39 TL | 1.675,70 TL |
| 8 | 209,46 TL | 1.675,70 TL |
| 9 | 186,19 TL | 1.675,70 TL |
| 10 | 167,57 TL | 1.675,70 TL |
| 11 | 152,34 TL | 1.675,70 TL |
| 12 | 139,64 TL | 1.675,70 TL |





















