| Marka | ACER |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 120 GB |
| SSD form faktörü | 2.5" |
| Standart bağlantı | Serial ATA III |
| NVMe | Hayır |
| Hafıza tipi | 3D NAND |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| Veri aktarım hızı | 6 Gbit/s |
| Okuma hızı, ortam | 560 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 500 MB/s |
| S.M.A.R.T. destek | Evet |
| TRIM desteği | Evet |
| ECC | Evet |
| Genişlik | 70 mm |
| Derinlik | 100 mm |
| Yükseklik | 6,7 mm |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Derinlik | 100 mm |
| ECC | Evet |
| Genişlik | 70 mm |
| Hafıza tipi | 3D NAND |
| Marka | ACER |
| NVMe | Hayır |
| Okuma hızı, ortam | 560 MB/s |
| S.M.A.R.T. destek | Evet |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 120 GB |
| SSD form faktörü | 2.5" |
| Standart bağlantı | Serial ATA III |
| TRIM desteği | Evet |
| Veri aktarım hızı | 6 Gbit/s |
| Yazma hızı, ortam | 500 MB/s |
| Yükseklik | 6,7 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.276,10 TL | 3.276,10 TL |
| 2 | 1.638,05 TL | 3.276,10 TL |
| 3 | 1.092,03 TL | 3.276,10 TL |
| 4 | 819,02 TL | 3.276,10 TL |
| 5 | 655,22 TL | 3.276,10 TL |
| 6 | 546,02 TL | 3.276,10 TL |
| 7 | 468,01 TL | 3.276,10 TL |
| 8 | 409,51 TL | 3.276,10 TL |
| 9 | 364,01 TL | 3.276,10 TL |
| 10 | 327,61 TL | 3.276,10 TL |
| 11 | 297,83 TL | 3.276,10 TL |
| 12 | 273,01 TL | 3.276,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.276,10 TL | 3.276,10 TL |
| 2 | 1.638,05 TL | 3.276,10 TL |
| 3 | 1.092,03 TL | 3.276,10 TL |
| 4 | 819,02 TL | 3.276,10 TL |
| 5 | 655,22 TL | 3.276,10 TL |
| 6 | 546,02 TL | 3.276,10 TL |
| 7 | 468,01 TL | 3.276,10 TL |
| 8 | 409,51 TL | 3.276,10 TL |
| 9 | 364,01 TL | 3.276,10 TL |
| 10 | 327,61 TL | 3.276,10 TL |
| 11 | 297,83 TL | 3.276,10 TL |
| 12 | 273,01 TL | 3.276,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.276,10 TL | 3.276,10 TL |
| 2 | 1.638,05 TL | 3.276,10 TL |
| 3 | 1.092,03 TL | 3.276,10 TL |
| 4 | 819,02 TL | 3.276,10 TL |
| 5 | 655,22 TL | 3.276,10 TL |
| 6 | 546,02 TL | 3.276,10 TL |
| 7 | 468,01 TL | 3.276,10 TL |
| 8 | 409,51 TL | 3.276,10 TL |
| 9 | 364,01 TL | 3.276,10 TL |
| 10 | 327,61 TL | 3.276,10 TL |
| 11 | 297,83 TL | 3.276,10 TL |
| 12 | 273,01 TL | 3.276,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.276,10 TL | 3.276,10 TL |
| 2 | 1.638,05 TL | 3.276,10 TL |
| 3 | 1.092,03 TL | 3.276,10 TL |
| 4 | 819,02 TL | 3.276,10 TL |
| 5 | 655,22 TL | 3.276,10 TL |
| 6 | 546,02 TL | 3.276,10 TL |
| 7 | 468,01 TL | 3.276,10 TL |
| 8 | 409,51 TL | 3.276,10 TL |
| 9 | 364,01 TL | 3.276,10 TL |
| 10 | 327,61 TL | 3.276,10 TL |
| 11 | 297,83 TL | 3.276,10 TL |
| 12 | 273,01 TL | 3.276,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.276,10 TL | 3.276,10 TL |
| 2 | 1.638,05 TL | 3.276,10 TL |
| 3 | 1.092,03 TL | 3.276,10 TL |
| 4 | 819,02 TL | 3.276,10 TL |
| 5 | 655,22 TL | 3.276,10 TL |
| 6 | 546,02 TL | 3.276,10 TL |
| 7 | 468,01 TL | 3.276,10 TL |
| 8 | 409,51 TL | 3.276,10 TL |
| 9 | 364,01 TL | 3.276,10 TL |
| 10 | 327,61 TL | 3.276,10 TL |
| 11 | 297,83 TL | 3.276,10 TL |
| 12 | 273,01 TL | 3.276,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.276,10 TL | 3.276,10 TL |
| 2 | 1.638,05 TL | 3.276,10 TL |
| 3 | 1.092,03 TL | 3.276,10 TL |
| 4 | 819,02 TL | 3.276,10 TL |
| 5 | 655,22 TL | 3.276,10 TL |
| 6 | 546,02 TL | 3.276,10 TL |
| 7 | 468,01 TL | 3.276,10 TL |
| 8 | 409,51 TL | 3.276,10 TL |
| 9 | 364,01 TL | 3.276,10 TL |
| 10 | 327,61 TL | 3.276,10 TL |
| 11 | 297,83 TL | 3.276,10 TL |
| 12 | 273,01 TL | 3.276,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.276,10 TL | 3.276,10 TL |
| 2 | 1.638,05 TL | 3.276,10 TL |
| 3 | 1.092,03 TL | 3.276,10 TL |
| 4 | 819,02 TL | 3.276,10 TL |
| 5 | 655,22 TL | 3.276,10 TL |
| 6 | 546,02 TL | 3.276,10 TL |
| 7 | 468,01 TL | 3.276,10 TL |
| 8 | 409,51 TL | 3.276,10 TL |
| 9 | 364,01 TL | 3.276,10 TL |
| 10 | 327,61 TL | 3.276,10 TL |
| 11 | 297,83 TL | 3.276,10 TL |
| 12 | 273,01 TL | 3.276,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.276,10 TL | 3.276,10 TL |
| 2 | 1.638,05 TL | 3.276,10 TL |
| 3 | 1.092,03 TL | 3.276,10 TL |
| 4 | 819,02 TL | 3.276,10 TL |
| 5 | 655,22 TL | 3.276,10 TL |
| 6 | 546,02 TL | 3.276,10 TL |
| 7 | 468,01 TL | 3.276,10 TL |
| 8 | 409,51 TL | 3.276,10 TL |
| 9 | 364,01 TL | 3.276,10 TL |
| 10 | 327,61 TL | 3.276,10 TL |
| 11 | 297,83 TL | 3.276,10 TL |
| 12 | 273,01 TL | 3.276,10 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 3.276,10 TL | 3.276,10 TL |
| 2 | 1.638,05 TL | 3.276,10 TL |
| 3 | 1.092,03 TL | 3.276,10 TL |
| 4 | 819,02 TL | 3.276,10 TL |
| 5 | 655,22 TL | 3.276,10 TL |
| 6 | 546,02 TL | 3.276,10 TL |
| 7 | 468,01 TL | 3.276,10 TL |
| 8 | 409,51 TL | 3.276,10 TL |
| 9 | 364,01 TL | 3.276,10 TL |
| 10 | 327,61 TL | 3.276,10 TL |
| 11 | 297,83 TL | 3.276,10 TL |
| 12 | 273,01 TL | 3.276,10 TL |











