| Marka | BACKBONE |
| Sürücü türü | Oyun padi |
| Oyun platformları destekli | PC, Playstation, Xbox, iOS |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Araç arayüzü | Lightning |
| Kulaklık çıkışı | Evet |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Güç kaynağı | Kablo |
| Genişlik | 93,9 mm |
| Derinlik | 176,2 mm |
| Yükseklik | 32,6 mm |
| Ağırlık | 138 g |
| Ambalaj genişliği | 132 mm |
| Ambalaj derinliği | 215 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 40 mm |
| Paket ağırlığı | 308 g |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Miktar (iç karton) | 18 adet |
| İç karton boyutları (G x D x U) | 250 x 410 x 350 mm |
| Ağırlık | 138 g |
| Ambalaj derinliği | 215 mm |
| Ambalaj genişliği | 132 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 40 mm |
| Araç arayüzü | Lightning |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Derinlik | 176,2 mm |
| Genişlik | 93,9 mm |
| Güç kaynağı | Kablo |
| İç karton boyutları (G x D x U) | 250 x 410 x 350 mm |
| Kulaklık çıkışı | Evet |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Marka | BACKBONE |
| Miktar (iç karton) | 18 adet |
| Oyun platformları destekli | PC, Playstation, Xbox, iOS |
| Paket ağırlığı | 308 g |
| Sürücü türü | Oyun padi |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Yükseklik | 32,6 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.290,45 TL | 13.290,45 TL |
| 2 | 6.645,22 TL | 13.290,45 TL |
| 3 | 4.430,15 TL | 13.290,45 TL |
| 4 | 3.322,61 TL | 13.290,45 TL |
| 5 | 2.658,09 TL | 13.290,45 TL |
| 6 | 2.215,07 TL | 13.290,45 TL |
| 7 | 1.898,64 TL | 13.290,45 TL |
| 8 | 1.661,31 TL | 13.290,45 TL |
| 9 | 1.476,72 TL | 13.290,45 TL |
| 10 | 1.329,04 TL | 13.290,45 TL |
| 11 | 1.208,22 TL | 13.290,45 TL |
| 12 | 1.107,54 TL | 13.290,45 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.290,45 TL | 13.290,45 TL |
| 2 | 6.645,22 TL | 13.290,45 TL |
| 3 | 4.430,15 TL | 13.290,45 TL |
| 4 | 3.322,61 TL | 13.290,45 TL |
| 5 | 2.658,09 TL | 13.290,45 TL |
| 6 | 2.215,07 TL | 13.290,45 TL |
| 7 | 1.898,64 TL | 13.290,45 TL |
| 8 | 1.661,31 TL | 13.290,45 TL |
| 9 | 1.476,72 TL | 13.290,45 TL |
| 10 | 1.329,04 TL | 13.290,45 TL |
| 11 | 1.208,22 TL | 13.290,45 TL |
| 12 | 1.107,54 TL | 13.290,45 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.290,45 TL | 13.290,45 TL |
| 2 | 6.645,22 TL | 13.290,45 TL |
| 3 | 4.430,15 TL | 13.290,45 TL |
| 4 | 3.322,61 TL | 13.290,45 TL |
| 5 | 2.658,09 TL | 13.290,45 TL |
| 6 | 2.215,07 TL | 13.290,45 TL |
| 7 | 1.898,64 TL | 13.290,45 TL |
| 8 | 1.661,31 TL | 13.290,45 TL |
| 9 | 1.476,72 TL | 13.290,45 TL |
| 10 | 1.329,04 TL | 13.290,45 TL |
| 11 | 1.208,22 TL | 13.290,45 TL |
| 12 | 1.107,54 TL | 13.290,45 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.290,45 TL | 13.290,45 TL |
