| Marka | HGST |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 22 TB |
| Sabit disk sürücüsü hızı | 7200 RPM |
| Standart bağlantı | Serial ATA III |
| Tip | HDD |
| Bileşen | Sunucu/iş istasyonu |
| Depolama sürücüsü arabellek boyutu | 512 MB |
| Sabit sürücü ortalama aktarım hızı | 600 MB/s |
| Bağlantı zamanı | 4,16 ms |
| MTBF aralığı | 2500000 Saat |
| Güç tüketimi | 5,7 W |
| Enerji tüketimi (okuma) | 9,3 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | 9,3 W |
| Power consumption (idle) | 0,26 W |
| Çalışma voltajı | 5 / 12 V |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 60 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 70 °C |
| Ağırlık | 670 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Ağırlık | 670 g |
| Bağlantı zamanı | 4,16 ms |
| Bileşen | Sunucu/iş istasyonu |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 - 60 °C |
| Çalışma voltajı | 5 / 12 V |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 22 TB |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 70 °C |
| Depolama sürücüsü arabellek boyutu | 512 MB |
| Enerji tüketimi (okuma) | 9,3 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | 9,3 W |
| Güç tüketimi | 5,7 W |
| Marka | HGST |
| MTBF aralığı | 2500000 Saat |
| Power consumption (idle) | 0,26 W |
| Sabit disk sürücüsü hızı | 7200 RPM |
| Sabit sürücü ortalama aktarım hızı | 600 MB/s |
| Standart bağlantı | Serial ATA III |
| Tip | HDD |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 69.906,63 TL | 69.906,63 TL |
| 2 | 34.953,32 TL | 69.906,63 TL |
| 3 | 23.302,21 TL | 69.906,63 TL |
| 4 | 17.476,66 TL | 69.906,63 TL |
| 5 | 13.981,33 TL | 69.906,63 TL |
| 6 | 11.651,11 TL | 69.906,63 TL |
| 7 | 9.986,66 TL | 69.906,63 TL |
| 8 | 8.738,33 TL | 69.906,63 TL |
| 9 | 7.767,40 TL | 69.906,63 TL |
| 10 | 6.990,66 TL | 69.906,63 TL |
| 11 | 6.355,15 TL | 69.906,63 TL |
| 12 | 5.825,55 TL | 69.906,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 69.906,63 TL | 69.906,63 TL |
| 2 | 34.953,32 TL | 69.906,63 TL |
| 3 | 23.302,21 TL | 69.906,63 TL |
| 4 | 17.476,66 TL | 69.906,63 TL |
| 5 | 13.981,33 TL | 69.906,63 TL |
| 6 | 11.651,11 TL | 69.906,63 TL |
| 7 | 9.986,66 TL | 69.906,63 TL |
| 8 | 8.738,33 TL | 69.906,63 TL |
| 9 | 7.767,40 TL | 69.906,63 TL |
| 10 | 6.990,66 TL | 69.906,63 TL |
| 11 | 6.355,15 TL | 69.906,63 TL |
| 12 | 5.825,55 TL | 69.906,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 69.906,63 TL | 69.906,63 TL |
| 2 | 34.953,32 TL | 69.906,63 TL |
| 3 | 23.302,21 TL | 69.906,63 TL |
| 4 | 17.476,66 TL | 69.906,63 TL |
| 5 | 13.981,33 TL | 69.906,63 TL |
| 6 | 11.651,11 TL | 69.906,63 TL |
| 7 | 9.986,66 TL | 69.906,63 TL |
| 8 | 8.738,33 TL | 69.906,63 TL |
| 9 | 7.767,40 TL | 69.906,63 TL |
| 10 | 6.990,66 TL | 69.906,63 TL |
| 11 | 6.355,15 TL | 69.906,63 TL |
| 12 | 5.825,55 TL | 69.906,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 69.906,63 TL | 69.906,63 TL |
| 2 | 34.953,32 TL | 69.906,63 TL |
| 3 | 23.302,21 TL | 69.906,63 TL |
| 4 | 17.476,66 TL | 69.906,63 TL |
| 5 | 13.981,33 TL | 69.906,63 TL |
| 6 | 11.651,11 TL | 69.906,63 TL |
| 7 | 9.986,66 TL | 69.906,63 TL |
| 8 | 8.738,33 TL | 69.906,63 TL |
| 9 | 7.767,40 TL | 69.906,63 TL |
| 10 | 6.990,66 TL | 69.906,63 TL |
| 11 | 6.355,15 TL | 69.906,63 TL |
| 12 | 5.825,55 TL | 69.906,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 69.906,63 TL | 69.906,63 TL |
| 2 | 34.953,32 TL | 69.906,63 TL |
| 3 | 23.302,21 TL | 69.906,63 TL |
| 4 | 17.476,66 TL | 69.906,63 TL |
| 5 | 13.981,33 TL | 69.906,63 TL |
| 6 | 11.651,11 TL | 69.906,63 TL |
| 7 | 9.986,66 TL | 69.906,63 TL |
| 8 | 8.738,33 TL | 69.906,63 TL |
| 9 | 7.767,40 TL | 69.906,63 TL |
| 10 | 6.990,66 TL | 69.906,63 TL |
| 11 | 6.355,15 TL | 69.906,63 TL |
| 12 | 5.825,55 TL | 69.906,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 69.906,63 TL | 69.906,63 TL |
| 2 | 34.953,32 TL | 69.906,63 TL |
| 3 | 23.302,21 TL | 69.906,63 TL |
| 4 | 17.476,66 TL | 69.906,63 TL |
| 5 | 13.981,33 TL | 69.906,63 TL |
| 6 | 11.651,11 TL | 69.906,63 TL |
| 7 | 9.986,66 TL | 69.906,63 TL |
| 8 | 8.738,33 TL | 69.906,63 TL |
| 9 | 7.767,40 TL | 69.906,63 TL |
| 10 | 6.990,66 TL | 69.906,63 TL |
| 11 | 6.355,15 TL | 69.906,63 TL |
| 12 | 5.825,55 TL | 69.906,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 69.906,63 TL | 69.906,63 TL |
| 2 | 34.953,32 TL | 69.906,63 TL |
| 3 | 23.302,21 TL | 69.906,63 TL |
| 4 | 17.476,66 TL | 69.906,63 TL |
| 5 | 13.981,33 TL | 69.906,63 TL |
| 6 | 11.651,11 TL | 69.906,63 TL |
| 7 | 9.986,66 TL | 69.906,63 TL |
| 8 | 8.738,33 TL | 69.906,63 TL |
| 9 | 7.767,40 TL | 69.906,63 TL |
| 10 | 6.990,66 TL | 69.906,63 TL |
| 11 | 6.355,15 TL | 69.906,63 TL |
| 12 | 5.825,55 TL | 69.906,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 69.906,63 TL | 69.906,63 TL |
| 2 | 34.953,32 TL | 69.906,63 TL |
| 3 | 23.302,21 TL | 69.906,63 TL |
| 4 | 17.476,66 TL | 69.906,63 TL |
| 5 | 13.981,33 TL | 69.906,63 TL |
| 6 | 11.651,11 TL | 69.906,63 TL |
| 7 | 9.986,66 TL | 69.906,63 TL |
| 8 | 8.738,33 TL | 69.906,63 TL |
| 9 | 7.767,40 TL | 69.906,63 TL |
| 10 | 6.990,66 TL | 69.906,63 TL |
| 11 | 6.355,15 TL | 69.906,63 TL |
| 12 | 5.825,55 TL | 69.906,63 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 69.906,63 TL | 69.906,63 TL |
| 2 | 34.953,32 TL | 69.906,63 TL |
| 3 | 23.302,21 TL | 69.906,63 TL |
| 4 | 17.476,66 TL | 69.906,63 TL |
| 5 | 13.981,33 TL | 69.906,63 TL |
| 6 | 11.651,11 TL | 69.906,63 TL |
| 7 | 9.986,66 TL | 69.906,63 TL |
| 8 | 8.738,33 TL | 69.906,63 TL |
| 9 | 7.767,40 TL | 69.906,63 TL |
| 10 | 6.990,66 TL | 69.906,63 TL |
| 11 | 6.355,15 TL | 69.906,63 TL |
| 12 | 5.825,55 TL | 69.906,63 TL |