| 2 | 6.645,22 TL | 13.290,45 TL |
| 3 | 4.430,15 TL | 13.290,45 TL |
| 4 | 3.322,61 TL | 13.290,45 TL |
| 5 | 2.658,09 TL | 13.290,45 TL |
| 6 | 2.215,07 TL | 13.290,45 TL |
| 7 | 1.898,64 TL | 13.290,45 TL |
| 8 | 1.661,31 TL | 13.290,45 TL |
| 9 | 1.476,72 TL | 13.290,45 TL |
| 10 | 1.329,04 TL | 13.290,45 TL |
| 11 | 1.208,22 TL | 13.290,45 TL |
| 12 | 1.107,54 TL | 13.290,45 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.290,45 TL | 13.290,45 TL |
| 2 | 6.645,22 TL | 13.290,45 TL |
| 3 | 4.430,15 TL | 13.290,45 TL |
| 4 | 3.322,61 TL | 13.290,45 TL |
| 5 | 2.658,09 TL | 13.290,45 TL |
| 6 | 2.215,07 TL | 13.290,45 TL |
| 7 | 1.898,64 TL | 13.290,45 TL |
| 8 | 1.661,31 TL | 13.290,45 TL |
| 9 | 1.476,72 TL | 13.290,45 TL |
| 10 | 1.329,04 TL | 13.290,45 TL |
| 11 | 1.208,22 TL | 13.290,45 TL |
| 12 | 1.107,54 TL | 13.290,45 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.290,45 TL | 13.290,45 TL |
| 2 | 6.645,22 TL | 13.290,45 TL |
| 3 | 4.430,15 TL | 13.290,45 TL |
| 4 | 3.322,61 TL | 13.290,45 TL |
| 5 | 2.658,09 TL | 13.290,45 TL |
| 6 | 2.215,07 TL | 13.290,45 TL |
| 7 | 1.898,64 TL | 13.290,45 TL |
| 8 | 1.661,31 TL | 13.290,45 TL |
| 9 | 1.476,72 TL | 13.290,45 TL |
| 10 | 1.329,04 TL | 13.290,45 TL |
| 11 | 1.208,22 TL | 13.290,45 TL |
| 12 | 1.107,54 TL | 13.290,45 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.290,45 TL | 13.290,45 TL |
| 2 | 6.645,22 TL | 13.290,45 TL |
| 3 | 4.430,15 TL | 13.290,45 TL |
| 4 | 3.322,61 TL | 13.290,45 TL |
| 5 | 2.658,09 TL | 13.290,45 TL |
| 6 | 2.215,07 TL | 13.290,45 TL |
| 7 | 1.898,64 TL | 13.290,45 TL |
| 8 | 1.661,31 TL | 13.290,45 TL |
| 9 | 1.476,72 TL | 13.290,45 TL |
| 10 | 1.329,04 TL | 13.290,45 TL |
| 11 | 1.208,22 TL | 13.290,45 TL |
| 12 | 1.107,54 TL | 13.290,45 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.290,45 TL | 13.290,45 TL |
| 2 | 6.645,22 TL | 13.290,45 TL |
| 3 | 4.430,15 TL | 13.290,45 TL |
| 4 | 3.322,61 TL | 13.290,45 TL |
| 5 | 2.658,09 TL | 13.290,45 TL |
| 6 | 2.215,07 TL | 13.290,45 TL |
| 7 | 1.898,64 TL | 13.290,45 TL |
| 8 | 1.661,31 TL | 13.290,45 TL |
| 9 | 1.476,72 TL | 13.290,45 TL |
| 10 | 1.329,04 TL | 13.290,45 TL |
| 11 | 1.208,22 TL | 13.290,45 TL |
| 12 | 1.107,54 TL | 13.290,45 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 13.290,45 TL | 13.290,45 TL |
| 2 | 6.645,22 TL | 13.290,45 TL |
| 3 | 4.430,15 TL | 13.290,45 TL |
| 4 | 3.322,61 TL | 13.290,45 TL |
| 5 | 2.658,09 TL | 13.290,45 TL |
| 6 | 2.215,07 TL | 13.290,45 TL |
| 7 | 1.898,64 TL | 13.290,45 TL |
| 8 | 1.661,31 TL | 13.290,45 TL |
| 9 | 1.476,72 TL | 13.290,45 TL |
| 10 | 1.329,04 TL | 13.290,45 TL |
| 11 | 1.208,22 TL | 13.290,45 TL |
| 12 | 1.107,54 TL | 13.290,45 TL |



